نسیم گیلان

آخرين مطالب

شهرداری تهران

استفاده رایگان محصلین از متروی تهران به‌شرط استفاده از «کیف پول شهروندی»/ هرمزی: تست گرم متروی پرند بزودی انجام می‌شود

نسیم گیلان - سرپرست معاونت حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری تهران: محصلین تا دو ۱۵روز کاری آینده می‌توانند با استفاده از «کیف پول شهروندی» بصورت رایگان از متروی تهران استفاده کنند.

اصرار شورا بر تعیین ردیف‌های درآمدی شهرداری در برنامه هفتم توسعه

نسیم گیلان - عضو کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر تهران گفت: اصرار ما بر این بود که احکامی در برنامه هفتم توسعه مبنی بر تعیین ردیف‌های درآمدی شهرداری‌ها به ویژه درآمدهای پایدار در برنامه هفتم توسعه کشور لحاظ شود.

تغییر طرح ترافیک در راه است

نسیم گیلان - مدیر عامل سازمان حمل‌ونقل ترافیک شهرداری تهران از تغییر طرح ترافیک در پایتخت خبر داد و گفت: این مسئله در شورای ترافیک تهران به تصویب رسیده است.

ضرورت ورود دستگاه‌های نظارتی به ترک‌فعل‌ها در پیگیری قرارداد خرید واگن؛ فروزنده: حناچی را به مناظره دعوت می‌کنم

نسیم گیلان - معاون شهردار تهران: دستگاه‌های نظارتی باید ورود کنند که چرا از سال۹۷ شهردار وقت تهران برای پیشبرد قرارداد خرید واگن از چین، هیچ قدمی برنداشته است.

قدمت ۲۰۰ ساله "تراموا" در کشورهای اروپایی/ ۱۱ مزیت بزرگ "تراموا" برای حل‌ونقل عمومی که تهران از آن محروم است!

نسیم گیلان - بررسی نقش "تراموا" در کاهش آلودگی هوا و ترافیک بسیاری از کلان‌شهرهای جهان و همچنین قدمت بیش از ۱۸۰ سال آن در برخی کشورهای اروپایی، این وسیله حمل و نقل عمومی را به عنوان یکی از شاه‌کلیدهای حل معضل ترافیک و آلودگی هوای تهرن معرفی می‌کند.

طراحی محورهای بدون خودرو در مناطق ۲۲ گونه؛ به زودی

نسیم گیلان - مهدی گلشنی مدیرکل حمل‌ونقل عمومی و ترافیک شهرداری تهران، حاشیه مراسم روز جهانی بدون خودرو در جمع خبرنگاران گفت: مناسباتی مانند روز جهانی بدون خودرو صرفا یک واقعه نمادین نیست بلکه شروع اتفاقات مثبت در توسعه موضوعاتی مانند دوچرخه، اسکوتر و موتور برقی است به همین جهت سعی کردیم در این روز و با توجه به بازگشایی مدارس از فردا ، فضای شادی رابرای کودکان و نوجوانان فراهم کنیم، بر همین اساس برنامه‌ریزی‌هایی برای ۲۲ منطقه شهر انجام شد که هر منطقه یک محور را عاری از خودرو کند.

برنامه روز جهانی بدون خودرو در منطقه ۱۶ برگزار شد / سالاری پور: حمل‌ونقل پاک در تهران توسعه پیدا خواهد کرد

نسیم گیلان - به گزارش خبرنگار شهر،مراسم روز جهانی بدون خودرو عصر امروز - جمعه ۳۱ شهریور ۱۴۰۲- باحضور شهردار منطقه ۱۶، مدیرکل حمل و نقل عمومی و ترافیک شهرداری تهران، فرشاد پیوس و محمد انصاری از پیشکسوتان باشگاه پرسپولیس و جمعی از ورزشکاران واهالی منطقه ۱۶ برگزار شد.

تقدیر شهردار تهران از خادمان‌ اربعین؛ زاکانی: خدمت به زوار حسینی(ع) افتخار ماست

نسیم گیلان - علیرضا زاکانی در مراسم «شکر خدمت» که باحضور جمعی از پاکبانان، آتش‌نشانان، کادر درمان و دیگر خادمان آیین اربعین حسینی ۱۴۰۲ از مجموعه شهرداری تهران برگزار می‌شد، گفت: سر بر آستان امام حسین(ع) می‌ساییم و برای توفیقات این خدمت، سجده شکر به جا می‌آوریم که توانستیم در خدمت شهروندان تهرانی که توفیق حضور در راهپیمایی اربعین را داشتند و دیگر زوار باشیم. خدمتگزاری به زوار حسینی(ع) افتخار ماست.

جزئیات اجرای طرح «کیف پول شهروندی» در تهران/ شارژ کارت بلیت مترو و بی‌آرتی از اول مهرماه الکترونیکی می‌شود

نسیم گیلان - مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران از آغاز اجرای طرح «کیف پول شهروندی» در پایتخت همزمان با سال تحصیلی جدید خبر داد.

مراسم تقدیر و تجلیل از خادمان اربعین حسینی

نسیم گیلان - مراسم تقدیر و تجلیل از خادمان اربعین حسینی با عنوان «شکر خدمت»، با حضور علیرضا زاکانی شهردار تهران، معاونان و مدیران ارشد شهرداری تهران، خادمان و عوامل شرکت کننده در مراسم اربعین , در سالن همایش‌های برج میلاد برگزار شد.

اطلاعیه معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران به‌ مناسبت روز جهانی بدون خودرو

نسیم گیلان - روابط عمومی و امور بین‌الملل معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران با صدور اطلاعیه‌ای از شهروندان تهرانی دعوت کرد تا در مراسم روز جهانی بدون خودرو که روز جمعه ۳۱ شهریور همزمان با بسیاری از کلان‌شهرهای جهان در ۲۰ منطقه تهران نیز برگزار می‌شود، شرکت نمایند.

تلاش شهرداری تهران در بهسازی آسفالت بزرگراه‌ها گامی رو به جلو در کاهش تصادفات

نسیم گیلان - سرهنگ سید ابوالفضل موسوی پور جانشین پلیس راهور تهران بزرگ در گفت‌وگو با خبرنگار شهر از عملکرد شهرداری تهران در بهسازی روکش آسفالت معابر تقدیر کرد.

تقدیر جانشین پلیس راهور از شهرداری تهران؛ بهسازی آسفالت بزرگراه‌ها گامی رو به جلو در کاهش تصادفات

نسیم گیلان - سرهنگ سید ابوالفضل موسوی پور جانشین پلیس راهور تهران بزرگ در گفت‌وگو با خبرنگار شهر از عملکرد شهرداری تهران در بهسازی روکش آسفالت معابر تقدیر کرد.

افتتاح ۱۸ تقاطع تا پایان سال ۱۴۰۲ با هدف کاهش مسیر شهروندان تهرانی

نسیم گیلان - هادی حق‌بین معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران در گفت‌وگو با خبرنگار شهر، گفت: موفق شدیم اولین تقاطع سال ۱۴۰۲ را دو هفته گذشته در منطقه ۲ افتتاح کنیم و این دسترسی‌ها کاهش طول مسیر شهروندان را در پی خواهد داشت، بر همین اساس تا پایان سال، ۱۸ تقاطع را برای افتتاح برنامه‌ریزی کردیم و امیدواریم هر ماه، حداقل دو تقاطع تحویل شهروندان شود.

بازدید مدیران شهری از آخرین وضعیت بهسازی روکش آسفالت بزرگراه آزادگان

نسیم گیلان - بازدید از آخرین وضعیت بهسازی روکش آسفالت محور بزرگراه آزادگان ظهر امروز توسط مدیران معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران و پلیس راهور تهران بزرگ انجام شد.

بازدید مدیران شهری از آخرین وضعیت بهسازی روکش آسفالت بزرگراه آزادگان؛ تکمیل پروژه تا سه هفته آینده

نسیم گیلان - بازدید از آخرین وضعیت بهسازی روکش آسفالت محور بزرگراه آزادگان ظهر امروز توسط مدیران معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران و پلیس راهور تهران بزرگ انجام شد.

اجرای روز جهانی بدون خودرو در مناطق ۲۲گانه تهران

نسیم گیلان - مدیرکل حمل و نقل عمومی و ترافیک شهرداری تهران گفت: باتوجه به اینکه جمعه ۳۱ شهریور روز جهانی بدون خودرو است در هرکدام از مناطق ۲۲ گانه یک محور را مشخص کردیم که روی خودروها بسته و روی مدهای حمل و نقل پاک متمرکز باشد.

تقدیر معاون وزیر کشور از عملکرد شهرداری تهران در مدیریت راهپیمایی اربعین

نسیم گیلان - سردار سید مجید میراحمدی معاون امنیتی وزارت کشور و رئیس ستاد اربعین کشور اظهار کرد: تحولات و اقدامات فراوانی را در مسیر اربعین شاهد بودیم ، از سهولت در تردد و فراهم بودن وسایل حمل و نقل گرفته تا امنیت کامل و خدمات بی‌شمار در آن سوی مرزها که رضایتمندی شهروندان و مردم را به دنبال داشت. بی شک شهرداری تهران در این رضایتمندی نقش مهمی را بر عهده داشت.

تقدیر معاون وزیر کشور از عملکرد شهرداری تهران در راهپیمایی اربعین

نسیم گیلان - رئیس ستاد اربعین کشور اظهار کرد: از سهولت در تردد و فراهم بودن وسایل حمل و نقل گرفته تا امنیت کامل و خدمات بی‌شمار در آن سوی مرزها که رضایتمندی شهروندان و مردم را به دنبال داشت. بی شک شهرداری تهران در این رضایتمندی نقش مهمی را بر عهده داشت.

خبر خوب مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی شهرداری تهران؛ تا ۲ سال آینده همه آتش‌نشانان صاحب‌خانه می‌شوند

نسیم گیلان - مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی گفت: با دستور شهردار تهران تا دو سال آینده همه آتش‌نشانانی که از امکانات مسکن دولتی استفاده نکرده‌اند، صاحب‌خانه خواهند شد.

خبر خوب مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی؛ تا ۲ سال آینده همه آتش‌نشانان صاحب‌خانه می‌شوند

نسیم گیلان - مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی گفت: با دستور شهردار تهران تا دو سال آینده همه آتش‌نشانانی که از امکانات مسکن دولتی استفاده نکرده‌اند، صاحب‌خانه خواهند شد.

آغاز اجرای ۳ پروژه در منطقه ۱

نسیم گیلان - آیین آغاز اجرای ۳ پروژه فرهنگی، ورزشی و تفرجگاهی در منطقه ۱ و در محله ازگل برگزار شد. جزئیات این پروژه‌ها را در این ویدئو ببینید.

مرحله دوم طرح لاگ هوشمند اجرایی می‌شود

نسیم گیلان - معـاون نظارت و امور مناطق سازمان تاکسیرانی از برخورد با تاکسی هایی که در شهریورماه لاگ هوشمند ثبت نکرده اند، خبرداد.

افتتاح کانکس تجهیزات دوام مدارس همزمان با نواخته شدن زنگ «شکوفه‌ها»

نسیم گیلان - معاون بازیابی، توانمندسازی و مشارکت جامعه محور سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران از افتتاح کانکس تجهیزات دوام در مدرسه دخترانه زهرا مردانی منطقه ۱۰ همزمان با نواخته شدن زنگ «شکوفه‌ها» توسط وزیر آموزش و پرورش در این مدرسه خبر داد.

دوران دفاع مقدس مظهر برترین ویژگی‌ها و صفات پسندیده جامعه ایرانی است

نسیم گیلان - سردار ناظر گفت: دوران دفاع مقدس مظهری از برترین ویژگی‌ها و صفات پسندیده جامعه ایرانی است که یک جامعه می‌تواند به خود ببالد؛ آن دوران مظهر حماسه، معنویت و دین‌داری است.

نورانیت شهدا هنوز تشعشع می‌ کند

نسیم گیلان - علیرضا فخاری گفت: نورانیت شهدا هنوز تشعشع می‌کند. دفاع مقدس برای یک مقطع هشت ساله نیست بلکه این محتوا برای تاریخ پیش‌رو آنقدر هادی است که باید سال‌ها مورد تحلیل قرار بگیرد.

مراسم سراسری «جهاد و مقاومت از دیروز تا امروز»

نسیم گیلان - مراسم سراسری «جهاد و مقاومت از دیروز تا امروز» با حضور جمعی از پیشکسوتان دفاع مقدس و مقاومت در موزه ملی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس برگزار شد.

برگزاری دوره آموزشی نظام مدیریت محیط زیست

نسیم گیلان - شهردار منطقه ۹ از برگزاری دوره تخصصی آموزش نظام مدیریت محیط زیست ایزو ۱۴۰۰۱ با حضور رابطین محیط زیست ادارات شهرداری منطقه ۹ در راستای نگهداشت استاندارد ایزو ۱۴۰۰۱:۲۰۱۵ خبر داد.

توفیق خدمت‌رسانی به زائرین اباعبدالله‌الحسین گامی در جهت پاسداشت قیام عاشورا و فرهنگ حسینی است

نسیم گیلان - آیین تقدیر از خدام‌الحسین قرارگاه سامرا در مراسمی با حضور سیدمحمدرحیم مرتضوی شهردار منطقه ۹ و جمعی از مدیران ستادی برگزار شد.

منطقه ۱۹ با آماده سازی جایگاه رژه نیروهای مسلح به پیشواز هفته دفاع مقدس رفت

نسیم گیلان - شهردار منطقه ۱۹ گفت: جایگاه رژه نیروهای مسلح در روز ۳۱ شهریور همزمان با فرارسیدن گرامیداشت هفته دفاع مقدس با ارائه خدمات شهری ویژه در جوار حرم مطهر امام راحل در حال آماده‌سازی است.

مجموعه قائم پس از ۱۲ سال تابستان آینده به بهره‌برداری می‌رسد

نسیم گیلان - شهردار منطقه یک گفت: امیدواریم بتوانیم مجموعه فرهنگی ورزشی قائم با ۷۵۰۰ متر زیربنا که ۱۲ سال پیش شروع شده و نیمه کاره مانده بود را در اوایل تابستان ۱۴۰۳ به افتتاح برسانیم.

تشریح اقدامات منطقه ۱۶ در طرح استقبال از مهر

نسیم گیلان - محمد امین سالاری پور شهردار منطقه ۱۶ اظهار داشت: با توجه به رویکرد مدیریت شهری مبنی برآماده سازی شهر به منظور استقبال از مهر قلم، شهرداری منطقه تمام توان خود را برای رضایت و رفاه حال دانش آموزان و خانواده هایشان به کار می گیرد.

ساير مطالب

قیمت انواع سبزیجات برگی و غیربرگی در میادین و بازارهای میوه و تره بار اعلام شد

آغاز جشنواره ورزشی کارکنان شهرداری تهران از مهرماه/ معاینه فنی رایگان می شود

تمامی ساختمانها در زمان صدور پروانه و پایان کار ملزم به تامین پارکینگ در همان ساختمان و یا در شعاع 250 متری آن ملک هستند

به کارگیری 70 سامانه رصد و پایش حوادث در مرکز عملیات اضطراری شهر تهران

رفع معارضین مسیر بزرگراه شهید شوشتری در منطقه 15 به ایستگاه آخر رسید

شهرداری تهران آماده استقبال از ماه مهر؛ از رایگان شدن حمل‌ونقل عمومی برای محصلین تا افزایش ظرفیت ناوگان

ایمنی سازه‌ها و زیرساخت های شهری با رویکرد قابلیت اعتماد

مخالفت شهردار تهران با ساخت خانه‌های 25 متری/ چهار ایستگاه مترو تا 2 هفته آینده افتتاح می‌شود

آماده سازی فضای سبز مدارس قلب پایتخت با محوریت استقبال از مهر

اجرای فاز دوم تولید و توزیع کیسه های بادوام از بنرهای مستعمل میان  شهروندان

قیمت برخی میوه‌ها در میادین و بازارهای میوه و تره بار کاهش یافت

صفر تا 100 تدارک ترافیکی برای استقبال از مهر/ شهرداری منطقه6 به استقبال سال تحصیلی جدید می رود

روز جهانی بدون خودرو در محله دوستدار کودک منطقه 3 برگزار می‌شود

تلاش برای خدمات اثربخش، خلاقانه و ماندگار

نمایشگاه نقاشی روز جهانی صلح به قلم کودکان و نوجوانان

برگزاری اولین دوره مهارت افزایی فعالان سلامت پهنه شرق در منطقه 15

یک روز بدون خودرو در منطقه 9

رونمایی از «بسته خرسندساز 2» با محوریت تامین مسکن کارکنان شهرداری تهران تا پایان امسال/ روند انتخاب زمین برای مسکن کارکنان ادامه دارد

احترام به شهروندان با نگهداشت صحیح و برنامه ریزی مناسب در اداره امور شهر

توسعه و پیشرفت سازمان‌ مستلزم ارتقای حس مسئولیت‌پذیری، عزت‌نفس و تعهدآفرینی نیروی انسانی است

محدودیت‌های تردد رژه نیروهای مسلح در روز جمعه اعلام شد/ برای زیارت اهل قبور پنج شنبه مراجعه کنید

کیفیت هوای تهران قابل قبول است

گواهی‌نامه صعود به قله دماوند

تقدیر دانش آموزان از شهردار منطقه 2 تهران

برگزاری آیین افتتاح و بهره برداری از شعبه پلتفرم «خودرو 45» در مرکز خرید و فروش خودرو چیتگر

استقبال شورا ششم از «تراموا»

آغاز احداث دهمین مجموعه فرهنگی، ورزشی چند منظوره در شمال تهران

بهسازی و مناسب سازی تقاطع خیابان‌های اجاره دار و شهدای ناجا

اهدای بسته‌های مهر به فرزندان سرپرست خانواده در منطقه 14

پروژه روگذر دسترسی جنوب حرم حضرت عبدالعظیم (ع)، در روان‌سازی ترافیک موثر است

ارتقای ایمنی و رفع گره‌های ترافیکی شبکه‌های معابر منطقه 5

بازدید معاون حمل و نقل و ترافیک از سطح ناحیه 7

به‌دنبال تدوین نظام نامه مسائل محلات پایتخت هستیم

تعطیلی چند ساعته موزه ملی انقلاب اسلامی ودفاع مقدس

عمو زنجیرباف میهمان ایستگاه‌های ورزش شهروندی منطقه 13

اصلاح الگوی مصرف انرژی در ساختمان های شهرداری منطقه در اولویت است

شست و شو و پاکسازی محوطه داخلی و پیرامونی مدارس منطقه 19 در طرح استقبال از مهر

آماده به‌کار بودن تجهیزات ثابت و افزایش قطارهای فعال در خط 2 مترو تهران

ساماندهی عادلانه خدمات در منطقه 15 با اتمام 43 پروژه توسعه محلی

خاطره‌سازی با سینمای دفاع مقدس در بیلبوردهای پایتخت

ایمن سازی گذرگاه‌های عرضی عابر پیاده در منطقه8

جمع‌آوری 63 معتاد متجاهر و کارتن خواب از بزرگراه‌های منطقه 19

تشریح اقدامات صورت گرفته در طرح استقبال از مهر در خط یک مترو تهران

نصب سردیس مشاهیر و مفاخر ایرانی در منطقه 13

ارائه تخفیف 100 درصدی به دانشجویان و دانش‌آموزان برای استفاده از مترو و بی‌آرتی در مهرماه/ فعالیت «کیف پول شهروندی» آغاز می‌شود

اجرای پویش جهادی مهر در مهر در مدارس منطقه4

مناسب‌سازی مدارس دخترانه شمال تهران در طرح استقبال از مهر

برپایی پنجمین میز خدمت گرمخانه‌های شهر تهران در منطقه 21

حماسه‌سازان دفاع مقدس در موزه عکسخانه شهر

ون‌کافه‌های غیرمجاز منطقه22 جمع‌آوری می‌شوند

ارزیابی دوره ای اداره مدیریت بحران و پدافند غیرعامل منطقه 12 انجام شد

تمهیدات حوزه خدمات شهری برای اجرای «طرح مهر قلم» در منطقه6

آشنایی کارکنان شهرداری منطقه6 با کاربرد GPS و GIS در برنامه ریزی شهری

اجرای 23 پروژه عمرانی شاخص و توسعه محله ای در منطقه 14

نقش مهر بر دیوارهای مدارس منطقه 2 پایتخت

عملیات تراش و روکش مکانیزه آسفالت معابر اصلی منطقه3 ادامه دارد

بازدید رایگان از موزه به منظور گرامیداشت هفته دفاع مقدس

تقدیر از قرارگاه‌های فرهنگی شهرداری تهران در مراسم اربعین حسینی

تقدیر اعضای شورا از خدمت رسانی شهرداری تهران به زوار اربعین

کیفیت هوای تهران «قابل‌قبول» است/ وضعیت قرمز در یک ایستگاه

تست گرم بخش شمالی خط 6 مترو تهران

گزارش زنده جلسه صد و هفتاد و هشتم شورای اسلامی شهر تهران

در جلسه صد و هفتاد و هشتم شورای اسلامی شهر تهران چه گذشت؟

از اجرای طرح شهر امن تا ساماندهی نقاط بی‌دفاع شهری

تقدیر از دست‌اندرکاران فرهنگی ستاد اربعین حسینی در مرز خسروی

برگزاری ویژه برنامه‌های فرهنگی دفاع مقدس در مدارس

ابلاغ دستورالعمل‌های استقبال از مهرماه به مناطق 22 گانه

تدوین «طرح تفصیلی» با تکیه بر رویکردهای نوین

1040 متر نقوش ایرانی اسلامی با موضوع امام مهربانی‌ها

بهره‌گیری از تمامی ظرفیت‌های محلی برای اطلاع رسانی به شهروندان

پرسنل شهرداری باید در اولویت نخست انتصابات مدیریت شهری باشند

جزئیات ورود تراموا به ناوگان حمل و نقل تهران بررسی می‌شود

حمل و نقل عمومی در مسیر توسعه

اولین هم‌اندیشی عکاسان روابط عمومی مناطق 22گانه تهران

تست گرم قطعه شمال‌غرب خط 6 مترو تهران؛ شهروندان منتظر افتتاح ایستگاه شهر زیبا، شهران و کوهسار باشند

عملیات 17 هزار تن آسفالت ریزی در معابر بزرگراهی و محلی منطقه 22

تحریم‌ شهردار تهران نمایانگر قابلیت، کارآمدی و فعالیت‌های اثربخش در مسیر خدمت است

اصلاح الگوی مصرف منابع و انرژی در 33 ساختمان شهرداری منطقه 19

پایش سلامت روان کارکنان شهرداری منطقه 6 توسط شرکت شهر سالم

توجه و رسیدگی به مساجد از مهم‌ترین اهداف معنوی شهرداری در طرح تحول نگهداشت شهر است

زاکانی به چین می‌رود

قدردانی تشکری هاشمی از مدیریت شهری منطقه 17

پلاک کوبی اصناف دوستدار محیط زیست منطقه 10

اعضای هیئت داوری پنجمین دوره جایزه بین‌المللی داستان تهران معرفی شدند

پیش بینی شرکت 15 هزار فرد دارای معلولیت در رویداد فعال شو

طرح تشویقی آموزشی «موتور سوار ایمن»

شهرداری منطقه 2 به استقبال فصل بارندگی می رود/اجرای طرح پاکسازی و لایروبی کانال ها و مسیل ها

برگزاری نخستین نشست هم‌اندیشی عکاسان روابط عمومی مناطق 22 گانه

راه اندازی نهضت آسفالت از ابتدای سال؛ گام بلندی در راستای جلب رضایت شهروندان

آغاز فاز اجرایی تفرجگاه خرگوش دره در شمال تهران

مخازن و کارتن پلاست پسماند خشک در طرح استقبال از مهر در مدارس منطقه 19 توزیع می‌شود

شهروندان منطقه 22 دور هم جمع می شوند

نصب 650 پرچم رنگی در معابر بزرگراهی و میادین اصلی منطقه22/بازگشت پرچم‌های رنگی به معابر

دومین سوگواره بین المللی عمود 18 به ایستگاه پایانی رسید

اجرای ده‌ها عنوان فعالیت خدمات شهری پیرامون مدارس منطقه

توزیع اتوبوس‌ها در خطوط بر اساس میزان تقاضای سفر تعیین می‌شود

بازدید شهردار منطقه 4 از فرآیند پروژه‌های عمرانی شمال شرق پایتخت

دومین بوستان مادر و کودک به زودی در منطقه3 به بهره برداری خواهد رسید

بهسازی میدان بهار شیراز در دست اجرا است

اولین جشنواره نمایشنامه‌خوانی «سرزمین صدا» برگزار می‌شود