نسیم گیلان

آخرين مطالب

اقتصادي

شرکت مجری طرح‌های عمرانی در گیلان حدود ۲.۵ میلیارد ریال جریمه شد

نسیم گیلان- یک شرکت مجری طرح های ملی در گیلان که بدون داشتن پروانه استاندارد مبادرت به تولید و فروش بتن آماده در سطح بازار شهرستان محل استقرار خود کرده بود به ۲ میلیارد و ۴۰۰ میلیون ریال جریمه شد

برنجکاری قراردادی؛ حمایت از شالیکار و حذف دلالی

نسیم گیلان - رشت – ایرنا – کشت قراردادی برنج برای نخستین بار در سال زراعی جاری با اهدافی شامل ارتقای کیفیت محصول، ثبات در تولید و افزایش بهره‌وری به همراه جلوگیری از دست اندازی دلالان در استان‌های شمالی کشور از جمله گیلان به اجرا درآمد که طبق آمارها مورد استقبال شالیکاران این استان نیز قرار گرفت.

اجرای ۷۳ درصدی طرح کاداستر در حوزه منابع طبیعی گیلان

نسیم گیلان- مدیر کل منابع طبیعی گیلان با اشاره به اجرای ۷۳ درصدی طرح کاداستر در اراضی منابع طبیعی استان، گفت: تا پایان نیمه نخست امسال اجرای این طرح در گیلان پایان می یابد.

۳۴۷ میلیارد تومان سرمایه گذاری زیرساختی در منطقه آزاد انزلی به بار نشست

نسیم گیلان - انزلی - با دستور رییس جمهور و به صورت ویدئو کنفرانسی ۱۲ طرح زیرساختی و تولیدی در منطقه آزاد انزلی با سرمایه گذاری سه هزار و ۴۷۰ میلیارد ریال و اشتغالزایی ۳۵۵ نفر افتتاح شد و به بهره برداری رسید.

آرامش بازار، مرغ گیلان را عقب راند

نسیم گیلان-با توجه به عادی شدن وضعیت توزیع مرغ در کشور، قیمت این محصول در گیلان از قیمت مصوب فاصله گرفت و با کاهش ۳۰ درصدی توزیع می‌شود.

کمرنگ شدن سایه دلالان بر برنج گیلان

نسیم گیلان- معاون امور تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی گیلان گفت: با کشت قراردادی سایه دلالان بر تولید و فروش برنج استان کم رنگ می شود.

درآمدهای استانی گیلان به بیش از سه هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان رسید

نسیم گیلان - رشت - مدیرکل اقتصاد و دارایی گیلان گفت: طی سال گذشته درآمدهای مالیاتی استان بیش از سه هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان بود که این میزان ۱۹ درصد از پیش بینی بودجه ای بیشتر بوده است.

بازگشت شالیزارهای رهاشده رشت به کشت برنج

نسیم گیلان- مدیر جهاد کشاورزی رشت گفت: افزایش قیمت برنج موجب شده است کشاورزانی که شالیزارشان را به حالت نکاشت رها کرده بودند، دوباره به کشت برنج اختصاص دهند.

بیش از ۹۷ هزار هکتار از اراضی شالیزاری گیلان مکانیزه کشت شده است

نسیم گیلان- رئیس سازمان جهاد کشاورزی گیلان با اشاره به کشت ۵۵ درصد از اراضی شالیزاری استان، گفت: بیش از ۹۷ هزار هکتار از اراضی شالیزاری گیلان به صورت مکانیزه کشت شده است.

بی توجهی به کشت قرار دادی در کشور

نسیم گیلان- رئیس سازمان جهاد کشاورزی گیلان با اشاره به اینکه کشت قرار دادی در کشور زیر ۲ درصد است، گفت: در حوزه مدیریت آب نیازمند بهره گیری از ظرفیت تشکل های مردمی هستیم.

برخورد با دپوکنندگان ارزاق عمومی در گیلان

نسیم گیلان- مدیرکل صنعت، معدن و تجارت گیلان با بیان عدم مسامحه با محتکران و برخورد قاطع با دپوکنندگان ارزاق عمومی، تاکید کرد: تمام کالاهای موجود باید به نحو مطلوب توزیع و قابل رویت در سطح عرضه باشد.

حضور ۵۰ شرکت تولیدی و خدماتی در نمایشگاه تخصصی صنعت ساختمان گیلان

نسیم گیلان-بیست و یکمین نمایشگاه تخصصی صنعت ساختمان در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی گیلان در رشت کار خود را آغاز کرد که ۵۰ شرکت تولیدی و خدماتی در آن حضور یافتند.

ارز ترجیحی منابع ملی را در جیب عده‌ای انباشته کرد

نسیم گیلان-معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری گیلان طرح مدیریت ارز ۴۲۰۰ تومانی را جراحی بزرگ به نفع مردم دانست و گفت: طی این سالها تجربه و مشاهده شد که ارز ترجیحی در کشور صرف واردات لوازم غیرضروری شد که فقط منابع ملی را در جیب عده ای انباشته کرد.

نشای ۳۳ درصدی شالیزارهای گیلان/ کشاورزان از ابرناکی هوا استفاده کنند

نسیم گیلان- رئیس جهاد کشاورزی گیلان، از نشای ۳۳ درصدی شالیزارهای گیلان خبر داد و افزود: ۷۹ هزار هکتار از اراضی شالیکاری استان نشا شده و ۵۹ هزار هکتار نیز کشت مکانیزه داشته است.

ایجاد فرصت کسب و کار خانگی برای زنان

نسیم گیلان- فرماندار رشت با تأکید بر لزوم ایجاد فرصت کسب و کار خانگی برای زنان، گفت: رویکرد دولت استفاده از ظرفیت زنان است.

ممنوعیت افزایش قیمت نان در گیلان

نسیم گیلان - فارس / به گفته معاون اداره کل غله و خدمات بازرگانی گیلان بیش از چهار هزار و ۵۰۰ نانوایی بربری، لواش، سنگک و تافتون در ...

خرید بیش از ۲۰ هزار تن برگ سبز چای از چایکاران شمال

نسیم گیلان- رئیس سازمان چای کشور با اشاره به خرید بیش از ۲۰ هزار تن برگ سبز چای از چایکاران شمال، گفت: مرحله اول مطالبات چایکاران به مبلغ ۳۰ میلیارد تومان پرداخت شد.

بیش از ۳۱ درصد شالیزارهای گیلان کشت شده است

نسیم گیلان- رئیس سازمان جهاد کشاورزی گیلان با اشاره به کشت ۷۳ هزار و ۴۰۰ هکتار از اراضی شالیزاری استان، گفت: این میزان معادل ۳۱ درصد ۲۳۸ هزار هکتار اراضی شالیزاری گیلان است.

فعالان اقتصادی در استانها از لزوم بازنگری در سیاست‌های ارزی می‌گویند

نسیم گیلان- - چهارسال کافی بود تا آثار زیانبار دلار ۴۲۰۰ تومانی روشن شود؛ در این سال‌ها برخی واردکنندگان به اندازه کل مردم ایران از یارانه ارزی برخوردار شدند و بسیاری از تولیدکنندگان و مصرف کنندگان از مزایای آن بی نصیب ماندند؛ اما حالا اصلاح نظام ارزی خواست تصمیم گیران و فعالان اقتصادی است.

پلی بر جای مانده از دوران شوروی سابق/ ضرورت مرمت و بهسازی پل مرزی آستاراچای

نسیم گیلان-پل مرزی مشترک و تاریخی ایران و جمهوری آذربایجان بر روی رودخانه آستاراچای که در دوران اتحاد جماهیر شوروی سابق ساخته شده نیازمند مرمت و بهسازی کامل است.

احیای ۳۰۰ واحد راکد صنعتی در گیلان

نسیم گیلان- مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان گفت: در حدود ۷۰۰ واحد صنایع و بنگاه‌های اقتصادی راکد و تعطیل در سطح استان گیلان وجود دارد که بالغ بر ۳۰۰ واحد قابل احیا هستند.

احداث ۵ شهرک گلخانه‌ای در گیلان

نسیم گیلان-مدیر شهرک‌های کشاورزی گیلان با اشاره به اینکه در استان گیلان ۵ شهرک گلخانه‌ای در دست احداث داریم، گفت: به صورت خالص ۱۳۵ هکتار گلخانه در آن احداث خواهد شد و حداقل ۱۳۵۰ اشتغال مستقیم ایجاد می‌شود.

استخدام ۳۰۰ نیروی جدید در شرکت دخانیات صحت ندارد

نسیم گیلان-مدیر مجتمع دخانیات گیلان با رد استخدام ۳۰۰ نفر در مجتمع دخانیات استان گفت: اخیراً ۱۶۰ نفر نیروکار که به صورت روز مزد مشغول کار بودند، در مدیریت جدید تبدیل وضعیت شدند.

افزایش ۳۷ درصدی ترانزیت کالا از مرزهای سه‌گانه آستارا

نسیم گیلان- مدیرکل گمرک آستارا اعلام کرد: ۱۳ هزار و ۷۵۱ تن کالا به ارزش ۱۸ میلیون و ۳۳ هزار دلار در فروردین ماه از مرزهای زمینی، دریایی و ریلی این شهرستان به خارج از کشور ترانزیت شده و نسبت به سال قبل از نظر وزنی ۳۷ درصد افزایش و از حیث ارزش ۱۷ درصد کاهش داشته است.

تخصیص اعتبار ۱۰۰ میلیاردی مدیریت پسماند سراوان به شهرداری رشت

نسیم گیلان-سخنگوی ستاد مدیریت پسماند گیلان، از تخصیص ۱۰۰ میلیارد تومان اعتبار برای مدیریت پسماند گیلان و سراوان به شهرداری رشت خبر داد و افزود: امیدواریم شهروندان نیز همکاری لازم را با ستاد مدیریت پسماند استان داشته باشند و تفکیک زباله از مبدا را جدی بگیرند.

تمرکز بر توسعه صنعت چای در گیلان

نسیم گیلان- معاون امور باغبانی وزیر جهاد کشاورزی با اشاره به اینکه از سال گذشته بر توسعه صنعت چای در گیلان متمرکز شده ایم، گفت: بهزراعی و احیای باغات در دستور کار قرار دارد.

تلف شدن صدها قطعه ماهی در ماسوله رودخان

نسیم گیلان - ایسنا / رئیس اداره حفاظت محیط زیست صومعه سرا گفت: صدها قطعه ماهی در ماسوله رودخان در محدوده روستای کسما از نوع سیاه ...

افزایش تولید طلای سرخ در گیلان سبز

نسیم گیلان-مدیر امور باغبانی سازمان جهاد کشاورزی گیلان گفت: کشت و تولید زعفران طلای سرخ کشور در استان سرسبز گیلان رو به افزایش است.

رفع موانع زیرساختی گیلان لازمه حضور پررنگ در بازار اوراسیا

نسیم گیلان- گیلان با مرزهای زمینی، ریلی، دریایی در کنار ظرفیت هایی همچون منطقه آزاد، بنادر و قرار گرفتن در کریدور شمال- جنوب درکانون توجه ها به عنوان دروازه صادرات کالاهای ایرانی به کشورهای مختلف حاشیه خزر و اوراسیا قرار گرفته اما نبود زیرساخت ها براستفاده از این ظرفیت ها تاثیر منفی گذاشته است

مجاز بودن فروش کالا با افزایش ۱۰ تا ۱۵ درصدی قیمت تولیدکننده

نسیم گیلان- مدیر واحد بازرسی و نظارت اتاق اصناف مرکز گیلان با بیان اینکه فروشنده می‌تواند ۱۰ تا ۱۵ درصد بیش از قیمت درج شده تولیدکننده محصول را به فروش برساند، گفت: هیچ یک از واحدهای صنفی حق ندارند به بهانه فعالیت در بخش های متفاوت و یا اینکه چون فروش خوبی ندارند کالایی را دو برابر یا سه برابر بفروشند.

ساخت بیش از ۵ هزار واحد مسکن در گیلان

نسیم گیلان - باشگاه خبرنگاران / مدیرکل بنیاد مسکن گیلان از اختصاص ۳۰۰ میلیون تومان تسهیلات به ساخت هر خانه شهری در قالب نهضت ملی مسکن ...

توصیه‌های کشاورزی به چایکاران برای فصل جدید

نسیم گیلان- فصل بهار شد و به ماه اردیبهشت زمان چین بهاره برگ‌های زمردین چای نزدیک می‌شویم، کارشناسان سازمان چای برای برداشت کیفی برگ‌های سبز چای و تولید چای باکیفیت به چایکاران و کارخانه‌داران توصیه‌هایی ارایه دادند.

صَنعتِ اَصیلِ صَدرنشین؛ گزارشی درباره تکریم صنایع‌دستی

نسیم گیلان- هر محفل و مجلسی که در سفرهای استانی دولت شکل می‌گیرد آنچه بیش از همه در طراحی و فضاسازی جلوه‌گری و خودنمایی می‌کند هنر ناب ایرانی است، آثاری از جنس هنر سنتی و صنایع‌دستی.

بازارگرمی مجازی طلای سفید در آستانه فصل کشت

نسیم گیلان- در آستانه نخستین روزهای فصل کشت برنج در گیلان، شاهد انشار قیمتهای جدید این محصول استراتژیک در فضای مجازی هستیم که بررسی های میدانی نشاند میدهد نه تنها همخوانی با واقعیت ندارد، بلکه گمان می رود نوعی زمینه سازی برای سودجویی بیشتر است.

اجرای طرح کشت قراردادی برنج در گیلان

نسیم گیلان - باشگاه خبرنگاران / برای نخستین بار طرح کشت قراردادی برنج در گیلان اجرا می‌شود. عباس جعفرپور مدیر تعاون روستایی گیلان ...

ساير مطالب

هوای تهران در وضعیت نارنجی/گروه‌های حساس مراقب باشند

جلسه بررسی ساز و کار کاهش فرآیند صدور پروانه با حضور شهردار تهران

مناسب‌سازی 600 کیلومتر مسیر پیاده‌راه برای معلولان و جانبازان؛ امسال

یک میلیون فرصت شغلی در سال 1401 ایجاد می‌شود

رئیس مرکز تحقیقات و تعلیمات حفاظت فنی و بهداشت کار منصوب شد

دیدار رییس سازمان اوقاف و امور خیریه کشور با شهردار تهران

مشکلات و مطالبات مردم باید در خبرها دیده شود

رزمایش کمک مؤمنانه در مجموعه ورزشی سلمان فارسی برگزار شد

مرکز اهدای خون ابوذر پس از 5 سال بازگشایی می‌شود

تفاهم نامه شهرداری و مپنا

تامین روشنایی زیرگذر شورایاری در تقاطع خیابان اعظم با بزرگراه شهید نجفی رستگار

سقف قیمت قبر در بهشت زهرا (س) 27میلیون و 500 هزار تومان است/قبر خاص و لوکس نداریم

حبوبات در میادین 27 درصد ارزان‌تر از سطح شهر است

روابط عمومی و جهادگری در عرصه تبیین

مخاطب بی‌حوصله نباشیم / سیدمرتضی موتورچی_ رئیس مرکز روابط‌عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی

پل‌های مسیر بزرگراه آزادگان در معرض خطر فرونشست/تدوین لایحه فرونشست‌ها تا پایان تابستان

بی قانونی؛ تخلف جناغی

لزوم همکاری شهرداری تهران با سایر کلانشهرها برای ارتقای مدیریت بهینه پسماند

مرمت چهار زمین چمن مصنوعی در منطقه22

کارکنان خدوم؛ ماموران 137

بازدید از موزه نقشه تهران رایگان شد

90 درصد اجرای احکام مرتبط با صدور پروانه است/ سوءاستفاده افراد سودجو از بی‌اطلاعی مالکان از مصوبه ساخت در طرح اداری

امضای تفاهم‌نامه همکاری بین شهرداری تهران و مپنا

آلودگی هوای تهران

تنویر افکار عمومی از وظایف مهم روابط عمومی ها در راستای تحقق اهداف سازمانی است

آموزش رفتار صحیح شهروندی در مدارس/در حوزه آسیب‌های اجتماعی رویکرد ما پیشگیری است

پیام تسلیت دکتر عبدالملکی در پی درگذشت حجت الاسلام فاطمی نیا

روابط عمومی نقش موثری در اطلاع‌رسانی و انعکاس عملکرد سازمانی دارد

بازدید از سایت گردشگری بام تهران و ایستگاه جمع‌آوری پسماند خشک اوشان

پسماند خشک تحویل دهید، تحت پوشش بیمه قرار بگیرید

بازدید مدیران شهری منطقه 21 و راه آهن جمهوری اسلامی از مسیر احداثی اتوبوس ریلی

احداث بوستان محلی در شهرک عقاب/پیاده‌روسازی شهرک آفتاب انجام می‌شود

حضور وزیر میراث فرهنگی در صحن شورا به مناسبت روز جهانی موزه

نشست خبری مدیرعامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر تهران

افتتاح 3 پروژه شهری در اولین قرار خدمت شهردار تهران در منطقه یک

تشکیل دو کارگروه ویژه در قرارگاه اجتماعی شهر تهران

کاهش تصادفات مرگبار با ایمن سازی 900 محل حادثه‌خیز تهران | فوت عابران پیاده در بزرگراه امام رضا زیاد است

تعداد روزبازارهای تهران به 60 بازار افزایش می‌یابد/ آغاز انتقال باراندازها به خارج از شهر در سال جاری

بهسازی و نوسازی ایستگاه‌های اتوبوس در منطقه14

بررسی طرح احداث زیرگذر عابرپیاده در ضلع جنوبی میدان آزادی

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی زنجان عنوان کرد: تمرکز بر صنایع دستی برای ایجاد فرصت‌های شغلی در سال جاری

تعمیر و تجهیز 14 غرفه بازیافت در منطقه 17

20درصد ازتولید ناخالص ملی به دلیل حوادث از بین می‌رود/تهیه دستورالعمل ایمنی جدید ویژه مترو

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اصفهان: کاهش زمان رسیدگی در مراجع حل اختلاف یکی از مهمترین برنامه هاست

کودکان کار زنجانی با اجرای طرح حمایت اجتماعی ساماندهی می‌شوند

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان: تمام تلاش خود را برای حل مشکلات مردم به کار خواهیم گرفت

کمک معیشتی ماه اول به حساب همه مشمولان قبلی که متقاضی تجدیدنظر در دهک‌بندی فعلی هستند، واریز شود/ وزارت رفاه ظرف یک ماه درخواستها را بررسی و اعلام نظر نماید

نشست هماهنگی برگزاری هرچه باشکوه‌تر بزرگداشت سی و سومین سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی(ره)

منطقه یک اولین مقصد قرار خدمت شهردار تهران در سال 1401

نام‌گذاری یک معبر در منطقه 13 به نام شهید "محمد کریمی سرشت "

باید تلاش کنیم در مناسب‌سازی معابر پیشرو باشیم

حضور شهردار تهران در برنامه «بدون توقف»

اجرای طرح پاکسازی شهر تاریخی حریره در جزیره کیش

اعلام جزئیات افزایش حقوق کارکنان شهرداری تهران و رای‌گیری طرح دو فوریت فیش‌های عوارض اسفند 1400 در جلسه آتی شورا

اعلام جزئیات افزایش حقوق کارکنان شهرداری در جلسه آینده شورا/طرح دو فوریت فیش‌های عوارض اسفند 1400 رأی‌گیری خواهد شد

اعلام قیمت انواع قارچ و جوانه در میادین میوه و تره‌بار

ارتباط تنگاتنگ مدیریت صحیح پسماند با ارتقا سلامت شهروندان و محیط زیست

اجرای پروژه "طراحی شبکه پایش موقت" شبکه جمع‌آوری آب‌های سطحی تهران

ادای احترام شهردار منطقه 18 به مقام شهدای منطقه

پخش بیش از 5 هزار تن تراش روکش آسفالت در معابر منطقه 4

علت ممنوعیت ورود دوچرخه به پارک‌های مادر و کودک/ برنامه‌ریزی برای توسعه فردی و شغلی بانوان شهرداری

سرپرست اداره کل تعاون‌، کار و رفاه اجتماعی تهران: با انسجام و تعامل باید در راستای اجرای هر چه بهتر طرح یارانه ها اقدام کرد

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان: ضمن حمایت از تولید و اشتغال موظف به اجرای قانون کار هستیم

آموزش حلقه گمشده جامعه امروز است

صدور روزانه 5 هزار و 500 باربرگ الکترونیک توسط سامانه‌های شهرداری تهران

روز بزرگداشت شاعر ایران زمین

رشد 40 درصدی تولید و پخش آسفالت نسبت به مدت مشابه سال

رفع ابهام و پاسخگویی به سوالات یارانه ای مردم توسط مدیران اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان: رویکرد دولت سیزدهم مبارزه با آسیب های اجتماعی، ایجاد اشتغال پایدار و رفع فقر مطلق است

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان: طرح مساجد کارآفرین و میزخدمت در مساجد استان اجرا می شود

نشست خبری اولین اجلاس همکاری کمیسیون های معماری و شهرسازی شوراهای استان تهران

احداث بوستان 110 هزار متر مربعی در منطقه 13 با توافق شهرداری و وزارت دفاع

احداث بوستان 110 هزار مترمربعی در منطقه 13 با توافق شهرداری و وزارت دفاع

لزوم ایجاد اهرم‌های تشویقی کاربردی و شفاف برای استفاده از معماری ایرانی-اسلامی/ قابلیت 60 نقطه استان تهران برای تبدیل شدن به شهر

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کرمان: کارگران در خط مقدم جهاد اقتصادی برای پیشرفت و‌ عزت ایرانی تلاش می کنند

تاکید مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی بر پایداری بنگاه‌های اقتصادی با نگاه دانش‌بنیان

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان: توجه و احیای صنایع راکد گامی موثر در ایجاد اشتغال است

بهره‌مندی بیش از یک میلیون نفر از گذر سلامت منطقه 12

هفتاد و دومین نشست کمیسیون مالی و اقتصاد شهری کلانشهرهای ایران برگزار شد

بررسی راهبردهای پیشگیرانه از آسیب‌های اجتماعی زنان در نشست شهرداری منطقه5

ساماندهی معابر و المان‌های شهری در منطقه 4

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان: بازرسی از واحدهای تولیدی استان به صورت مستمر انجام می شود

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کرمانشاه: کارآفرینان نقش بسزایی در توسعه دارند

استقبال روزانه بیش از هزار نفر از شهروندان از مجموعه بانوان بوستان ولایت

گام جدید شهرداری تهران در حوزه درآمدزایی از زباله‌ها

صدور عوارض پسماند و نوسازی برای 3هزار و 800 واحد مسکونی شهرک شهید بروجردی پس از 30 سال

31 درصد معتادان متجاهر پایتخت «کارتن‌خواب» هستند نه معتاد/ خیریه‌ها غذا توزیع نکنند!

هر 3 ماه یک سوله مدیریت بحران در اختیار پایتخت‌نشینان قرار می‌گیرد

صادرات 105 میلیون دلاری تعاونی‌های خراسان رضوی، ظرفیتی پنهان در بخش اشتغال

بازدید شهردار تهران از اداره کل پایش برنامه، کنترل پروژه و ارزیابی عملکرد شهرداری تهران

مناسب‌سازی بوستان هورفر در منطقه 7 برای مادران و کودکان

آغاز به کار سامانه یکپارچه ارتباطات شهروندی؛ به زودی

ادغام دو سامانه 137 و 1888 برای نظارت بیشتر مردم بر شهرداری/ اضافه شدن ظرفیت فضای مجازی در 137 پلاس

اهتمام جدی برای رفع چالش آب و فاضلاب در پایتخت/ کارگروه‌های تخصصی آینده‌پژوهی شهری تشکیل شود

نظارت بر شهرداری حق طبیعی شهروندان است/ پیگیری هم‌آفرینی پیرامون ایده‌آل‌ها از طریق نخبگان و مردم

برج میلاد

تعمیرات تخصصی پل میرداماد به سرانجام رسید

جلسه بررسی موضوعات بازار بزرگ تهران با حضور شهردار پایتخت

‏⁧‫معیشت‬⁩ و ⁧‫آرامش‬⁩ مردم دغدغه اصلی رئیس‌جمهور است/ هر فردی به هر دلیلی مشمول دریافت یارانه نشده 3 ماه فرصت اعلام دارد

پاداش دو ماهه آخر سال 1400 کلیه مناطق شهرداری تهران واریز می‌شود/شهرداری تاکنون 700 میلیارد تومان را به بیت‌المال بازگردانده است