نسیم گیلان

آخرين مطالب

شهرداری تهران

بازگرداندن ۲۳ هزار میلیارد تومان از اموال شهرداری طی ۱۰ ماه/ کاهش یک ششمی زمان صدور پروانه در چند منطقه/ ارائه پروژه‌های قابل سرمایه‌گذاری؛ این‌ هفته

نسیم گیلان - شهردار تهران گفت: بالغ بر ۱۶ هزار میلیارد تومان از امکانات متعلق به شهرداری که در محاکم بر علیه ما بود، با دفاع درست از دست شهرداری خارج نشد و این کار در کنار برگرداندن بالغ بر ۷ هزار میلیارد تومان دیگر از اموال شهرداری باعث شد که مجموعا حدود ۲۳ هزار میلیارد تومان از اموال شهرداری به آن بازگردانده شود.

تشکیل تیم‌های مشترک بازرسی ایمنی ساختمان‌های تهران

نسیم گیلان - تیم‌های مشترک ارزیابی ایمنی برای ساختمان‌های عمومی و اماکن نا ایمن و پر خطر با هدف ساماندهی و رفع خطرات احتمالی موجود با همکاری سازمان ها و نهادهای مرتبط در دستور کار قرار می گیرد.

رونمایی از کتابچه دستاوردها و توانمندی شهرداری منطقه ۱۵

نسیم گیلان - شهردار منطقه ۱۵ از رونمایی کتابچه دستاوردها و توانمندی‌های شهرداری منطقه ۱۵ در قالب ۲۵ اقدام عملی طی ۹ ماه گذشته در نمایشگاه «شهرهای خواهرخوانده و توانمندی مدیریت شهری تهران» خبر داد.

هیئت‌های اندیشه‌ورز حلقه وصل ما با شهروندان هستند

نسیم گیلان - در جهت اجرای طرح هیئت اندیشه ورز در شهر تهران جلسه هم اندیشی این طرح با حضور رئیس دبیرخانه هیئت های اندیشه ورز شهر تهران، شهردار، معاون امور اجتماعی و فرهنگی و مدیر اداره روابط عمومی منطقه ۷ برگزار شد.

شهرداری تهران به دنبال پرورش قهرمانان ملی است

نسیم گیلان - شهردار تهران در صفحه شخصی خود در فضای مجازی اعلام کرد: شهرداری تهران به دنبال استعدادیابی و شناسایی قهرمانان محلات‬⁩ برای پرورش قهرمانان ملی‬⁩ است.

معرفی مرکز تعامل صنعت و دانشگاه در نمایشگاه شهرهای خواهرخوانده ضروری است

نسیم گیلان - به ریاست شهردار منطقه ۲۱ و با حضور معاونین و مدیران ارشد شهری این منطقه، نشست ویژه شورای معاونین و مدیران دیار پیشرفت و نوآوری با هدف بررسی موارد مرتبط با نمایشگاه تهران ۱۴۰۱، شهرهای خواهرخوانده و توانمندی مدیریت شهری تهران تشکیل شد.

تداوم ماندگاری هوای گرم تا شنبه در تهران/ خیزش در نیمه غربی و جنوبی استان

نسیم گیلان - بر اساس بررسی داده‌ها و نقشه‌های پیش‌یابی هواشناسی، وضعیت جوی استان تهران صاف و گاهی کمی ابری و خیزش گرد و خاک در نیمه جنوبی و غربی استان پیش‌بینی می‌شود.

اپلیکیشن «تهران من» امروز در دسترس شهروندان قرار می‌گیرد/ تکذیب شایعه پاک‌شدن اطلاعات و سوابق شهروندان

نسیم گیلان - سرپرست سازمان فاوای شهرداری تهران امروز چهارشنبه هشتم تیرماه با حضور در برنامه «ِسلام؛ صبح به خیر» شبکه سوم سیما از راه‌اندازی مجدد نرم‌افزار موبایلی «تهرانِ من» خبر داد و گفت: از امروز شهروندان می‌توانند با استفاده از این اپلیکیشن از خدمات شهری این اپ استفاده کنند.

اپلیکیشن «تهران من» امروز در دسترس شهروندان قرار می‌گیرد

نسیم گیلان - سرپرست سازمان فاوای شهرداری تهران امروز چهارشنبه هشتم تیرماه با حضور در برنامه «ِسلام؛ صبح به خیر» شبکه سوم سیما از راه‌اندازی مجدد نرم‌افزار موبایلی «تهرانِ من» خبر داد و گفت: از امروز شهروندان می‌توانند با استفاده از این اپلیکیشن از خدمات شهری این اپ استفاده کنند.

دیوارهای شهر در قلب پایتخت شاعرانه می‌شوند

نسیم گیلان - ایجاد ارتباط معنایی بین نام معابر و ظاهر بصری آن در شهرداری منطقه ۶ به صورت شاعرانه کلید خورد و در اولین گام از اجرای این طرح دیوارهای هفت خیابان نظامی گنجوی بر مبنای آثار این شاعر بلندآوازه خطاشی شد.

مراسم افتتاحیه جشنواره های قهرمان شهر

نسیم گیلان - مراسم افتتاحیه جشنواره‌های اوقات فراغت و فعالیت‌های ورزشی محلات شهر تهران (قهرمان شهر) عصر امروز سه‌شنبه ۷ تیر ۱۴۰۱ با حضور علیرضا زاکانی شهردار تهران، مهدی چمران رئیس شورای اسلامی شهر تهران و حسین اوجاقی مدیر عامل سازمان ورزش شهرداری تهران در سالن دوازده هزار نفری مجموعه ورزشی آزادی تهران برگزار شد.

ورود شهرداری تهران به رفع معضلات اجتماعی/برنامه مدیریت شهری برای ساماندهی کودکان کار

نسیم گیلان - نگاه مدیریت کنونی شهر به معضلات اجتماعی با نگاه مدیران شهری پیشین متفاوت بوده و این بار شهرداری در این حوزه وظایف و مسئولیت‌های قانونی خود را پذیرفته و وارد میدان شده است.

جشنواره‌های قهرمان شهر در ۲۰ کلانشهر ایران اجرا می‌شود

نسیم گیلان - شهردار پایتخت گفت: ۲۰ کلانشهر در کشور این جشنواره‌های اوقات فراغت و فعالیت‌های ورزشی را آغاز می کنند و قهرمان تهران و قهرمانان سایر کلانشهرها با هم به رقابت می پردازند و در نهایت شهر قهرمان مشخص می شود.

تقدیر رییس کمیسیون حقوقی شورای شهر از سازمان فرهنگی شهرداری تهران

نسیم گیلان - رئیس کمیسیون نظارت و حقوقی شورای اسلامی شهر تهران با تاکید بر استفاده از توان نیروهای انسانی داخلی شهرداری در جایگاه‌های مختلف این نهاد، گفت: بکارگیری نیروی داخلی و متخصص در یکی از پست‌های سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تهران قابل تقدیر و تشکر است.

لزوم ارتقای سلامت اجتماعی و ارائه خدمات سلامت محور به شهروندان

نسیم گیلان - «سه شنبه های حال خوب» عنوان طرحی است که با هدف ارائه خدمات سلامت محور به شهروندان و ارتقای نشاط و توانمندسازی، به ویژه برای کم توانان جسمی و حرکتی، جوانان و بانوان در منطقه۱۴ اجرا می شود.

سکوت"پاندول" ها در موزه زمان

نسیم گیلان - باغ قاجاری با آن بنای خشتی یک طبقه اش، طی سال های ۱۳۴۲ تا ۱۳۵۶به شیوه معاصر بازسازی کامل شد تا آن ستون های چوبی جای خود را به تیرآهن داده و البته عمارتی دوطبقه با گچبری‌ های کم نظیر که حاصل کار گروه ۴۰ نفره و تلفیق هنر ایرانی و اروپایی است، متولد شود. عمارتی که این روزها "زمان" در آن به شکل دیگری سپری می شود و به واسطه ساعت های گرانبهایی که در ویترین های شیشه‌ای آن با تاریخچه های خاص، خودنمایی می کند، نام موزه "زمان" را یدک می کشد.

دیدار شهردار تهران با خیرین مدرسه ساز

نسیم گیلان - صبح امروز سه شنبه ۷ تیرماه ۱۴۰۱ علیرضا زاکانی شهردار تهران با جمعی از خیرین مدرسه ساز دیدار و گفتگو کرد.

قرار خدمت؛ منطقه ۸

نسیم گیلان - ظهر دوشنبه ششم تیرماه ۱۴۰۱ علیرضا زاکانی در یازدهمین برنامه از پویش «قرار خدمت»، به همراه مدیران ارشد شهرداری به منطقه ۸ رفت.

رونمایی از پوستر هشتمین جشنواره فیلم شهر/اعضای کمیته‌های برگزاری جشنواره معرفی شدند

نسیم گیلان - مراسم رونمایی از پوستر هشتمین جشنواره بین‌المللی فیلم شهر با حضور مجید اکبرشاهی، حسن خجسته، هاشم میرزاخانی، حمیدرضا جعفریان، مژگان زرگر و اعضای کمیته‌های برگزاری این جشنواره در پردیس سینما گالری ملت برگزار شد.

مشاوره حقوقی رایگان در ایستگاه‌های مترو

نسیم گیلان - به همت معاونت امور فرهنگی و اجتماعی شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه از تاریخ یکم تا هفتم تیرماه در ایستگاه‌های منتخب مترو، پایگاه مشاوره حقوقی برپا شده است.

تحمیل کسری پارکینگ بر شهر در سال‌های اخیر/ارائه سریع لایحه مرتبط با کاهش زمان صدور پروانه

نسیم گیلان - اعضای شورای اسلامی شهر تهران در هفتاد و چهارمین جلسه شورای اسلامی شهر تهران تذکرات خود در خصوص مسائل مختلف را بازگو کردند تا هرچه سریعتر نسبت به رفع مشکلات آنها تصمیم‌گیری شود.

عملیاتی شدن اجرای ۴۰ بازار میوه و تره‌بار تا پایان ماه جاری/ در تهران موردی از تب کریمه کنگو نداشته‌ایم

نسیم گیلان - مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره‌بار شهرداری تهران با اشاره به تفاوت قیمت اقلام در میادین میوه و تره‌بار نسبت به سایر بازارهای شهر، تأکید کرد: شهرداری تهران در سه ماه گذشته ۶۰۰ میلیارد تومان به اقتصاد خانوار کمک کرده است.

پوشاندن کانال عباس‌آباد عملیاتی نشده است

نسیم گیلان - رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: متاسفانه با وجود تعهدات اعلام شده و تذکرات داده شده، هنوز پوشاندن کانال عباس‌آباد به نتیجه نرسیده است.

از تبار هابیلیان

نسیم گیلان - چند هفته‌ای بود که دستگاه رسانه‌ای دشمنانِ انقلاب اسلامی، شبهات فراوانی را درباره نظام اسلامی مطرح می‌کردند و حالا خطیب جمعه تهران عزمش را جزم کرده بود و مسجد به مسجد، محله به محله می رفت در میان مردم جنوب شهر و با آن‌ها سخن می‌گفت و این فرصتی برای اقدام مخرب منافقین شد.

مناسب‌سازی ۲۱ هزار متر از محدوده منطقه ۱۳ تا انتهای مهرماه

نسیم گیلان - شهردار منطقه۱۳ از مناسب سازی ۲۱ هزار متر مربع از محدوده منطقه۱۳ تا انتهای مهر ماه سال جاری خبر داد و گفت : در حال حاضر، ساماندهی چهار بوستان و هشت ساختمان برای استفاده شهروندان و افراد دارای شرایط خاص در دست اقدام است.

ضرورت اجرای دقیق ضوابط و قواعد شهری در منطقه ۲۲

نسیم گیلان - شهردار منطقه ۲۲ بر نظارت کامل مدیریت شهری بر ساخت و سازهای بی رویه در حریم شمال غربی پایتخت اشاره کرد و گفت: باتوجه به اینکه این محدوده از شهر تهران رو به توسعه است، اجرای دقیق ضوابط و قواعد در این منطقه ضرورت دارد و این موضوع در این دوره از مدیریت شهری صورت می گیرد.

بررسی ترافیکی بازگشایی پروژه نیایش در منطقه ۵

نسیم گیلان - جلسه پروژه بزرگ نیایش با حضور سردار حمیدی رئیس پلیس راهور تهران بزرگ، سید حسین حسینی نژاد مدیرکل مهندسی و ایمنی ترافیک، احسان شریفی شهردار منطقه ۵ و سایر مدیران منطقه برگزار شد.

تاکید استاندارتهران بر تکمیل مسکن‌های مهر و ملی پردیس/ واحدهای مسکونی نباید ناقص تحویل مردم شود

نسیم گیلان - استاندار تهران با اشاره به سفر فروردین ماه رئیس جمهور به این شهرستان اظهار کرد: دغدغه اصلی رئیس جمهور اتمام پروژه‌های مسکن مهر و ساخت مسکن ملی بوده و به طور مستمر پیگیر این موضوع هستند.

ارتقاء سلامت کارکنان و کاهش هزینه‌های درمان با پیگیری استراتژی پیشگیری

نسیم گیلان - معاون برنامه‌ریزی، توسعه سرمایه انسانی و امور شورا گفت: شرکت شهر سالم باید برای ارتقاء سلامت کارکنان و کاهش هزینه‌های درمان، استراتژی پیشگیری را در دستور کار قرار دهد.

کنترل آفت سفید بالک در شمال شرق تهران

نسیم گیلان - معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه ۴ از اجرای طرح پیشگیری و کنترل آفت سفید بالک خبر داد و گفت: در این طرح پایش و کنترل آفت سفید بالک در دستور کار قرار گرفت.

شناسایی ۵۵۷ سرای نا ایمن و ۷ سرای بحرانی در بازار

نسیم گیلان - بعد از حادثه متروپل همه مسئولان به تکاپو افتادند تا در مورد ساختمان های ناایمن که می توانند متروپلی بالقوه باشند، چاره اندیشی کنند غافل از اینکه تنها در قلب تهران در محدوده بیش از ۱۰۰ هکتاری بازار، پاساژهای فرسوده ای قرار دارند که هرلحظه امکان فرو ریزش آنها وجود دارد.

بهسازی معابر منطقه ۱۰ با انجام بیش از دو هزار متر نهرسازی

نسیم گیلان - شهردار منطقه ۱۰ از بهسازی معابر منطقه با انجام دو هزار و ۵۳۷ مترطول نهرسازی طی سه ماه گذشته خبر داد و تاکید کرد: در فصل بهار، بیش از سه هزار و ۹۰۰ تن آسفالت به منظور انجام روکش مکانیزه آسفالت در ۹ محور به مساحت ۲۴ کیلومتر انجام شده است.

نوسازی ۱۰ هزار تاکسی فرسوده تا پایان سال/قرارگیری "سمند سورن" در فرایند نوسازی از مرداد

نسیم گیلان - معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور با اشاره به پیش بینی نوسازی ۱۰ هزار تاکسی فرسوده تا پایان سال جاری از قرارگیری "سمند سورن" از مردادماه در فرایند نوسازی تاکسی های فرسوده خبر داد.

ساير مطالب

ماجرای ترور ناموفق آیت‌الله خامنه‌ای چه بود؟

انتشار فراخوان نخستین جشنواره بین‌المللی «ترنج»

طرح نگهداشت شهر منطقه 17 در فصل تابستان ویژه‌تر انجام می‌شود

اعلام آمادگی سازمان بازرسی کل کشور برای حمایت از ایمن‌سازی بازار تهران

پایان‌کار به شرط امنیت

آغاز طرح ساماندهی محله انبار نفت/از برخورد با متخلفین تا اقدامات عمرانی در بازار مواد غذایی

اجرای طرح راه خدمت در خیابان میرداماد

انتشار اسامی ساختمان‌های ناایمن به مصلحت نیست

‍ گرامیداشت هفته "بازخوانی و افشای ماهیت حقوق بشر آمریکایی" در منطقه 17

خلازیر سر و سامان گرفت

‌فصلی از کتاب ساخت پرزحمت مترو

ساخت ایستگاه‌های مترو درتهران شتاب گرفت/ تکمیل یکی از طولانی‌ترین خطوط مترو پایتخت

تسریع در روند ساخت 100 بازار جدید میوه و تره بار در سال جاری

گود برج میلاد تا یک سال آینده ایمن می‌شود

حضور دادستان کل کشور در صحن شورا به مناسبت روز قوه قضائیه

دلایل تاخیر در فرآیند کاهش زمان صدور پروانه

15 پل غیرمجاز در محله انبار نفت تخریب شد

بزرگترین بازار دستفروشان کالای دست دوم کشور در خلازیر افتتاح شد

آمادگی شهرداری تهران برای کمک به زلزله‌زدگان افغانستان

چهارشنبه‌های فرهنگی، فرصتی برای هم‌اندیشی با نخبگان فرهنگی است

75 درصد ایستگاه‌های اتوبوس در منطقه22 دارای سرپناه هستند

طرح سه شنبه‌های سلامت در مساجد منطقه 19 کلید خورد

بازدید شهردار تهران از گروه صنعتی مپنا

لزوم الگو قراردادن مجاهدت، در میدان بودن و خدمت شهید چمران

برگزاری رویدادها و رقابت‌های متنوع ورزشی در تابستان

لزوم بازآفرینی تخصصی در ساخت و سازها / مسکن ملی را با نگاه تخصص‌گرایانه دنبال کنیم

می‌خواهند با ایجاد حواشی غیرواقعی اقدامات مثبت بهشت زهرا(س) را زیر سوال ببرند

شناسایی 100 ساختمان ناایمن در غرب تهران

کلیه صنوف قبل از بهره‌برداری به اخذ تاییدیه ایمنی از سازمان آتش‌نشانی مکلف شدند

دوران اینکه عده‌ای سر شهروندان و شهرداری کلاه بگذارند گذشته است/ شهرداری تهران باید نماد بهترین دستگاه خدمت‌رسان به مردم باشد

رونمایی از مکان رویدادهای تاریخی مناطق 1، 12 و 20 در تهران

بازدید وزیر فرهنگ جمهوری آذربایجان از اراضی عباس آباد

شهرداری و شورای شهر به درآمد ماده 100 چشم ندوخته‌اند/ امیدوارم اصلاحات مجلس جلوی تخلفات ساختمانی را بگیرد

بازدید وزیر فرهنگ جمهوری آذربایجان از منطقه فرهنگی و گردشگری عباس‌آباد

بازسازی تیمچه حاجب‌الدوله در بازار تهران/تصمیم‌گیری درباره وضعیت ایمنی 4 سرای بازار

دستگیری 3 متهم جدید سرقت از بانک ملی/ آغاز تحویل اموال مسروقه به مالباختگان

اولویت رفع مخاطرات ساختمان‌های ناایمن در منطقه14

هدف‌گذاری اصلی در قرارگاه اجتماعی، پیشگیری از آسیب‌ها باشد

شهرداری به تنهایی نمی‌تواند مشکلات را حل کند/ ضرورت نگاه ملی به آسیب‌های اجتماعی

بازدید جمعی از دانشجویان خارجی از خانه‌موزه‌های شرکت توسعه فضاهای فرهنگی

روند فزاینده آسیب‌ها در یک بازه زمانی در گذشته/اقدامات‌مان را رسانه‌ای نکردیم تا دیگر دستگاه‌ها حس نکنند می‌خواهیم کار به نام شهرداری تمام شود

آسیب‌های اجتماعی در دوره گذشته افزایش پیدا کرده بود/ دلیل رسانه‌ای نشدن اقدامات قرارگاه اجتماعی

اولویت‌ها و اقدام‌های ضروری حمل و نقل شهری بررسی شد

گرامیداشت شهید چمران و شهدای جنگ های نامنظم

72 مخزن آب اضطراری آماده نصب در محلات پایتخت

احداث 19 باب مخزن ذخیره آب‌رسانی اضطراری در منطقه 19

13 اقدام ویژه خدمات شهری منطقه 5 در سه ماهه ابتدایی سال جاری

چطور ام‌اس را دور زدم!

بهبود منظر شهری معابر ناحیه یک منطقه 15

نشست اجرایی نمایشگاه تهران 1401

گل‌گیری و استحصال روغن دارویی بنفشه از نشاهای پایان فصل

رفع موانع قانونی جمع آوری معتادان متجاهر بالای 65 و زیر 18 سال

تهران‌نما؛ برج آزادی

باز شدن گره کور مترو پرند/منابع مالی چطور تامین می‌شود؟

شروع عملیات خط‌کشی در معابر آسفالت‌شده منطقه 17

شهرداری‌های کلان‌شهرها به استقبال قهرمان شهر می‌روند/در حوزه ورزش بانوان کم‌کاری صورت گرفته است

برپایی میز خدمت در نماز جمعه تهران/ رفع مشکلات شهروندان یکی از رویکردهای جدی مدیریت شهری است

لزوم تغییر در سرعت‌گیرهای غیراستاندارد پایتخت

راه‌اندازی جایگاه‌های موقت عرضه بهداشتی دام در تهران

سرپرست شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر تهران منصوب شد

رئیس‌جمهور به موضوع توسعه حمل و نقل پایتخت ورود کند

ذی‌حساب شهرداری تهران انتخاب شد

200اتوبوس تا یک ماه آینده وارد مدار می‌شود/2100 میلیارد تومان تامین نقدینگی در مترو/پیگیری انتقال پروانه اسنپ به شهرداری برای حل مشکلات شهروندان

اینفوگرافیک | دزدی از شهر؛ تجهیزات ترافیکی بیشتر در کدام مناطق سرقت می‌شوند؟

مسیر طبیعت روی تونل رسالت

دسترسی‌های بزرگراه شهید نجفی رستگار در منطقه 15 کامل می‌شود

استخدام و تبدیل وضعیت نیروهای شرکتی فقط از طریق آزمون استخدامی / کارکنان شرکتی، نیروی پشتیبانی هستند نه کارمند!

گودهای پرخطر

از اقامه دعوا علیه مدیران شهروند در دوره پیشین مدیریت شهری تا درخواست کمک از وزارت راه و شهرسازی

افتتاح خانه اسکوتر در تهران/ شهروندان چطور می‌توانند ثبت نام کنند؟

سرپرست ستاد معاینه فنی خودروهای تهران منصوب شد

ارائه گزارش قرارگاه حمل و نقل و ترافیک در جلسه آتی شورا

افتتاح دو دسترسی جدید به ایستگاه‌های خط 6 مترو در تیرماه

از ساخت کلانتری برای ارتقای امنیت شهروندان در منطقه 11 حمایت می‌کنیم

لزوم اطلاع‌رسانی درخصوص مخاطرات و موارد ناایمن به مجتمع‌های مسکونی

سرقت 55 میلیاردی تجهیزات ترافیکی پایتخت

شمارش معکوس برای افتتاح دوربرگردان بلوار اردستانی آغاز شد

آخرین وضعیت کانال خطرآفرین عباس‌آباد

از پیشنهاد وزارت صمت و تمهیدات شهرداری برای خودروی تاکسیرانان تا سهم پایتخت از 20 هزار تاکسی وارداتی

رسیدگی به موضوع ساخت ویدئوی هنجارشکن نمایش "دختران بابا آنتون" از طریق مراجع قضایی

تحویل 767 چرخ واگن به شرکت بهره‌برداری مترو در دومین محموله

رابطین خبری وکیل حقوق عامه شهروندان هستند

بانک اطلاعاتی بناهای تاریخی تهران تشکیل می‌شود

افزایش 75 درصدی جمع‌آوری معتادان متجاهر در پایتخت

ترویج نگهداشت گل و گیاه با فراهم کردن زیرساخت‌های فرهنگی و آموزشی در منطقه 19

پیگیری جدی درخصوص تسهیل و تسریع احداث خط 11 مترو در دستور کار منطقه18 است

جلسه «بررسی کاهش فرایند صدور پروانه» برگزار شد

ساعات اجرای طرح ترافیک در تهران بدون تغییر باقی ماند

پایش املاک در طرح اصلاح پهنه خیابان دماوند در منطقه 13

جولان صداهای مزاحم در تهران | وانتی‌ها امان شهروندان را بریده‌اند | شناسایی 2 هزار وانتی در تهران

لزوم استفاده از ظرفیت علمی کشور در همه امور

بوستان ولایت بهترین فرصت سرمایه‌گذاری در منطقه 19 است

از هیچ تلاشی برای ارتقاء و بهبود سرانه درمانی شهروندان دریغ نخواهیم کرد

تجهیز 21 کتابخانه در محلات منطقه دو

احیا و راه‌اندازی آبنمای بوستان سید ملک خاتون در منطقه 15

فعال‌سازی بیش از 92 درصد پل‌های مکانیزه تهران تا 15 تیر ماه

چگونگی اجرای طرح ساماندهی تردد موتورسیکلت‌ها/احتمال تصمیم‌گیری درباره تغییر ساعت طرح ترافیک

ظرفیت بالای منطقه 22 برای توسعه ورزش شهروندی

اهمیت مدیریت افکار عمومی و افزایش امنیت در مواجهه با خرابکاری‌ها

فلسفه معماری ایستگاه هفده شهریور از زبان معمار آن| طراحی این ایستگاه در ذهن مسافران می‌ماند