نسیم گیلان

آخرين مطالب

شهرداری تهران

چرا بیست و دومین شنبه امید و افتخار، شنبه‌ای متفاوت و خاص است؟

نسیم گیلان - زاکانی گفت: امیدواریم بتوانیم مدیریت شهری را بنا به خاستگاهی که شورای ششم دارد، به یک تکیه‌گاه و محل اطمینان و یک مجموعه خدمتگزار مردم تبدیل کنیم که در آن، سراسر تکریم شهروندان و خدمت دیده شود.

۵۴ واحد تجاری غیرمجاز در محله خلازیر تخریب شد

نسیم گیلان - با دستور دادستانی تهران ۵۴ واحد تجاری به مساحت ۴۳۰۰ متر مربع در مرحله هفتم طرح قلع و قمع بناهای غیرمجاز در محله خلازیر تهران، با دستور و نظارت این دادستانی تخریب شد.

۲۰ واحد صنفی متخلف در پاساژ حجت پلمب شدند

نسیم گیلان - شهردار منطقه۱۱ اعلام کرد: علی رغم تذکرات متعدد؛ ۲۰واحد صنفی دارای تخلفات عدیده ساختمانی و دارای رای ماده صد در پاساژ حجت پلمب شدند .

اجرای طرح بهارجان‌ها در ۵۴ کیلومتر از محور بزرگراهی غرب تهران

نسیم گیلان - معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه ۲۲ با اشاره به اینکه طرح بهارجانها در محور ۵۴ کیلو متری بزرگراهی غربی تهران به اجرا در می آید؛ گفت: خدمات رسانی در کلانشهری‌ مانند تهران روز تعطیل نمی شناسد به همین منظور عوامل خدمات شهری و فضای سبز شهرداری منطقه ۲۲ در روزهای جمعه نیز برای اجرای طرح بهاران خدمت فعالیت می کنند.

مشارکت ستاد معاینه فنی و شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل در اجرای پروژه‌های مشترک

نسیم گیلان - مدیرعامل ستاد معاینه فنی شهر تهران گفت: هم افزایی دو مجموعه از معاونت حمل و نقل و ترافیک و معاونت خدمات شهری و محیط زیست در اجرای پروژه های مشترک، بدون تردید می تواند در پیشبرد اهداف مدیریت شهری و خدمات بهتر به شهروندان موثر باشد.

لزوم ایجاد وحدت رویه در انعکاس به‌موقع اخبار

نسیم گیلان - شورای اطلاع رسانی منطقه ۱۹ با حضور معاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی، رییس فناوری اطلاعات، مدیر روابط عمومی و رابطین خبری نواحی و معاونت ها با محوریت هماهنگی و هم افزایی هرچه بیشتر در تولید و انتشار خبر برگزار شد.

گلایه عضو شورای شهر از نصب بی رویه سرعت گیر در معابر تهران/لزوم جمع‌آوری سرعت‌گیرهای مزاحم

نسیم گیلان - رئیس کمیسیون حمل ونقل شورای شهر تهران از نصب بی رویه سرعت گیر در تهران انتقاد کرد و گفت: امیدواریم شهرداری تهران سرعت‌گیرهای مزاحم را جمع‌آوری کند.

حمل و نقل پاک، نیاز امروز پایتخت است/ تاثیر خروج خودروهای فرسوده از شهر بر کاهش آلودگی هوا

نسیم گیلان - عضو هیات علمی دانشکده بهداشت و رئیس مرکز تحقیقات آلودگی هوای دانشگاه علوم پزشکی تهران بر این باور است که با خروج خودروهای فرسوده از تهران ۴۰ درصد آلودگی هوای پایتخت کاهش می‌یابد.

شنبه‌های امید و افتخار یعنی کار/ درآمدزایی شهرداری به‌گونه‌ای نیست که بر مردم فشار وارد شود

نسیم گیلان - نماینده مردم ایذه در مجلس شورای اسلامی گفت: به اعتقاد من افتتاح پروژه‌ها و برگزاری شنبه‌های امید و افتخار به معنای انجام کار و داشتن عملکرد مثبت است.

قرار خدمت در منطقه ۶

نسیم گیلان - شهردار تهران در سیزدهمین پویش «قرار خدمت» به منطقه ۶ رفت و از پروژه‌های در دست ساخت این منطقه بازدید کرد.

طرح جامع کاهش آلودگی هوا باید بازنگری شود

نسیم گیلان - غلامرضا شیران عضو هیئت علمی دانشکده مهندسی عمران و حمل و نقل دانشگاه اصفهان از بازنگری در طرح جامع کاهش آلودگی هوا می‌گوید.

بهره‌مندی دو جانبه شهر و سازنده هدف گردهمایی سازندگان و طراحان منطقه یک بود

نسیم گیلان - شهردار منطقه یک گفت: شهرداری تهران و همه معاونان و مدیران هدف‌شان تعامل،همکاری، تسهیل فرآیندها است تا فعالیت سازندگان در شهر تهران بیشتر فراهم شود و امیدواریم نتیجه این گردهمایی و کمپین در پایان سال سود و بهره دو جانبه برای شهر و سازندگان باشد.

به دنبال فراهم کردن زمینه اشتغال برای زنان سرپرست خانوار، افراد جویای کار و اقشار در معرض آسیب هستیم

نسیم گیلان - مدیرعامل سازمان رفاه، خدمات و مشارکت‌های اجتماعی شهرداری تهران گفت: تعداد مراکز تسهیل و توسعه کسب و کار پایتخت تا پایان سال به بیش از ۲۰ مرکز افزایش خواهد یافت.

تاثیر افزایش دمای شبانه تهران بر روند افزایش آلاینده‌ها در هوا

نسیم گیلان - عضو هیات علمی دانشگاه تهران تاکید کرد: در حال حاضر متولیان زیادی برای بهبود وضعیت هوا زیاد داریم. ۲۳ سازمان در معضل آلودگی هوا مسئول هستند همین مساله حل معضل آلودگی هوا را با مشکلات زیادی روبه رو کرده است

تاثیر افزایش دمای شبانه تهران بر میزان آلودگی هوا

نسیم گیلان - عضو هیات علمی دانشگاه تهران تاکید کرد: در حال حاضر متولیان زیادی برای بهبود وضعیت هوا زیاد داریم. ۲۳ سازمان در معضل آلودگی هوا مسئول هستند همین مساله حل معضل آلودگی هوا را با مشکلات زیادی روبه رو کرده است

شب لیله‌الرغائب در آستان مقدس امامزاده صالح(ع)

نسیم گیلان - مراسم شب لیله‌الرغائب با سخنرانی شیخ عباس صراف و با قرائت دعای کمیل توسط سعید هدایتیان، شامگاه امروز ششم بهمن‌ماه در آستان مقدس امامزاده صالح(ع) برگزار شد.

قرار خدمت؛ منطقه ۶

نسیم گیلان - علیرضا زاکانی، شهردار تهران در سیزدهمین سلسله بازدیدهای خود از مناطق تهران با عنوان طرح قرار خدمت، امروز ششم بهمن ماه ۱۴۰۱ به منطقه ۶ پایتخت رفت و پس از زیارت مقبره شهدای گمنام در فاطمیه بزرگ تهران از روند اجرای پروژه های ایستگاه مترو کارگر در خط ۶ مترو تهران، همراه سرای خیابان امیرلو و مجموعه ورزشی دانشگاه تربیت بدنی دانشگاه تهران بازدید کرد.

قرار خدمت؛ دیدار با کارکنان منطقه ۶

نسیم گیلان - علیرضا زاکانی، شهردار تهران در سیزدهمین سلسله بازدیدهای خود از مناطق تهران با عنوان طرح قرار خدمت، امروز ششم بهمن ماه ۱۴۰۱ با حضور در تالار ایوان شمس منطقه ۶ پایتخت، در جمع کارکنان خدوم این منطقه سخنرانی کرد.

محله امامت در منطقه۱۳ پاکسازی و ساماندهی شد

نسیم گیلان - شهردار منطقه۱۳ گفت : همزمان با اولین پنجشنبه بهمن ماه ، طرح نگهداشت شهر با به کارگیری ۱۰۷ کارگر خدمات شهری و فضای سبز و استفاده از ۲۰ دستگاه ماشین آلات سبک و سنگین در محدوده محله امامت اجرایی شد .

بهره‌برداری از تصفیه‌خانه مسیل باختر در منطقه ۸ تا نیمه اسفند

نسیم گیلان - شهردار منطقه هشت از پیشرفت فیزیکی عملیات عمرانی مخزن و تصفیه خانه مکانیزه شهرداری منطقه و پایش میدانی این پروژه با حضور معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران خبر داد.

عرضه متری مسکن موجب جذب سرمایه‌های خُرد است

نسیم گیلان - حسن محتشم، انبوه‌ساز و کارشناس مسکن در تشریح فروش متری خانه در بورس، عنوان کرد: فروش متری مسکن در اواخر دهه ۷۰ تجربه‌شده و موفقیت‌آمیز نبوده است.

بلوار شهید جوزانی در منطقه ۲۲ ایمن‌سازی می‌شود

نسیم گیلان - شهردار منطقه ۲۲ با اشاره به اینکه بلوار شهید جوزانی یکی از معابر تازه تاسیس این منطقه به شمار می رود؛ گفت: ایمن سازی این محور در دستور کار شهرداری ناحیه پنج، معاونت فنی و عمرانی و معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه قرار دارد.

مشارکت شهروندان در جشنواره «یارانِ شهر» فوق‌العاده بود/ حمایت و صیانت از «گزارشگران فساد» محور جشنواره سال آینده

نسیم گیلان - رئیس مرکز سامانه مدیریت شهری و نظارت همگانی(۱۳۷ پلاس) گفت: مشارکت شهروندان و حضور آنان در جشنواره تجلیل از شهروندان مشارکت‌جو (یارانِ شهر) بسیار بالا و فوق‌العاده بود که نشان از اعتماد خوب شهروندان به مدیریت شهری و سامانه‌های نظارت همگانی دارد.

تغییر نام ۴ معبر تهران به نام شهدای زن

نسیم گیلان - در جلسه کمیسیون نامگذاری و تغییر نام معابر و اماکن عمومی شهر تهران، تغییر نام ۴ معبر به نام شهدای زن تصویب شد.

بودجه سال ۱۴۰۲ شهرداری ارائه شد

نسیم گیلان - در یکصد و بیست و چهارمین جلسه شورای اسلامی شهر تهران،شهردار تهران لایحه بودجه ۱۴۰۲ را به ریاست شورای اسلامی شهر تهران تقدیم کرد. جزئیات این لایحه را در این ویدئو می‌بینید.

بودجه ۲۵ هزار میلیاردی شهرداری برای توسعه حمل ونقل عمومی /رشد بودجه چقدر بود؟

نسیم گیلان - عضو شورای شهر تهران با بیان اینکه بودجه پیشنهادی شهرداری در بخش حمل ونقل عمومی حدود ۲۵ هزار میلیارد است، گفت: با توجه به اهمیت حمل ونقل عمومی بودجه در این بخش ۳۹ درصد نسبت به سال قبل رشد داشته است.

ایمن‌سازی تردد شهروندان را با جدیت دنبال می‌کنیم

نسیم گیلان - شهردار منطقه ۱۰ گزارش عملکرد ۳۰۰ روز نخست سال جاری در حوزه حمل و نقل و ترافیک این منطقه را تشریح کرد و گفت: افزایش و تقویت سطح ایمنی شهروندان در حوزه حمل و نقل عمومی و ترافیک منطقه را به صورت جدی در دستورکار داریم و بهسازی و زیرسازی مناسب برای افزایش ایمنی تردد شهروندان منطقه به ویژه کودکان و سالمندان را با جدیت دنبال می‌کنیم.

پایگاهی قوی برای نمایش و ارائه آثار فاخر ایجاد شود

نسیم گیلان - مهدی چمران، رییس شورای اسلامی شهر تهران در دومین جلسه شورای ساماندهی آثار هنری سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران عنوان کرد: از آنجایی که در زمینه فرهنگی کم کار کرده‌ایم باید تلاش کنیم که تا جای ممکن هنر انقلابی را تعمیم دهیم.

نوسازی چاره دارد، اما برنامه قوی می‌خواهد

نسیم گیلان - عضو هیات مدیره کانون انبوه‌سازان می‌گوید: دولت سیزدهم در قالب طرح نهضت ملی مسکن اراده‌ خود را بر ساخت مسکن و نوسازی بافت‌های فرسوده نشان داده اما می‌بینیم که برخی دستگاه‌های زیرمجموعه و شهرداری‌ها کلاف نوسازی و بهسازی را دچار درهم‌تنیدگی کرده‌اند و بسته‌های تشویقی که برخی شرکت‌های دولتی ارایه می‌کنند موثر نبوده است؛ راهکار این است که پنج طبقه در بافت فرسوده را از هزینه‌های صدور پروانه معاف کنند تا نوسازی سرعت بگیرد.

ساير مطالب

کسب عنوان برتر مدیر شهرساز و پاسخگو برای شهردار منطقه 14

گسترش فرهنگ دوچرخه‌سواری یکی از راه‌های برون‌رفت از آلودگی هوا

مشوق‌های شهرداری منطقه 17 به مالکین املاک فرسوده جهت نوسازی

ایمنی بوستان‌های منطقه 2 مطابق با استانداردهای HSE کنترل می‌شود

همایش شهروندان مشارکت‌جو

لزوم ایجاد انگیزه و تقویت نیروهای توانمند حوزه سرمایه انسانی در مناطق جنوبی پایتخت

نیازسنجی مرحله دوم اجرای طرح "بهاران خدمت" در پایتخت

التیماتوم کمیته ایمنی به مالکان ساختمان‌های ناایمن/ایمن‌سازی آغاز شد

خانه تاریخی «مشیرالدوله» به‌زودی برای بازدید عموم بازگشایی می‌شود

«صندوق پروژه»؛ طرحی برای مشارکت مالی شهروندان

ساماندهی 200 دستفروش منطقه 8 در محله کرمان

تخریب 2 هکتار از ویلاهای غیرمجاز

اماکن نگهداری حیات‌وحش در شهرداری زیر ذره‌بین اداره کل محیط زیست و توسعه پایدار

بانوان مدافع سلامت تجلیل شدند

طرح خرسندسازی فرصتی برای کسب رضایت پرسنل ساعی

پیش‌بینی دما و بارش نرمال در تهران طی بهمن‌ماه/ استان همچنان درگیر کم‌بارشی

پشتیبانی مناطق از توسعه و احداث ایستگاه‌های جدید شبکه مترو تهران

شناسایی و تجهیز 16 تقاطع پایتخت به سیستم آلارم صوتی برای نابینایان

نوسازی تاکسی در تهران فعلا به صورت نقدی/مذاکره با سه بانک برای ارائه تسهیلات

ظرفیت معابر، پاسخگوی حجم افزایشی خودروها نیست

آراستگی نمای بصری پایتخت با اجرای فاز اول طرح بهاران خدمت/بزرگراه آزادگان نونوار می‌شود

محفل ادبی «شعر و ترانه» در فرهنگ‌سرای فردوس برگزار می‌شود

بخش خصوصی با رفع موانع تولید مسکن، گردش اقتصادی کشور را رونق می‌بخشد

تامین روشنایی ایستگاه‌های اتوبوس و انجام خط‌کشی محوری در منطقه 11

پیگیری ساماندهی محوطه تئاترشهر از سر گرفته می‌شود

تلاش برای آگاه‌سازی جامعه نسبت به بیماران پروانه‌ای با برگزاری نمایشگاه عکس

لایروبی دریاچه بوستان المهدی (عج) در منطقه 9 پس از سه سال

کنگره شهدای محله جوادیه برگزار می‌شود

مشارکت در توسعه سایت معاینه فنی خودرو شقایق منطقه 19

فراهم‌شدن مقدمات احداث بنای موقت مقبره شهدای گمنام دریاچه شهدای خلیج‌فارس

مشارکت ستاد معاینه فنی خودروهای تهران و شهرداری منطقه 2 در توسعه زیرساخت‌های معاینه فنی

مزین شدن معبری در منطقه 15 به نام شهید مدافع حرم

23 ایستگاه سنجش کیفیت هوا در وضعیت قرمز قرار دارد/ شرایط ناسالم برای تمام گروه‌ها

2 هکتار از ویلاهای اعیانی غیرمجاز پایتخت تخریب شد

تخریب 2 هکتار از ویلاهای اعیانی غیرمجاز پایتخت

حقوق واقعی راهبران متروی تهران چقدر است؟

افتتاح 10 جایگاه سوخت در پایتخت تا پایان سال/ معطلی شهروندان در صف‌های بنزین کاهش یابد

کاهش 5 درصدی مصرف سوخت خودروها با بهره‌برداری از پروژه‌های راه‌سازی غرب تهران

تکذیب خبر مربوط به حقوق 25 تا 40 میلیون تومانی راهبران متروی تهران

بسته حمل و نقل پاک به صورت پایلوت در منطقه 7 اجرا می شود/ ایجاد ایستگاه‌های موتورهای برقی مشارکتی

امکان گران‌فروشی در فرآیند عرضه املاک شهرداری در بورس کالا وجود ندارد

رونمایی از شهرکارت شهروند برای کارکنان شهرداری

رونمایی از شهرکارت شهروند برای کارکنان شهرداری در راستای اجرای بسته خرسندساز

رونمایی از شهروندکارت برای کارکنان شهرداری در راستای اجرای بسته خرسندساز

بازپیرائی کامل فضاهای سبز در بزرگراه‌های مواصلاتی منطقه 14

در برخورد با فساد مماشات نداریم/ عدم اجرای 62 هزار رأی کمیسیون ماده 100

هیچ شرکتی در طرح ادغام مجموعه‌های شهرداری منحل نمی‌شود/ با ایجاد قرارگاه‌ها، مسئولان را دور هم جمع کردیم و با تقسیم وظایف کار را پیش بردیم

ارزش 103 ملک بازپس گرفته شده شهرداری 9 هزار میلیارد تومان است

با مدیریت مشارکتی و مسئولیت‌پذیری دست به دست هم داده مشکلات شهر را حل می‌کنیم

با مدیریت مشارکتی و مسئولیت‌پذیری دست به دست هم داده و مشکلات شهر را حل می‌کنیم

برقراری 24 میلیون تماس و 40 میلیون ماموریت کاری در سامانه 137 پلاس

برقراری 40 میلیون تماس و 24 میلیون ماموریت کاری در سامانه 137 پلاس

پرداخت 500 میلیارد برای نوسازی اتوبوس‌های پایتخت

تذکرات و پیشنهادات شهروندان به صورت جدی پیگیری می‌شود/ امکان گزارش تخلفات احتمالی در شهرداری از طریق سامانه 137

لزوم تسریع در ایمن‌سازی بازار تهران و ساماندهی دستفروشان و بساط گستران 15خرداد

پروژه چهارباغ با محور گردشگری برای خانواده‌ها احداث می‌شود

پایش واحدهای آلاینده صنعتی، تولیدی، خدماتی و صنفی شهر تهران

آغاز عملیات بهسازی معبر و پیاده‌روسازی خیابان نیایش در منطقه 19

بازدید مدیرکل حوزه شهردار تهران از پروژه‌های عمرانی غرب پایتخت

ساماندهی بوستان‌های محلی شهرک شهید باقری

مهم‌ترین کار روابط عمومی، گزارش اقدامات مدیریت شهری است

تجلی عملکرد متحول‌گرایانه شهرداران به موضوعات مدیریت شهری از دید شهروندان

افزایش راندمان تفکیک پسماندهای خشک در منطقه 4

تسریع عملیات اجرایی در فاز دوم بزرگراه شهید بروجردی

طرح آموزش مهارت‌های رفتاری در مدارس منطقه 3 کلید خورد

تشریح جزئیات اولین جشنواره تجلیل از شهروندان مشارکت‌جو

اجرای 7 هزار متر عملیات آبرسانی در بزرگراه امام رضا (ع)

توافق با شهروندان منطقه 19 با ابلاغ طرح تفصیلی جدید فراهم شد

ماحاصل رفتار مدیران شهری قبلی بیش از 60 هزار میلیارد تومان بدهی بانکی روی دست شهر است/ با جلوگیری از ریخت‌وپاش‌ها بودجه را افزایش دادیم

فراخوان جشنواره «نوجوونیم» منتشر شد

چشمه‌های آلودگی هوا در حال افزایش است

آخرین اتمام حجت با مالکان ساختمان‌های ناایمن/ بعد از این حکم قضایی داده می‌شود

منطقه 14 رتبه نخست پاسخگویی به پیام‌های شهروندی در پایتخت را کسب کرد

استفاده از نمایه هنر ایرانی اسلامی در مقبره شهدای گمنام منطقه 20

خانه مرحوم شیبانی به خانه مفاخر تبدیل می‌شود/ بدهی 60 هزار میلیاردی شهرداری به بانک‌ها

نهر خیابان بیستون منطقه شش بازسازی می‌شود

تقدیر اعضای شورا از شهرداری برای ارائه لایحه بودجه در موعد مقرر/ تخفیف 40 درصدی عوارض در تاریخ شهرداری بی‌سابقه بوده است

52 جشنواره فرهنگی، هنری و ورزشی با محوریت محلات برگزار می‌شود

52 جشنواره فرهنگی، هنری و ورزشی با محوریت محلات در دهه فجر برگزار می‌شود

نوسازی و تعمیرات تخصصی واگن‌ها

تسویه بدهی 5 هزار میلیاردی شهرداری به پیمانکاران با برات‌کارت

ارائه آموزش‌های تفکیک پسماند از مبدا به بیش از 60هزار شهروند منطقه هشت

حضور مدیرعامل سازمان ورزش در مجمع انتخاباتی فدراسیون گلف

به وقت خدمت؛ اورهال و نوسازی قطارهای شهری تهران

نشست شهردار تهران با بانوان مدیر انتصاباتی در شهرداری

در بودجه 1402 با ساماندهی ردیف‌های اعتباری، هزینه ای و سرمایه ایبه دنبال شفافیت و چابک‌سازی هستیم

در بودجه 1402 با ساماندهی ردیف‌های اعتباری، هزینه‌ای و سرمایه‌ای به دنبال شفافیت و چابک‌سازی هستیم

کوچه‌ها نو شده‌است

کوچه‌هایی که نو شده‌است

ضرورت استفاده از فناوری‌های نوین برای برف‌روبی در پل‌ها

از نزدیک شاهد زحمات شهرداری در معابر در روزهای برفی بودم

اجرای سیستم‌های غیراستاندارد تصفیه در منطقه 22 مشکلات بسیاری برای شهروندان ایجاد کرده است

راه‌اندازی نرم‌افزار جامع جمع‌آوری پسماند خشک و بازسازی 20 هزار مخزن زباله در قالب طرح بهاران خدمت

کمیسیون نظارت و حقوقی باید حسن اجرای قانون تعارض منافع را به شورا گزارش دهد

مشارکت بیش از 12 هزار شهروند تهرانی در طرح "من شهردارم"

امضاکنندگان پیش‌نویس پارلمان اروپا از نظر سپاه تروریست خواهند بود

تجلیل از بانوان مدافع سلامت مناطق 22گانه شهر تهران

شاخص کیفیت هوای پایتخت در وضعیت ناسالم قرار دارد/ 19 ایستگاه در وضعیت قرمز

لایحه 78 هزار میلیاردی بودجه سال 1402 به شورا تقدیم می‌شود

لایحه بودجه 78 هزار میلیارد تومانی 1402 شهرداری تهران به شورا تقدیم می‌شود