نسیم گیلان

آخرين مطالب

سياسي

مردمی سازی یارانه‌ها در جلوگیری از قاچاق سرمایه‌های کشور موثر است

نسیم گیلان - رشت - مدیرکل امور اقتصادی و دارایی گیلان گفت: مردمی سازی یارانه ها، هدف مندی ارز ترجیحی، آزادسازی بازار و حرکت در مسیر مکانیزم عرضه و تقاضا در جلوگیری از قاچاق کالا و سرمایه کشور بسیار موثر است.

ارز ترجیحی از مفسده های اقتصادی بود/ تخصیص ۳۰ هزار میلیاردی جهت تامین کالاهای اساسی

نسیم گیلان- نماینده رودبار در مجلس، با اشاره به آسیب های پیش بینی شده در اجرای آزادسازی ارز ترجیحی، خاطرنشان کرد: یکی از مفسده های جدی نظام اقتصادی همین ارز ترجیحی بود زیرا ۱۵ میلیارد دلار سرمایه کشور را صرف خرید کالاهایی می کردیم که به دست مردم نمی رسید

آیت الله بهجت دارای ویژگی‌های برجسته علمی، اخلاقی و معنوی بود

نسیم گیلان - قم-نماینده ولی فقیه در استان گیلان گفت: آیت الله بهجت دارای ویژگی‌های برجسته در زمینه‌های علمی، اخلاقی و معنوی بود و حیات این عالم ربانی منشاء خیر و برکت بوده است.

نباید مناطق ساحلی به بستری برای ویلانشینی تبدیل شود

نسیم گیلان- استاندار گیلان با تاکید بر ارائه طرح ها مسئله محور و پژوهشی همراه با پیوست درآمدزایی گفت: نباید مناطق ساحلی کشور بهخصوص در حاشیه دریای خزر به بستر برای ویلاسازی و ویلانشینی تبدیل شود.

۱۲ دستور رئیس قوه قضاییه خطاب به دادستان‌های مراکز استان‌ها

نسیم گیلان- رئیس قوه قضاییه، گفت: دادستان‌ها در زمان حکم به جلب، حکم به بازرسی و در زمان تحقیق و بازجویی، نسبت به زیرمجموعه و ضابطین نظارت داشته باشند تا کاری خلاف شرع و قانون رخ ندهد.

محمدیاری: دخالت دستگاه‌ها در کارهای همدیگر قابل قبول نیست

نسیم گیلان- نماینده مردم تالش و رضوان‌شهر در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: موازی کاری و دخالت دستگاه‌ها در کارهای همدیگر قابل قبول نیست و موجب مسکوت ماندن بسیاری از پروژه‌ها شده‌ است.

پاسخگویی به مردم در میان مدیران کم رنگ شده است

نسیم گیلان - رشت- نماینده مردم لنگرود در مجلس با اشاره به کمرنگ شدن پاسخگویی به مردم در میان مدیران، گفت: عملکرد مدیران در میان مردم رضایت بخش نیست.

سهمیه آرد و کود در گیلان کافی نیست

نسیم گیلان - رشت- نماینده آستارا در مجلس با اشاره به اینکه سهمیه آرد و کود در گیلان کافی نیست، گفت: با توجه به جمعیت شناور گیلان باید تجدیدنظری در این سهمیه شود.

کوچکی‌نژاد: قانون مجلس در خصوص کنکور شفاف است

نسیم گیلان- یک عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی گفت: شورای عالی انقلاب فرهنگی حق قانون گذاری نداشته و مصوبه آن در خصوص کنکور بر خلاف قانون مصوب مجلس است.

مدیریت سامانکده شهرداری رشت مطلوب نیست

نسیم گیلان- استاندار گیلان بر ساماندهی معتادان متجاهر و تلاش برای بازتوانی آنها تأکید کرد و گفت: مدیریت سامانکده شهرداری رشت نامطلوب است.

اجرای ۱۵۰ برنامه فرهنگی سیاسی در گیلان

نسیم گیلان - باشگاه خبرنگاران / مسوول نهاد نمایندگی ولی فقیه در سپاه قدس گیلان از اجرای ۱۵۰ برنامه فرهنگی - سیاسی در نواحی و حوزه‌های ...

مسئولان موانع توسعه را در شهرک‌های صنعتی آستارا برطرف کنند

نسیم گیلان- امام جمعه آستارا با اشاره به موقعیت بسیار خاص این شهرستان در توسعه اشتغال و اقتصاد کشور تصریح کرد: از مسئولان استانی و محلی می‌خواهیم که موانع توسعه را در شهرهای صنعتی برطرف کنند، زیرا این کار عامل ایجاد امنیت شغلی پایدار برای آستارا و استان گیلان است.

نباید اقدامات سودجویانه برخی افراد، آرامش جامعه را برهم زند

نسیم گیلان-استاندار با بیان اینکه نباید به واسطه اقدامات سودجویانه برخی افراد، آرامش جامعه به ویژه دهک‌های پایین سلب و سفره آنان کوچک شود ، گفت: با نظارت کافی بر چرخه تولید تا توزیع، زمینه ایجاد نگرانی برای مردم برطرف شود.

پیش بینی اعتبار ۱۵ میلیاردی برای مبارزه با سنبل آبی در انزلی

نسیم گیلان- نماینده مردم انزلی در مجلس با بیان اینکه ۱۵ میلیارد تومان برای مبارزه با سنبل آبی پیش‌بینی شده، گفت: در حال حاضر پنج میلیارد تومان در اختیار محیط زیست قرار گرفته است.

بهره گیری از فناوری های نوین برای بازگشایی واحدهای تولیدی راکد

نسیم گیلان-استاندار گیلان با اشاره به وجود واحدهای راکد و نیمه فعال زیاد در این استان، گفت: از فناوری های نوین برای بازگشایی واحدهای تولیدی راکد و نیمه فعال استفاده شود.

تلاش برای کاهش دغدغه کشاورزان

نسیم گیلان- استاندار گیلان با اشاره به تلاش برای کاهش دغدغه کشاورزان در زمینه تامین آب کشاورزی، گفت: همه مدیران و متولی برای مدیریت درست پای کار هستند.

محمدیاری: افزایش قیمت اینترنت باید بر اساس سازوکار قانونی باشد

نسیم گیلان- یک عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی معتقد است که افزایش قیمت اینترنت باید بر اساس سازوکار قانونی بوده و رها نباشد، چرا که در این رابطه مردم پایین دست ضرر اصلی را خواهند دید.

ظلم به فلسطین مشکل همه بشریت است

نسیم گیلان - رشت - امام جمعه رشت و نماینده ولی فقیه در گیلان به بی تفاوتی سازمانهای جهانی که به نام امداد و نجات بشر که برای خود آوازه ای ساختند اشاره کرد و گقت: این نهادهای تبیلیغاتی و تشریفاتی تاکنون یک قدم برای فلسطین بر نداشتند در حالی که مشکل فلسطین مشکل همه بشریت است.

راهپیمایی روز جهانی قدس؛ تیری زهرآگین بر قلب تاریک سران استکبار

نسیم گیلان-انتخاب روز جهانی قدس و برگزاری راهپیمایی‌های میلیونی در حمایت از مردم فلسطین، جلوه‌ای از اتحاد مسلمانان جهان و تیری زهرآگین بر قلب تاریک و ظلمانی سران استکباری جهان بود.

انتصابات جدید استاندار گیلان

نسیم گیلان-با صدور احکامی از سوی استاندار گیلان؛ مدیرکل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری، دو معاون فرماندار و پنج بخشدار منصوب شدند.

لزوم ایجاد زنجیره ارزش افزوده کیوی در گیلان

نسیم گیلان- استاندار گیلان با اشاره به ضرورت ایجاد زنجیره ارزش افزوده برای کیوی در استان، گفت: باید از سرمایه گذاران این حوزه حمایت شود.

بی‌قراری بندرکاسپین برای سوت قطار

نسیم گیلان- عملیات راه آهن رشت - کاسپین - انزلی در ادامه طرح راه آهن قزوین - رشت از محل اعتبارات عمرانی ملی در سال ۹۸ کلید خورد و با گذشت سه سال از آن زمان پیش‌بینی می‌شود این پروژه تا پایان امسال نیز به بهره برداری نرسد؛ مسئله‌ای که از بخشی از بهره‌مندی حداکثری بندر کاسپین جلوگیری می‌کند.

مسیرهای راهپیمایی روز جهانی قدس در رشت اعلام شد

نسیم گیلان - رشت- رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان با اشاره به برگزاری راهپیمایی روز جهانی قدس با رعایت شیوه نامه های بهداشتی، گفت: در رشت سه مسیر برای این راهپیمانی تعیین شده است.

مردم به عنوان رکن اصلی نظام باید حفظ شوند

نسیم گیلان- دبیر کل مجمع جهانی اهل بیت (ع) با تأکید بر حفظ مردم به عنوان رکن اصلی نظام، گفت: باید فقر را از بین برد زیرا وجود فقر شایسته جامعه دینی نیست.

مقابل جنایات رژیم صهیونیستی در فلسطین نباید سکوت کرد

نسیم گیلان - رشت- دبیر کل مجمع جهانی اهل بیت (ع) با اشاره به سکوت رسانه های جهان در قبال مسئله فلسطین، گفت: مسلمانان نباید در مقابل جنایات رژیم صهیونیستی در فلسطین سکوت کنند.

تخصیص اعتبار ۶۰۰ میلیونی برای پسماند گیلان/ شیرابه سراوان تصفیه می شود

نسیم گیلان-مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای گیلان، با اشاره به تخصیص اعتبار ۱۰۰ میلیارد تومانی جهت ساماندهی زباله سراوان طی روزهای اخیر، خاطرنشان کرد: در جریان سفر رئیس جمهور به گیلان نیز ۶۰۰ میلیارد تومان به حوزه پسماند استان تخصیص یافت.

تخصیص ۱۲۳ درصدی اعتبارات سفر رئیس‌جمهور به ۱۷ استان کشور

نسیم گیلان-معاون اجرایی رئیس‌جمهور با بیان پیش‌بینی اعتبار ۱۵ هزار میلیارد تومانی در ۱۷ سفر استانی آیت‌الله رئیسی در سال گذشته، گفت: تا پایان سال گذشته ۱۷ سفر استانی برای تکمیل طرح‌های نیمه‌تمام انجام شد و عمده اعتبارات هم از محل منابع عمومی در چارچوب قوانین و مقررات تأمین شد که با تلاش دولت برخی مشکلات از پیشِ روی کشور برداشته شد

افزایش ظرفیت بازیافت زباله سایت لاکان تا ۵۰۰ تن زباله در روز

نسیم گیلان- استاندار گیلان با اشاره به راهکارهای حل مشکل زباله سراوان، گفت: هم اکنون ظرفیت سایت بازیافت زباله لاکان به روزانه ۵۰۰ تن افزایش یافته که در آینده به هزار و ۱۰۰ تن افزایش می یابد.

سیلی محکم به مافیای دخانیات

نسیم گیلان-مدیرعامل شرکت دخانیات در توئیتی دست مافیای دخانیات را رو کرد.

دلخوش: هیات رئیسه تغییرات در سهم استان‌ها از بودجه را پیگیری کند

نسیم گیلان-یک عضو کمیسیون تلفیق لایحه بودجه ۱۴۰۱ مجلس شورای اسلامی خواستار ورود رییس مجلس به موضوع تغییرات اعمال شده به جداول مربوط به سهم استان ها در بودجه سال جاری بر خلاف مصوبات محلس شد.

ارتش امروز یکی از قدرتمندترین نیروهای منطقه است

نسیم گیلان- استاندار گیلان با اشاره به توطئه دشمنان برای انحلال ارتش و نگاه هوشمندانه امام خمینی (ره)، گفت: ارتش جمهوری اسلامی ایران امروزه یکی از قدرتمندترین نیروهای نظامی منطقه به شمار می‌رود.

۲۹ فروردین روز رونمایی از عزت و صلابت ارتش است

نسیم گیلان-فرمانده ناوگان شمال نیروی دریایی ارتش با اشاره به اینکه امروز ارتش بدون وابستگی نیروی انسانی و تجهیزات در اوج قدرت است، گفت: ۲۹ فروردین روز رونمایی از عزت و صلابت ارتش است.

تولید روزانه ۲۲۰۰ تن زباله در گیلان/ ساماندهی مرکز دفن سراوان تا یک سال آینده

نسیم گیلان - ایسنا/گیلان معاون عمرانی استاندار گیلان، با تاکید بر عدم رهاسازی مرکز دفن پسماند سراوان، خاطرنشان کرد: برای ساماندهی پسماند سراوان باید تصفیه شیرابه را انجام دهیم و لذا به زودی پیمانکار انتخاب می شود و برای ساماندهی این مرکز به حدود یک سال زمان نیاز داریم.

رشادت‌های دلاورمردان ارتش باید برای جوانان بازگو شود

نسیم گیلان - ایسنا/گیلان استاندار گیلان با بیان اینکه رشادت‌های دلاورمردان ارتش در دفاع و صیانت از مرزهای ایران اسلامی بر کسی پوشیده نیست و باید بر جوانان بازگو شود، گفت: امروز ارتش جمهوری اسلامی به عنوان یکی از قدرتمندترین نیروهای نظامی منطقه به شمار می‌رود.

دلخوش: تربیت نسل جدید مدیریتی از مصادیق «مردمی بودن» مسئولان است

نسیم گیلان - نماینده مردم صومعه‌سرا در مجلس شورای اسلامی تربیت نسل جدید مدیر در کشور را از مصادیق مردمی بودن و مردمی ماندن مسئولان عنوان کرد و گفت: امروز با عدم وجود مدیران توانمند و قوی مواجهیم به گونه‌ای که در برخی شهرها زمانی‌که می‌خواهیم برای دستگاهی مدیر انتخاب کنیم، فردی وجود ندارد.

نهضت ملی مسکن از برنامه فراتر رفت

نسیم گیلان - آن‌ طور که معاون وزیر راه و شهرسازی گفته در حال حاضر ۹۵۹ هزار واحد در قالب طرح نهضت ملی مسکن به مرحله اجرا رسیده که از سقف ساخت و ساز سالیانه ۸۰۰ هزار واحد مسکونی شهری جلوتر است.

ساير مطالب

طرح «برنامه کسب‌وکار‌های پایدار خانواده‌محور» ظرف 15 روز رونمایی می‌شود

زنان بسیجی در 4 دهه این نظام جریان ساز و تحول آفرین بودند

نقش زنان در دفاع مقدس کمتر مورد توجه قرار گرفته است

در بیان نقش زنان در عرصه مقاومت و دفاع مقدس کم کار شده است

تلاش تامین اجتماعی برای توسعه پوشش بیمه همگانی حائز اهمیت است

تاکید بر معرفی الگوی سوم از زن مسلمان

رونمایی از برنامه جامع معاونت امور زنان و خانواده

اطلاعیه

نشست هماهنگی ستاد بزرگداشت مقام زن و روز مادر برگزار شد

بازدید معاون رییس جمهور از موسسه روزبه- فیلم

تمامی هزینه‌های درمان ناباروری تحت پوشش بیمه قرار گرفت +فایل صوتی

افتخاری: الگوی وحی، والاترین الگوی زنان است

بیمه قالیبافان از سوی اعضای فراکسیون زنان پیگیری می‌شود

پرداخت تسهیلات به صندوق خرد زنان عشایر در فارس

ما در برابر همه انتظارات مردم، مسئولیت داریم

برگزاری نشست هم اندیشی زنان کارآفرین با معاون رییس جمهور

گام برداشتن در مسیر کارآفرینی و تولید، مجاهدت است

معاون امور بانوان و خانواده رئیس جمهوری وارد زنجان شد

معاون رئیس جمهوری: طرح کسب و کار پایدار خانواده را دنبال می کنیم

دولت سیزدهم شرایط وضعیت نابسامانی را به ارث برده است

معاون رییس جمهور: تشکل‌های مردمی پشتوانه توسعه کشور هستند

خوب است برای پشتیبانی از تولیدات داخلی، پویش "جهیزیه فقط ایرانی" راه بیافتد

دیدار معاون رییس جمهور در امور زنان و خانواده با مدیر حوزه‌ علمیه خواهران

رسیدگی به مطالبات مردمی از اولویت های معاونت امور زنان و خانواده می باشد

ایجاد تحول در حوزه زنان و خانواده با هم افزایی و تعامل بیشتر

بازدید معاون امور زنان و خانواده دولت سیزدهم از شهرک صنعتی شمس‌آباد

الهامی مدیرکل امورزنان و خانواده شد

نقش مادری نباید منافاتی با حضور فعال و موثر در جامعه داشته باشد

حضور معاون رییس جمهور در برنامه صبح به خیر ایران - فیلم

منافاتی بین نقش مادری و حضور فعال و موثر در جامعه نباید رخ دهد

شهادت‌طلبی زنان ایرانی در گذر تاریخ

داستان مادر شهیده عشق

دیدار معاون رییس جمهور با جمعی از پژوهشگران حوزه خانواده

رونمایی از «برنامه کسب و کارهای پایدار خانواده محور» در هفته پیش رو

نشست تجلیل از خانواده های فرزندپذیر برگزار شد

تکذیبیه

نامه خانم دکتر خزعلی به کلیه وزارتخانه ها و دستگاه های دولتی

پیکر مطهر نخستین بانوی شهید مفقودالاثر کشف شد

انفاق و کمک رسانی عامل تثبیت ایمان، تقوا، آرامش نفس و رسیدن به حیات طیبه

نشست مشترک معاونت ریاست جمهور و ستاد دیه کشور برگزار شد

تعاملات علمی با کشورهای اسلامی مزیت اصلی گردشگری سلامت است

نیازهای دانش‌آموزان و مدارس باید شناسایی و رفع شود

پاسخ به نگرانی‌ها درباره تبعاتِ بخشنامه دورکاری زنان

آموزش و شناخت گام نخست نقش آفرینی زنان در پدافند غیرعامل

آخرین جزئیات اجرای قانون بیمه درمان ناباروری برای زنان

نظارت دو هفته‌ای فراکسیون زنان بر عملکرد دستگاه‌های اجرایی برای دورکاری مادران

تاکید سردار جلالی بر نقش زنان در پدافند غیرعامل

خانم دکتر خزعلی معاون امور زنان و خانواده رییس جمهور با استاندار خراسان رضوی دیدار و گفت و گو کرد

معاون رییس جمهوری با نخستین زن اسیر ایرانی جنگ تحمیلی دیدار کرد

تعیین تکلیف افراد فاقد شناسنامه برای بهره مندی از حقوق شهروندی ضروری است

صندوق های خرد برای توسعه اشتغال زنان روستایی افزایش می یابد

اعطای تسهیلات 100 میلیون تومانی برای ازدواج مجردین روستایی دهه 60

ساختار حضور زنان در کلانتری ها باید بازنگری شود

نامه ریاست سازمان اداری استخدامی مبنی بر مجوز استفاده از دورکاری صادر شد

ایجاد کارگاه های کوچک در روستاها برای جلوگیری از مهاجرت ضروری است

تدوین طرح جامع زن و خانواده در کشور

دیدار معاون رییس جمهور با آیت الله العظمی علوی گرگانی

تشکیل شورای فقهی در خصوص موضوعات زنان و خانواده

دیدار معاون رییس جمهور با آیت الله العظمی مکارم شیرازی در قم

دیدار معاون رییس جمهور با حضرت آیت الله نوری همدانی

دیدار معاون رییس جمهور با آیت الله سعیدی، امام جمعه قم و تولیت آستان مقدس حضرت معصومه(س)

معاون رییس جمهوری: آسیب‌زدایی از محیط خانواده با جدیت پیگیری می‌شود

شرایط بیمه شدن زنان خانه‌دار و دختران مجرد

دیدار معاون رئیس جمهور با حجت الاسلام شهرستانی نماینده آیت الله سیستانی در ایران

دیدار نماینده فعالین اجتماعی مالزی با معاون رییس جمهور

مهارت آموزی زنان روستایی مانع مهاجرت می‌شود

پزشکان ایثارگر جهادی به زندان زنان استان تهران رفتند

برگزاری اولین نشست هماهنگی حضور زنان ایرانی در اکسپو 2021

پس از سخنان رهبری؛ «حوض خون» به چاپ سوم رسید

پیچ و خم تبعیض‌های جنسیتی در اشتغال زنان

خیرّان برای آزادی زنان زندانی وارد میدان شوند

نشست معاون رییس جمهور با شبکه ارتباطی سازمان‌های غیردولتی زنان

رفع آسیب های متوجه خانواده، مهمترین ماموریت دانشگاه حضرت معصومه(س) است

توجه به اشتغال و آموزش زنان مهمترین اصل در ندامتگاه است

مادران و همسران رسالتی سرنوشت‌ساز در جامعه اسلامی دارند

اولین نشست هم اندیشی دبیرخانه ستاد ملی زن و خانواده

ایجاد صندوق حمایتی برای زنان سرپرست خانوار و دختران با نیاز‌های ویژه

تحصیل مجازی مادران دانشجو/ طرح حامی مادر در کدام واحد دانشگاهی اجرا می‌شود؟

مشاغل خانگی، راهی برای کاهش نرخ بیکاری

نشست نقش بانوان تقریبی در تکوین تمدن اسلامی

تدوین برنامه جامع برای توانمندسازی زنان

صدور بیش‌از 5 هزار شناسنامه برای فرزندان حاصل از ازدواج زنان ایرانی با مردان خارجی

امضای تفاهم‌نامه معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری با معاونت توسعه روستایی

لزوم پیگیری مشکلات دختران بازمانده از تحصیل در هرمزگان

حضور معاون امور زنان و خانواده در مراسم هفته ملی سلامت بانوان ایران

مناسک گران و محدودکننده«فرزندآوری»

حضور فعال زنان روستایی در بخش مدیریتی در شورای روستاها ، دهداری هاو بخشداری ها

اثرگذاری زنان روستایی در توسعه اقتصاد

«زنان، مدیریت سلامت، مهار کرونا»، شعار هفته ملی سلامت بانوان "سبا"

در سفر استانی معاون رییس جمهور؛ دیدار با نماینده ولی فقیه در استان فارس و امام جمعه شیراز

حضور در بین مردم در قضاوت و تصمیم‌گیری‌های مسئولان تأثیرگذار است.

دیدار با بانوان عشایر و کشاورزان شهرستان بیضا

اشتغال و بیمه بانوان هنرمند صنایع با اولویت زنان سرپرست خانوار

اساس انجام هر کاری، علم و تحقیق است.

اختصاص 30 میلیارد ریال به ورزش بانوان

معاون رییس جمهور وارد شیراز شد

معاون رئیس جمهور در بدو ورود به استان فارس به دیدار خانواده شهید دوران رفت.

ارائه غرفه رایگان در روز بازارها به زنان سرپرست خانوار منطقه 17 شهرداری

آغاز به‌ کار چهار کارگروه تخصصی در معاونت امور زنان و خانواده

فصل توسعه مشاغل‌خانگی در استان‌ها