نسیم گیلان

آخرين مطالب

وزارت رفاه

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران: دولت مردمی سیزدهم با جدیت در حال توسعه بخش تعاون است

نسیم گیلان - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران گفت: ۵۴ تعاونی توسعه روستایی با تفاهم‌نامه وزارتخانه و بنیاد علوی در راستای محرومیت‌ زدایی در استان ایجاد شده است.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان: آسیب های اجتماعی کارگران منجر به کاهش بهره وری در کارخانجات می شود

نسیم گیلان - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان گفت: آسیب های اجتماعی و اعتیاد در جامعه کار و تولید هم منجر به کاهش بهره‌وری در کارخانجات و مشکلات در خانواده ها می گردد.

قرارگاه جهادی اشتغال در استان البرز تشکیل می شود

نسیم گیلان - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان البرز در بازدید از واحدهای تولیدی ، صنعتی در شهرک صنعتی کوثر در شهرستان اشتهارد از راه اندازه قرارگاه جهادی اشتغال در استان خبر داد.

حوادث ناشی از کار در کارگاه های ساختمانی سیستان و بلوچستان ۴۶ درصد کاهش یافت

نسیم گیلان - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان گفت: با تشدید برنامه های بازرسی و نظارتی بر کارگاه های ساختمانی، خوشبختانه در پنج ماه نخست سال جاری در مقایسه با مدت مشابه سال قبل، ۴۶ درصد کاهش حوادث ناشی از کار را در کارگاه های ساختمانی شاهد هستیم.

انجام بیش از ۶ هزار خدمت درمانی به زائران در مرز مهران

نسیم گیلان - مدیر درمان تأمین اجتماعی استان ایلام گفت: مدیریت درمان تأمین اجتماعی ایلام از ۱۷ شهریور تاکنون بیش از ۶۴۰۰ خدمت درمانی به زائران اربعین در مرز مهران ارائه کرده است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی ایلام: خدمت به زائرین عتبات عالیات از بزرگترین افتخارات مردم استان ایلام است

نسیم گیلان - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام با حضور در بخش کارزان، از موکب محبان امیرالمومنین(ع) بنیاد مستعضان بازدید و از نزدیک در جریان روند خدمت رسانی به زائرین عتبات عالیات قرار گرفت.

۲۸ درصد از تعهد اشتغال استان خراسان شمالی محقق شده است

نسیم گیلان - از ابتدای سال جاری تاکنون با ثبت بیش از ۴۵۰۰ ایجاد اشتغال در سامانه رصد از طرف دستگاههای اجرایی استان قریب به ۲۸ درصد از ۱۶ هزار ۳۰۰ اشتغال تعهد شده به انجام رسیده است.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی شمالی: فرهنگ کار، مهارت آموزی و کارآفرینی ارکان پیشـرفت و توسـعه پایـدار جامعـه

نسیم گیلان - نشست هماهنگی ارتقاء فرهنگ کار، مهارت آموزی و کارآفرینی با حضور مدیران دستگاههای اجرایی متولی و مسئول بسیج کارگری استان در محل اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی برگزار شد.

عملکرد دستگاه‌های مختلف در حوزه اشتغال بررسی شد

نسیم گیلان - سومین کمیسیون تخصصی شورای عالی اشتغال با هدف بررسی عملکرد دستگاه‌های مختلف در حوزه اشتغال و پیگیری مصوبات دومین جلسه شورای عالی اشتغال با حضور بیش از ۳۰ دستگاه اجرایی کشور برگزار شد.

تاکید مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان بر لزوم اشتغال پایدار در مناطق روستایی

نسیم گیلان - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان با حضور در شهرستان مریوان، در روستای کانی سانان این شهرستان با «شیوا قاسمی پور»، نماینده شهرستان های مریوان و سروآباد در مجلس شورای اسلامی دیدار و ضمن تشریح برنامه های وزارت کار، بر لزوم اشتغال پایدار به ویژه در مناطق روستایی تاکید کرد.

مدیرکل دفتر توسعه کارآفرینی و بهره‌وری نیروی کار: خروجی کارآفرینی می‌تواند به کسب‌و‌کار منجر شود

نسیم گیلان - مدیرکل دفتر توسعه کارآفرینی و بهره‌وری نیروی کار گفت: کارآفرینی یک نگرش و تفکر است که خروجی آن می‌تواند منجر به کسب‌و‌کار شود.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان: سرمایه گذاران و فعالان اقتصادی باید از تسهیلات و حمایت های دولت آگاه شوند

نسیم گیلان - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان گفت: با توجه به اینکه در استان فرصت مناسبی برای بهره مندی تعاونی ها از تسهیلات فراهم شده است با پایش و نظارت در این حوزه به دنبال دستیابی به نتایج مطلوب هستیم.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی زنجان تاکید کرد: اهتمام جدی برای حل مشکلات قشر کارگری و بخش تعاون

نسیم گیلان - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان در مراسم تجدید میثاق با شهدا خواستار اهتمام جدی برای حل مشکلات قشر کارگری و بخش تعاون شد.

رتبه دوم خراسان شمالی در مدت زمان رسیدگی به پرونده های دعوی کارگر و کارفرما

نسیم گیلان - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان خراسان شمالی گفت: اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی با تسریع در ارائه خدمات توانست رتبه دوم مدت زمان رسیدگی به پرونده های دعوی کارگر و کارفرما در ۵ ماهه نخست سال جاری را به خود اختصاص دهد.

بازدید سرپرست وزارت رفاه از روند خدمت‌رسانی به زائران اربعین حسینی در موکب‌های پایانه مرزی چزابه و شلمچه

نسیم گیلان - دکتر «محمد‌هادی زاهدی‌وفا» سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در ادامه سفر به استان خوزستان از مو‌کب‌های برپا شده از سوی زیرمجموعه‌های این وزارتخانه در پایانه های مرزی چزابه و شلمچه بازدید و بر خدمات‌رسانی بهتر به زائران اربعین حسینی تأکید کرد.

بازارچه دائمی تعاونی در مرکز استان بوشهر راه‌اندازی می شود

نسیم گیلان - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی بوشهر از راه‌اندازی بازارچه دائمی تعاونی در مرکز استان بوشهر خبر داد و تصریح کرد: تمام محصولات تولیدی تعاونی‌ها در بازارچه دائمی بوشهر عرضه می‌شود.

رییس فدراسیون ورزش کارگری: گیلان یکی از استان های پیشرو در ورزش کارگری است

نسیم گیلان - رییس فدراسیون ورزش کارگری گفت: هیات ورزش کارگری گیلان از بعد فنی و کارشناسی با داشتن پیشکسوتان و قهرمانان ملی در سطح بالایی قرار دارد و یکی از استان های پیشرو در ورزش کارگری است.

ایران آماده انعقاد تفاهم‌نامه گسترش تعاملات اقتصادی بخش تعاون/ تعاون عامل تحکیم‌بخش صلح و دوستی در جهان

نسیم گیلان - معاون امور تعاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: با هماهنگی وزارت امورخارجه آماده انعقاد تفاهم‌نامه گسترش تعاملات اقتصادی بین بخش تعاون ایران و سایر کشورها هستیم.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان: حمایت از تعاونی های توسعه و عمران گامی موثر در مردمی کردن اقتصاد است

نسیم گیلان - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان گفت: با تشکیل دو تعاونی در هفته تعاون سال جاری جمعا ۹ شرکت داریم و به دنبال تشکیل اتحادیه تعاونی های توسعه و عمران نیز هستیم.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی ایلام: هدف نمایشگاه رسم تعاون ایجاد بستری نوین و جدید برای رقابت بخش تعاون است

نسیم گیلان - نورالدین الیاسی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام همزمان با هفته تعاون گفت: هدف نمایشگاه رسم تعاون ایجاد بستری نوین و جدید برای رقابت بخش تعاون است.

حل بهتر مشکلات با مفهوم تعاون

نسیم گیلان - سخنگوی دولت گفت: ما هرچقدر بهتر از مفهوم تعاون بهره‌برداری کردیم، همه با هم توانستیم مشکلات را بهتر برطرف کنیم.

اشتغالزایی ۶۳ هزار و ۷۰۰ نفر در ۵ هزار و ۳۷۹ شرکت تعاونی استان کرمان

نسیم گیلان - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کرمان همزمان با هفته تعاون با اشاره به اشتغالزایی ۶۳ هزار و ۷۰۰ نفر در ۵ هزار و ۳۷۹ شرکت تعاونی استان کرمان گفت: ظرفیت بخش تعاون بسیار زیاد است و اگر در حوزه مسکن شرکت‌های تعاونی ورود نمی‌کردند نه طرح مسکن مهر داشتیم و نه طرح مسکن ملی.

شاغلین فصلی در صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر زنجان عضو می‌شوند

نسیم گیلان - مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان زنجان گفت: کارگران و شاغلین فصلی جزو جدید ترین گروه هایی هستند که می توانند به عضویت این صندوق درآمده و از مزایای آن بهره بگیرند.

بازسازی روحیه تعاون کاری اساسی است

نسیم گیلان - معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، بازسازی روحیه تعاون را کاری اساسی در حوزه تعاون اعلام کرد.

پیرهادی: شاهد رویکرد تحولی در هوشمند‌سازی بخش تعاون هستیم

نسیم گیلان - نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی گفت: در دوره معاونت امور تعاون دولت سیزدهم شاهد رویکرد تحولی در هوشمند‌سازی بخش تعاون هستیم.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی قزوین: مشکلات تعاونی‌های قزوین رصد و پیگیری می‌شود

نسیم گیلان - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قزوین گفت: در حال حاضر در استان تقویت ساختارهای تعاونی و حل مشکلات تعاونی‌ها در حال پیگیری است و در حال رصد هستیم و یک تیم حقوقی و کارشناسی قوی در نظر گرفته شده و با کانون وکلا هم تفاهم نامه خواهیم داشت.

افزایش ۷۷ درصدی تسهیلات پرداختی به تعاونی‌ها

نسیم گیلان - سرپرست بانک توسعه تعاون در حاشیه بازدید از نمایشگاه «رسم تعاون» به تشریح اقدامات یک‌ساله بانک توسعه تعاون در دولت مردمی سیزدهم پرداخت.

مشاهیر تعاون در نمایشگاه «رسم تعاون » معرفی می‌شوند

نسیم گیلان - معاون امور تعاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با تأکید بر این که در فعالیت تعاونگران، آموزه‌ها و تجربیات مهمی قابل استخراج است، گفت: توسعه مباحث تعاون در مراکز علمی و دانشگاهی فرصتی برای اشتراک اطلاعات، تجربیات و ثبت دانش تعاون و هم‌افزایی صاحب نظران تلقی می‌شود.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان: ۱۹۳۸ تعاونی در کردستان با ۱۸۴ هزار نفر عضو وجود دارد

نسیم گیلان - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان گفت: در حال حاضر ۱۹۳۸ تعاونی در کردستان با ۱۸۴ هزار نفر عضو وجود دارد و تعاونی‌های استان تاکنون برای ۱۷ هزار و ۴۶۰ نفر به طور مستقیم ایجاد اشتغال کرده اند.

کسب رتبه دوم کشوری استان سمنان در ایجاد اشتغال

نسیم گیلان - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان گفت: در بازه زمانی یک ساله، ۱۱هزار و ۳۳۱ فرصت شغلی جدید در دولت مردمی سیزدهم در استان سمنان ایجاد شده است.

مسکنی‌: نمایشگاه «رسم تعاون» با رویکرد مردمی برگزار می شود

نسیم گیلان - معاون امور تعاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه نمایشگاه رسم تعاون با رویکرد مردمی برگزار می شود گفت: تعاونی ها با پیروی از فرهنگ تعاون عهده دار برگزاری این رویداد هستند.

تعاونی های کرمانشاه از خط اعتباری دو هزار میلیارد تومانی بانک توسعه تعاون بهره مند می شوند

نسیم گیلان - در راستای سرمایه‌گذاری و حمایت از طرح های اشتغالزای جدید تعاونی های استان کرمانشاه،تفاهم سه جانبه اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان با بانک توسعه تعاون و خانه تعاونگران به نمایندگی از صندوق ضمانت سرمایه گذاری بخش تعاون به منظور بهره مندی تعاونی های استان از خط اعتباری ۲۰ هزار میلیار تومانی بانک توسعه تعاون در اولین روز از بزرگداشت هفته تعاون منعقد شد.

تعاونی‌های مرزنشین استان کرمانشاه امسال ۸۳ میلیون دلار کالا صادرات کردند

نسیم گیلان - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه با اشاره به فعالیت ۱۷ تعاونی و یک اتحادیه تعاونی مرزنشین در شهرستان‌های مرزی استان، گفت: تعاونی‌های مرزنشین استان کرمانشاه در پنج ماه سپری شده از سال جاری بیش از ۸۳ میلیون دلار کالا صادرات کردند.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان: دستگاه‌های اجرایی شورای هماهنگی خدمات گسترده ای به جامعه کار و تولید ارائه می کنند

نسیم گیلان - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان گفت : دستگاههای زیرمجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در استان به عنوان یک مجموعه واحد، خدمات شایان توجهی را در حوزه های مختلف به ویژه در بخش رفاه، تعاون، کارفرمایی و کارگری به مردم ارائه می کنند .

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان خبر داد: افتتاح ۴۸ طرح تعاونی در هفته تعاون سال جاری

نسیم گیلان - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان گفت: از محل تفاهمنامه سه جانبه بانک توسعه تعاون و صندوق ضمانت سرمایه گذاری و تسهیلات تبصره ۱۸قانون بودجه نیز تسهیلات مناسبی برای شرکتهای تعاونی در نظر گرفته شده است که مدیران تعاونیها می توانند جهت اخذ تسهیلات اعم از ثابت و سرمایه درگردش، درخواست های خود را به ادارات شهرستانها تحویل دهند.

ساير مطالب

دیپلماسی اقتصادی بخش تعاون ایران تقویت می‌شود

افتتاح طرح شاخص استان زنجان همزمان با هفته تعاون

اشتغال بیش از 19 هزار بوشهری و افزایش 2 درصدی میزان اشتغال استان

ثبت 17 هزار فرصت شغلی در استان کرمانشاه در سامانه رصد

افزایش 10 برابری تسهیلات مشاغل خانگی در استان قم

راهیابی یک تعاونی از لرستان به بخش ملی رقابت های جشنواره تعاونی های برتر

تأمین 100 درصدی گاز خانگی خراسان‌جنوبی/ کارگران و بازنشستگان در اولویت احداث 500 هزار مسکن

ظرفیت‌های آموزشی و مهارتی مرکز تخصصی برق و الکترونیک بیرجند بررسی شد/ مهارت‌آموزی محور اصلی اقدامات وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در دولت سیزدهم است

ستاد اربعین شورای هماهنگی لرستان تشکیل شد

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی: کارفرمایان مشمولین غایب وظیفه را به کارگیری نکنند

جلیلی: با تاکید دکتر زاهدی‌وفا نقاط قوت و ضعف فرآیندهای استانی باز بینی می‌شود

تشکیل ستاد ویژه اربعین حسینی توسط شورای هماهنگی دستگاه های تابعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در آذربایجان شرقی

31 طرح و پروژه بهزیستی زنجان طی هفته دولت افتتاح می‌شود

26 میلیارد تومان کمک ودیعه مسکن به مددجویان بهزیستی در استان لرستان پرداخت شد

5 طرح تعاونی در هفته تعاون و دولت در استان کرمانشاه افتتاح می شود

اعلام آمادگی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان برای استقبال از زائرین اربعین حسینی

تبیین طرح «روایت جهاد، رقابت خدمت» در استان البرز

انعقاد تفاهم نامه همکاری توسعه تعاونی های روستایی در مناطق هدف بنیاد علوی در خراسان شمالی

افتتاح 12 طرح تعاونی در هفته دولت و تعاون استان مرکزی هدفگذاری شد

واگذاری حجم عظیمی از دارایی‌های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با مدل تعاونی‌های استانی به بازنشستگان/ ترویج فرهنگ تعاون زمینه‌ساز توسعه کمی و کیفی بخش تعاون کشور

حقوق مستمری بگیران در سقف مصوبه شورای عالی کار افزایش یافت / دولت برای بهبود معیشت سایر اقشار نیز برنامه دارد

مستمری بازنشستگان در سقف مصوبه شورای عالی کار افزایش یافت/ دولت برای بهبود معیشت سایر اقشار نیز برنامه دارد

کسب‌و‌کارهای خُرد و خانگی توسعه پیدا می‌کند

کسب رتبه برتر وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در ارتقای فرهنگ عفاف و حجاب

مسکنی: شهرک‌های مسکونی جوارکارخانه‌ای در سراسر کشور با اولویت کارگران ساخته می‌شود / جعفری: بخش تعاون موتور محرک عمران و آبادانی کشور است

روزانه 20 طرح دعوی کارگری و کارفرمایی در استان اردبیل ثبت می‌شود

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان: مشاغل خانگی فرصتی مناسب برای ایجاد شغل در استان است

جلیلی: «روایت جهاد» گفتمان همه مدیران وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی است

ثبت اشتغال 18 هزار نفری در سامانه رصد استان البرز

تسهیلات پرداختی بانک توسعه تعاون برای زنجانی‌ها 360 درصد رشد یافت

بررسی اعتبارات اشتغالزایی و میزان تحقق اشتغال پیش بینی شده کردستان سال 1401

موافقت وزرای عضو هیات امنای تامین اجتماعی با اصلاح مستمری سایر سطوح بازنشستگان

تاکید مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان بر نهادینه کردن فرهنگ ایمنی کار در کارگاه ها

مستمری سایر سطوح بازنشستگان تأمین اجتماعی اصلاح می‌شود

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان: تمام توان خود را برای کمک به افراد آسیب دیده و زنان سرپرست خانوار به کار می گیریم

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی: اشتغال‌آفرینی تعاونی‌ها با استفاده از ظرفیت‌های شرکت‌های دانش‌بنیان

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان: تسهیلات حمایتی اگر در مسیر درست هدایت نشود تبدیل به آفت می شود

​مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی همدان: عمل به مفاد بیانیه گام دوم انقلاب فرض واجب است

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان خبر داد: محرومیت زدایی در گیلان با همراهی بنیاد علوی شتاب خواهد گرفت

ایجاد بیش از 5 هزار شغل در استان سمنان

انعقاد تفاهم نامه همکاری های مشترک توسعه فرهنگ کارآفرینی با رویکرد آموزش فنی حرفه ای در استان البرز

بیش از یک هزار میلیارد تومان تسهیلات قرض الحسنه اشتغالزا به کرمانشاه اختصاص یافت

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان: بسیج کارگری از بازوان توانمند وزارت کار است

رفع چالش قراردادهای کارگری برای رونق تولید ضروری است

برگزاری نشست هم‌اندیشی مراجع حل اختلاف کار در آذربایجان شرقی

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان: نیروی انسانی ماهر باعث تولید ثروت می‌شود

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان:تعاونی‌ها نقش مهم و اثربخشی در ساخت واحدهای مسکن مهر داشتند

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان: توانمندسازی از طریق آموزش های فنی و حرفه ای یکی از راهکارهای اساسی حل مشکل اشتغال است

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سمنان: واحدهای صنعتی استان به نیروی کار ماهر نیاز دارند

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان: بیش از 70 درصد مردم تحت پوشش خدمات وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی هستند

هیات تفکر کارآفرینی و اشتغال در خراسان شمالی آغاز به کار کرد

تاکید مدیران کل کار و دیوان محاسبات کردستان بر افزایش همکاری های مشترک برای خدمت رسانی به مردم

وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی نیروی امریه جذب می‌کند

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد: روحیه کار تیمی در شرکت تعاونی ها لازمه موفقیت آن است

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی: پیگیر حقوق کارگران شاغل در مشاغل سخت و زیان آور هستیم

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان خبر داد: اولویت اعطای تسهیلات به طرح های نیمه تمام و راکد است

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اصفهان: توجه به عدالت اجتماعی در ارائه خدمات به مراجعین یکی از مصادیق تکریم ارباب رجوع است

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی: توجه به نقش تعاونی های مرزنشین در ایجاد اشتغال ضرورت رفع مشکلات را دو چندان می کند

ابلاغ 136 میلیارد تومان تسهیلات اشتغال روستایی و عشایری به چهارمحال و بختیاری

نمایشگاه آثار و دستاوردهای آموزشگاه های آزاد و تعاونی های آموزشی فنی و حرفه ای کردستان افتتاح شد

بازدید سرپرست وزارت رفاه از پالایشگاه نفت شازند همزمان با واگذاری سهام آن به سازمان تأمین اجتماعی

در نشست شورای هماهنگی دستگاه های تابعه زنجان مطرح شد: توسعه متوازن استان نیازمند نگاه عدالت محور مدیران است

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان خبر داد: پرداخت 53 میلیارد تومان تسهیلات به تعاونی‌های استان

رئیس قوه قضائیه: دستگاه قضا برای کمک به گسترش رفاه اجتماعی و رفع چالش‌های کار و تولید آمادگی دارد/ ابراز امیدواری سرپرست وزارت کار برای بهبود فضای کسب‌و‌کار در جامعه با همکاری هر 3 قوه

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی زنجان: کارفرما و نیروی کار دو بال تولید هستند

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد: برای احیای امر به معروف و نهی از منکر نیاز به برنامه های مبنایی و تاثیرگذار داریم

بافت بلوچ، مجموعه ای اثرگذار در جهش اشتغال سیستان و بلوچستان

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان خبر داد: افزایش دوبرابری مشارکت تعاونگران گیلانی در جشنواره ملی تعاونی های برتر

15 تعاونی در بخشهای مختلف اقتصادی در استان لرستان تشکیل شد

نشست کمیته فنی تسهیلات روستایی کردستان با حضور نمایندگان بانک ها و دستگاه های اجرایی برگزار شد

حلقه مفقوده توسعه بخش تعاون، باور به تعاون است/ عزم جدی و اعتماد مردم برای ورود به بخش تعاون

نخستین رویداد ملی هجرت اشتغال‌آفرینی برگزار شد

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان:فرهنگ کار و تلاش در بین جامعه نهادینه شود

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان‌شرقی: مهارت، خلاقیت و نوآوری از مولفه های مهم توسعه است

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان: ورزش و محیط های ورزشی از آسیب‌های اجتماعی جلوگیری می‌کند

تعاونی تامین نیاز فروش محصولات مشاغل خانگی در خرم‌آباد تشکیل شد

برگزاری نشست هیئت اندیشه ورز بسیج کارگری استان قم با موضوع عفاف و حجاب

تفاهم‌نامه «توسعه تعاون فارس» منعقد شد

تعداد مقرری‌بگیران بیمه بیکاری در خراسان شمالی 5 درصد کاهش یافت

مهم‌ترین موانع تولید، موانع فرهنگی است

روز جهانی تعاون؛ فرصتی برای ترویج اقتصاد مردمی _ مهدی مسکنی/ معاون امور تعاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان: بهره‌مندی از ظرفیت‌های جهاددانشگاهی افزایش می‌یابد

رئیس هیأت ورزش کارگری استان مرکزی خبر داد: اراک میزبان مسابقات والیبال کارگران دسته یک کشور

مدیرکل تعاون،کار ورفاه اجتماعی استان البرز : تقویت تولید داخلی قطع وابستگی به خارج را در پی دارد

104میلیارد تومان تسهیلات مشاغل خانگی به چهارمحال و بختیاری اختصاص یافت

کتاب شهدای کارگر لرستان در کنگره ملی شهدای استان رونمایی می شود

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان: آموزش، مهارت و توانمندسازی اولویت تربیتی فرزندان در خانواده‌ها باشد

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان: برگزاری دوره های آموزشی تخصصی فرصتی برای افزایش خدمت رسانی به جامعه هدف است

اطلاعات 6040 شاغل جدید در سامانه رصد سیستان و بلوچستان ثبت شد

افتتاح پروژه افزایش ظرفیت تولید شرکت تولیدی صنعتی، دانش بنیان کلر پارس در آذربایجان شرقی

مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی گلستان: بیش از یک میلیون و 850هزار نفر در گلستان یارانه دریافت می کنند

مدیر کل تامین اجتماعی لرستان: بیمه پردازی در تامین اجتماعی شرط اصلی پرداخت تسهیلات اشتغالزایی قلمداد شود