نسیم گیلان

آخرين مطالب

وزارت رفاه

رشد ۲ برابری صدور مجوزهای مشاغل خانگی در اردبیل

نسیم گیلان - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل با اشاره به تخصیص مبلغی بالغ بر ۱۴۵ میلیارد تومان در حوزه مشاغل خانگی به استان اردبیل در مرحله اول و اضافه شدن ۴۰ میلیارد تومان دیگر در مرحله دوم این طرح خبر داد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد: تعامل با نمایندگان کارگران در شرکت‌ها باعث ایجاد آرامش به محیط های کاری می شود

نسیم گیلان - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد گفت: یکی از مواردی که می تواند آرامش خاطر را به کارفرمایان و محیط های کاری تزریق کند، تعامل مناسب با نمایندگان کارگران در شرکت ها است.

فعال شدن ۷ پروژه عمرانی کار و تعاون فارس پس از سالها رکود و افتتاح ۴ پروژه در سال جاری

نسیم گیلان - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی فارس در دیدار با سردار «یداله بوعلی، فرمانده سپاه فجر استان از عملکرد مطلوب این اداره کل در حوزه های روابط کار، اشتغال، فرهنگی، اجتماعی و بخش تعاون خبر داد.

بازنگری آیین­‌نامه نحوه تشکیل و فعالیت دفاتر مشاوره فنی طبقه­‌بندی مشاغل کارگری

نسیم گیلان - مدیرکل روابط کار و جبران خدمت وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از بازنگری آیین­‌نامه نحوه تشکیل و فعالیت دفاتر مشاوره فنی طبقه­‌بندی مشاغل کارگری خبر داد.

دستورالعمل تعیین صلاحیت و رتبه‌بندی شرکت‌های خدماتی بازنگری و ابلاغ شد

نسیم گیلان - مدیرکل روابط کار و جبران خدمت وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از بازنگری و ابلاغ دستورالعمل تعیین صلاحیت و رتبه‌بندی شرکت‌های خدماتی، پشتیبانی و فنی‌مهندسی ارائه‌دهنده خدمات به دستگاه‌های اجرایی و شرکت‌های دولتی خبر داد.

دیدار جمعی از کارآفرینان و کارفرمایان استان با نماینده ولی فقیه در البرز

نسیم گیلان - جمعی از کارآفرینان و تولیدکنندگان البرزی به همراه عبدالله دارایی مدیرکل تعاون،کار ورفاه اجتماعی البرز با حضور در حسینیه امام خمینی (ره) دفتر نماینده ولی‌فقیه در استان و امام‌جمعه کرج با حضرت آیت‌الله حسینی همدانی دیدار و گفت وگو کردند.

بختیارخلج: زن، نقش محوری در مدیریت خانواده و تربیت فرزند دارد / بهداد: باید زمینه‌های تربیت فرزند و تحکیم خانواده برای زنان فراهم شود

نسیم گیلان - نخستین نشست «اصلاح آیین‌نامه ماده ٧٨ قانون کار، با موضوع مهدهای کودک کارگری در سال ۱۴۰۲» با حضور «نرجس بختیارخلج» مشاور امور زنان و خانواده وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، «هادی بهداد» سرپرست اداره کل خدمات اجتماعی کارگران وزارت کار، مدیران اجتماعی استان‌ها و کارشناسان حوزه تعلیم و تربیت و مهدهای کودک و سازمان‌های مرتبط برگزار شد.

۵۵ میلیارد تومان تسهیلات ویژه به تعاونی‌های استان کرمانشاه اختصاص یافت

نسیم گیلان - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه از پرداخت تسهیلات ویژه به تعاونی‌ها خبر داد و گفت: از محل اعتبارات ویژه ۳ هزار میلیارد تومانی ۵۵ میلیارد تومان به استان کرمانشاه تخصیص یافته است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان: با مردم و برای مردم بودن از مشخصه های «بسیج» است

نسیم گیلان - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان گفت: یکی از ویژگی‌ها و مشخصه‌های منحصر به فرد «بسیج»، با مردم و برای مردم بودن است.

حمایت از ۲۷ هزار مادر باردار در قالب طرح ملّی «یسنا»

نسیم گیلان - وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از تحت حمایت قرار گرفتن بیش از ۲۷ هزار مادر باردار یا دارای کودک شیرخوار زیر ۲ سال در دهک یک درآمدی در قالب طرح ملّی «یسنا» خبر داد و گفت: این طرح ملّی با همکاری بنیاد کرامت رضوی آستان قدس رضوی، بنیاد ۱۵ خرداد ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) و قرارگاه محرومیت‌زدایی امام حسن مجتبی(ع)، در گام اول با اعتبار ۱۱۰ میلیارد تومانی در هشت استان کمتر برخوردار با ارائه سبد رایگان غذایی مورد تأیید وزارت بهداشت به مبلغ ۴۰۰ هزار تومان از آبان‌ماه سال‌جاری تا پایان سال ۱۴۰۲ در بستر کالابرگ الکترونیکی اجرایی می‌شود.

تأمین اعتبار اجرای طرح ملّی ارائه بسته غذایی رایگان به مادران باردار یا دارای کودک شیرخوار در دهک یک درآمدی در ۸ استان

نسیم گیلان - آیین آغاز اجرای مرحله اول طرح ملّی «یسنا»، با همکاری مشترک وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره)، آستان قدس رضوی و قرارگاه محرومیت‌زدایی امام‌ حسن مجتبی(ع) و با هدف حمایت از خانواده و جوانی جمعیت و به‌منظور تخصیص اعتبار برای اجرای طرح ملّی ارائه بسته غذایی و بهداشتی و پوشاک رایگان به مادران باردار یا دارای کودک زیر ۲ سال دهک یک درآمدی برگزار شد.

تعاونی‌ها رتبه‌بندی اعتباری می‌شوند

نسیم گیلان - تفاهم‌نامه همکاری سه‌جانبه معاونت امور تعاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، بانک توسعه تعاون و صندوق ضمانت سرمایه‌گذاری بخش تعاون با هدف هم‌افزایی نهادهای مالی و اعتباری بخش تعاون امضا شد.

تأمین اعتبار اجرای طرح ملّی بسته غذایی رایگان به مادران باردار یا دارای کودک شیرخوار در دهک یک درآمدی در ۸ استان

نسیم گیلان - آیین آغاز اجرای مرحله اول طرح ملّی «یسنا»، با همکاری مشترک وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره)، آستان قدس رضوی و قرارگاه محرومیت‌زدایی امام‌ حسن مجتبی(ع) و با هدف حمایت از خانواده و جوانی جمعیت و به‌منظور تخصیص اعتبار برای اجرای طرح ملّی ارائه بسته غذایی و بهداشتی و پوشاک رایگان به مادران باردار یا دارای کودک زیر ۲ سال دهک یک درآمدی برگزار شد.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل خبر داد: استقبال بیش از ۱۰۲ هزار خانوار اردبیلی از طرح کالابرگ الکترونیکی

نسیم گیلان - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل گفت: در استان اردبیل ۴۲۲ هزار خانوار یارانه بگیر وجود دارد که از این تعداد بیش از ۱۰۲ هزار خانوار از کالابرگ الکترونیکی خود استفاده کرده‌اند.

رشد ۳۰۰ درصدی ایجاد خانه‌های بهداشت کارگری در استان اصفهان

نسیم گیلان - مدیر اجتماعی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان با اشاره به رشد ۳۰۰ درصدی ایجاد خانه های بهداشت کارگری در استان اصفهان از سال گذشته تا کنون گفت: افتتاح متمرکز شش خانه بهداشت کارگری شهرستان کاشان در کارخانه فولاد مهر کیان، چهارصد و نودمین خانه بهداشت کارگری استان اصفهان است.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان: استفاده از ظرفیت سازمان بسیج کارگری منجر به احیای واحدهای اقتصادی راکد می‌‎شود

نسیم گیلان - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان گفت: استفاده از ظرفیت و توان سازمان بسیج کارگری و کارخانجات می تواند منجر به احیاء واحدهای اقتصادی راکد استان شود.

۴۸۰ میلیارد ریال تسهیلات مشاغل خانگی در همدان پرداخت شد

نسیم گیلان - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان همدان از پرداخت ۴۸۰ میلیارد ریال تسهیلات مشاغل خانگی از ابتدای سال جاری تاکنون به بیش از ۶۲۶ طرح خبر داد و گفت: پرداخت این تسهیلات برای یکهزار و ۵۰۴ نفر شغل ایجاد کرده است.

در دولت سیزدهم بیش از ۲/۵ میلیون فرصت شغلی در کشور ایجاد شد/ تشکل‌های دانشجویی، مطالبه‌گری را با جدیت دنبال کنند

نسیم گیلان - وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: در حال حاضر فرآیند اشتغال خُرد و خانگی افزایش پیدا کرده و مؤید این است که بیش از ۲/۵ میلیون فرصت شغلی در کشور ایجاد شده است.

نشست مسئولین بسیج دانشجویی کشور با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی برگزار شد

نسیم گیلان - نشست مسئولین بسیج دانشجویی پیرامون مسائل اساسی کشور همزمان با دوم آذر سالروز پیام تاریخی حضرت امام خمینی(ره) مبنی بر تشکیل بسیج دانشجویی با حضور «سیدصولت مرتضوی» وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در مجموعه فرهنگی‌ورزشی تلاش برگزار شد.

نشست مسئولین بسیج دانشجویی کشور با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی

نسیم گیلان - نشست مسئولین بسیج دانشجویی پیرامون مسائل اساسی کشور همزمان با دوم آذر سالروز پیام تاریخی حضرت امام خمینی(ره) مبنی بر تشکیل بسیج دانشجویی با حضور «سیدصولت مرتضوی» وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در مجموعه فرهنگی‌ورزشی تلاش در حال برگزاری است.

یکصدوپنجاهمین جلسه هیئت امنای سازمان تأمین اجتماعی و صندوق‌های تابعه برگزار شد

نسیم گیلان - یکصدوپنجاهمین جلسه هیئت امنای سازمان تأمین اجتماعی و صندوق‌های تابعه با دستور کار رسیدگی به مسائل صندوق بازنشستگی کشوری و ادامه بررسی برنامه راهبردی سازمان تأمین اجتماعی به ریاست وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی برگزار شد.

امضای تفاهم‌نامه همکاری میان معاونت اشتغال وزارت کار و معاونت تجارت وزارت صمت

نسیم گیلان - تفاهم‌نامه همکاری در راستای راه‌اندازی کسب‌وکارهای خُرد و خانگی در قالب رویداد مردم‌نهاد کارآفرینی همت، بین معاونت توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت کار و معاونت تجارت و خدمات وزارت صمت امضا شد.

ضرورت تبدیل‌کردن فرهنگ کار به ارزش در کشور

نسیم گیلان - دبیر شورای‌ عالی انقلاب فرهنگی با اشاره بر ضرورت تبدیل‌شدن فرهنگ کار به ارزش، افزود: بایستی جلوی هدر رفتن عمر افراد و ظرفیت‌های فراوان جمعیتی کشور را گرفت.

وضعیت مشاغل سخت و زیان‌آور تعدادی از واحدهای کارگری استان کردستان بررسی شد

نسیم گیلان - بررسی وضعیت مشاغل سخت و زیان کارگران کاشی کسری، شرکت سیمان کردستان و تعدادی درخواست متفرقه به ریاست مدیر کل کار کردستان و با حضور مدیر کل تامین اجتماعی، معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی، مدیر روابط کار اداره کل و کارشناس حوزه مشاغل سخت و زیان آور اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و همچنین نمایندگان تشکلات کارگری و کارفرمایی استان برگزار شد.

تشکیل ۲۹۳ تعاونی مسکن جهش کارگری در ۲۵ استان کشور با ظرفیت احداث بیش از ۷۵ هزار واحد مسکونی/ قرارگاه ویژه مسکن کارگران راه‌اندازی و تشکیل می‌شود

نسیم گیلان - وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از تشکیل ۲۹۳ تعاونی مسکن جهش کارگری در ۲۵ استان کشور با ظرفیت احداث بیش از ۷۵ هزار واحد مسکونی خبر داد و گفت: قرارگاه ویژه مسکن کارگران با هدف تأمین زمین و کاهش هزینه‌های تمام‌شده ذیل شورای سیاست‌گذاری مسکن وزارت تعاون راه‌اندازی و تشکیل می‌شود.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان: اشتغال فارغ‌التحصیلان دانشگاهی از مهمترین اولویت‌های دولت سیزدهم است

نسیم گیلان - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان در پنجمین نشست کارگروه اشتغال استان با بیان این که ایجاد اشتغال در کشور همت همه مسئولان، ادارات، سازمان ها و بخش خصوصی را می طلبد، گفت: اشتغال فارغ‌التحصیلان دانشگاهی از مهمترین اولویت‌های دولت سیزدهم است.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان: شکوفایی و آبادانی کشور مرهون تلاش‌های شبانه‌روزی و جهادی بسیجیان است

نسیم گیلان - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان در سومین نشست هیئت اندیشه ورز استان که با دستور کار گرامیداشت هفته بسیج و ارائه خدمات به جامعه کار و تولید استان برگزار شد، گفت: شکوفایی و آبادانی کشور مرهون تلاش‌های شبانه روزی و جهادی بسیجیان است.

بهره‌مندی بیش از ۹۳ هزار خانوار خراسان جنوبی از طرح کالا برگ الکترونیکی

نسیم گیلان - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی گفت: از ابتدای اجرای طرح کالا برگ الکترونیکی در استان، ۹۳ هزار و ۲۰۰ خانوار از این طرح، بهره‌مند شده‌اند

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان: اشتغال و توانمندسازی زندانیان و خانواده‌های آنان از اولویتهای وزارت کار است

نسیم گیلان - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان در نشست با سرپرست و مسئول کارآفرینی و اشتغال بنیاد تعاون زندانیان استان کردستان، با بیان این که حمایت و آموزش، زمینه توانمندسازی و اشتغال خانواده زندانیان را فراهم خواهد کرد، گفت: اشتغال و توانمندسازی زندانیان و خانواده‌های آنان از اهداف و اولویت‌های وزارت کار است.

افزایش ایمنی در محیط های کار و تولید استان البرز در اولویت است

نسیم گیلان - معاون روابط کار اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان البرز بر ضرورت پایبندی کارفرمایان و کارگران به اجرای قوانین کار در رعایت الزامات فنی و ایمنی و بهداشت کار در محیط های کار و تولید تاکید کرد.

کاهش چشمگیر تعداد مقرری‌بگیران بیمه بیکاری قمی در شش ماهه اول امسال

نسیم گیلان - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قم در حاشیه نشست کمیته استانی بیمه بیکاری استان قم از کاهش چشمگیر تعداد مقرری بگیران بیمه بیکاری در شش ماه اول سال ۱۴۰۲ با توجه به وجود تعداد فرصت‌های شغلی خبر داد.

تحقق ۷۲ درصدی هدف‌گذاری اشتغال استان کرمانشاه در سال جاری

نسیم گیلان - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه در پانزدهمین نشست کارگروه اشتغال از تحقق ۷۲ درصدی هدف‌گذاری ایجاد اشتغال امسال کرمانشاه خبر داد و گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون ۲۴ هزار و ۷۵۳ شغل در کرمانشاه ایجاد شده است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی زنجان خبر داد: شیب نزولی نرخ بیکاری در استان زنجان

نسیم گیلان - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی زنجان با بیان این که امسال ایجاد ۱۶ هزار شغل در استان هدفگذاری شده است، گفت: تحقق این هدفگذاری از راه های مختلفی مثل پرداخت تسهیلات اشتغال تبصره ۱۸ و تسهیلات مشاغل خانگی، بهبود محیط کسب و کار و تسهیل صدور مجوزها دنبال می شود.

پرداخت ۵۰ میلیارد تومان تسهیلات در حوزه مشاغل خانگی یزد

نسیم گیلان - مدیر کارآفرینی و اشتغال اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد گفت: با پیگیری‌های به عمل آمده سهم استان یزد از تسهیلات مشاغل خانگی از ۸۵ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان در سال ۱۴۰۱ به ۱۰۲ میلیارد و ۴۸۰ میلیون تومان در سال ۱۴۰۲ افزایش یافته که افزایش ۱۷درصدی را نشان می‌دهد.

تاکید مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کرمان بر آموزش‌های مهارتی و اقتصاد دانش‌بنیان

نسیم گیلان - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کرمان ضمن تاکید بر نقش آموزش‌های مهارتی و اقتصاد دانش‌بنیان بین صنعت و دانشگاه گفت: در آینده نزدیک از فارغ‌التحصیل شدن جوانان در رشته‌های بدون درخواست اشتغال جلوگیری می‌شود.

ورود نرخ بیکاری به کانال ۷ درصدی در تابستان ۱۴۰۲

نسیم گیلان - وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از صحت‌سنجی ۸۰ درصدی در حوزه رصد اشتغال کشور خبر داد و گفت: معدل این صحت‌سنجی مؤید ایجاد بیش از یک میلیون فرصت شغلی در طول سال است.

طرح رصد و پایش اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی وارد مرحله دوم شد

نسیم گیلان - در جریان بازدید وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از مرکز تماس پایش اشتغال کشور، ضمن امضای تفاهم‌نامه فاز دوم طرح رصد و پایش اشتغال وزارت تعاون، از کتاب «اشتغال ۱۴۰۱» رونمایی شد.

ساير مطالب

سرمایه تعاونی های استان مرکزی بیش از 29 هزار میلیارد تومان است

97 درصد تعهد اشتغال استان سمنان محقق شده است

طرح های پشتیبان اولویت پرداخت تسهیلات مشاغل خانگی در سیستان و بلوچستان هستند

«مدیرکل دفتر برنامه‌ریزی و هماهنگی امور اقتصادی» وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی منصوب شد

کاهش آسیب‌های اجتماعی کارگران موجب رونق تولید می‌شود

حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در تجمع حمایت از کودکان مظلوم غزه

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از بیمارستان شهید دکتر لواسانی بازدید کرد

نخستین نمایشگاه «یاریگران زندگی» گشایش یافت

افزایش 600 هزار تا یک میلیون تومانی اعتبار کالابرگ الکترونیک خانواده‌های دارای کودک زیر 5 سال مشمول طرح+جزئیات

بیش از 89 هزار خانوار در استان خراسان جنوبی از مزایای طرح کالابرگ الکترونیکی استفاده کردند

نرم‌افزار خدماتی اختصاصی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان هرمزگان رونمایی شد

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان: جهاد تبیین مقدمه‌ای برای اصلاح و تحول در جامعه است

توسعه همکاری اداره پست با اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی لرستان در راستای خدمت به جامعه کار و تولید

مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی کرمان: صنایع نیازمند فارغ‌التحصیلان دانشگاهی با مهارت فنی لازم هستند

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کرمانشاه خبر داد: تعاونی‌های کرمانشاه بیش از 12 میلیون دلار صادرات داشته‌اند

نخستین نشست معاونت روابط کار با مدیران واحدهای کار و خدمات اشتغال مناطق آزاد برگزار شد

دومین دوره بازارچه برکت استان البرز گشایش یافت

فعالیت در حوزه مشاغل خانگی منجر به بهبود و تحکیم بنیان روابط خانواده می‌شود

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان: هزینه برندسازی تعاونیها به صورت بلاعوض پرداخت می‌شود

دیدار وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با خانواده شهید «محمدرضا نصیری»

کلنگ زنی دامداری 3 هزار رأسی مولد کوهرنگ با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی

احداث پالایشگاه 50 هزار بشکه‌ای و پتروشیمی چهارمحال و بختیاری/ سرمایه‌گذاری 3 هزار و 100 میلیارد تومانی وزارت کار برای طرح‌های کشت و صنعت و دامپروری

سالن ورزشی «شهدای کارگر» لردگان به بهره‌برداری رسید

پاسخگویی به درخواست‌های مردمی در میز خدمت وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با حضور مرتضوی

سردخانه بام ایران افتتاح شد

کارخانه مصنوعات چوبی جونقان افتتاح شد

ارتباط مستقیم مدیران و مردم از راهبردهای دولت سیزدهم است/ توسعه اشتغال در سفرهای استانی دنبال می‌شود

برپایی میز ارتباطات مردمی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در چهارمحال و بختیاری

شورای هماهنگی دستگاه‌های تابعه وزارت کار در چهارمحال و بختیاری برگزار شد

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی وارد شهرکرد شد

پیام تسلیت وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در پی درگذشت والده رعیتی فرد

برنامه‌های ویژه اصفهان در راستای ارتقای کمی و کیفی حوزه روابط کار تشریح شد

2099 اردبیلی در جشنواره امتنان ثبت‌نام کردند

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان خبر داد: تعاونی‌های مشکل‌دار به چرخه تولید باز می‌گردند

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان: جهاد دانشگاهی در راستای رونق تولید و ارتقاء مهارت‌های علمی خوب عمل کرده است

مشارکت بیش از 1300 نفر از جامعه کار و تولید کرمانشاه در سی‌و‌پنجمین جشنواره امتنان

مدیرکل تعاون،کارورفاه اجتماعی البرز: مراکز مشاوره و خدمات کارآفرینی البرز پیشران‌های اشتغال هستند

اتصال 1200 فروشگاه استان مرکزی به طرح کالابرگ الکترونیکی

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان: رسانه‌ها به ترویج مهارت‌گرایی بپردازند

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی تاکید کرد: احراز هویت به صورت غیرحضوری در سامانه جامع روابط کار

اطلاعیه دبیرخانه ستاد ساماندهی و حمایت از مشاغل خانگی وزارت کار در پی تصویب اعطای وام‌های مشاغل خانگی بدون ضامن

نظام بانکی کشور منابع سرگردان مردم را به‌سمت تولید هدایت کند/ بانکداری اسلامی بر رشد تولید و سرمایه‌گذاری تأکید دارد

آموزش «ایمنی در منازل، کار و قوانین حمایتی زنان کارگر» برای مشاوران امور بانوان و خانواده وزارتخانه‌ها در دستور کار است

اختصاص 60 درصد از کل تسهیلات بانک توسعه تعاون به تعاونی‌ها در دولت سیزدهم

عضویت 630 هزار نفر در صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر در دولت سیزدهم

مشارکت بیش از 50 هزار نفر در سی‌و‌پنجمین جشنواره امتنان

تفکر پشت‌میزنشینی باید به فرهنگ کار و تلاش تبدیل شود

چکشیان اعلام کرد: شناسایی24 مولفه موثر در ترویج فرهنگ کار

تشکیل شورای آموزش تعاون/ تدوین استانداردهای آموزشی شغلی تعاون

برگزاری دوره تخصصی جهاد تبیین دستگاه‌های تابعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در قم

اجرای طرح کهکشان تعاون و شبکه‌سازی کسب و کار زرشک در خراسان جنوبی

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی خبر داد: رشد 50 درصدی صادرات مستقیم و غیر مستقیم تعاونی‌ها

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان: کارگران صاحبان اصلی و بازوان توانمند وزارت کار هستند

تسریع طرح ایمن‌سازی استخرهای کشاورزی و تأمین اقلام اساسی طرح کالابرگ الکترونیک در خراسان شمالی

نشست هم‌اندیشی مراکز مشاوره و خدمات کارآفرینی خراسان شمالی برگزار شد

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان: پایه و اساس رونق تولید متکی به تلاش کارگران است

مارگارین تهران فاتح مسابقات والیبال دسته اول کارگران استان تهران شد

معادن سیستان و بلوچستان ملزم به بکارگیری مسئول ایمنی هستند

آغاز فعالیت مجدد سامانه بیمه اجتماعی کارگران ساختمانی

یک هزار و 90 میلیارد تومان تسهیلات به پروژه های اقتصادی استان کرمانشاه اختصاص یافت

ساوجبلاغ و چهارباغ آماده فراخوان بزرگ قرارگاه جهادی اشتغال می شوند

مهارت‌‌ آموزی بستر توسعه سرمایه انسانی و رشد اقتصادی

ضرورت گفتمان سازی در مسئله فرهنگ کار

بازرسی از کارگاه‌های ساختمانی و پرخطر در کرمانشاه تشدید می‌شود

افزایش بهره‌وری و رشد تولید سیاست کلان شستا در دوره جدید

افزیش بهره‌وری و رشد تولید سیاست کلان شستا در دوره جدید

سرپرست شرکت سرمایه‌گذاری تأمین اجتماعی «شستا» منصوب شد

رئیس بازرسی کار اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد: 5 درصد از حوادث ناشی از کار مربوط به برق گرفتگی است

افزایش 33 درصدی مشارکت جامعه کار و تولید سیستان و بلوچستان در سی و پنجمین جشنواره امتنان

مدیر کل تعاون کار ورفاه اجتماعی لرستان: مشاوره و هدایت شغلی اصلی‌ترین رسالت کاریابی ها است

با تقویت و ارتقای نقش مسئولین ایمنی حوادث ناشی از کار کاهش می یابد

یکصدوچهل‌و‌هشتمین جلسه هیئت امنای سازمان تأمین اجتماعی و صندوق‌های تابعه برگزار شد

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی قم: حمایت از خانواده‌های زندانیان در کاهش بزه اجتماعی موثر است

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد: اعضای تشکل‌های کارگری می‌توانند در تصمیم‌سازی‌ها به کارفرما کمک کنند

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان: اشتغال اولویت اول دولت سیزدهم و وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی است

مهلت دو هفته‌ای به بانک‌های عامل البرز برای پرداخت تسهیلات مشاغل خانگی

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان: تقویت فرهنگ عمومی جامعه منجر به ترویج فرهنگ کار می‌شود

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی قم خبر داد: ایجاد بیش از 10 هزار فرصت شغلی در قم

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان: دومین سفر ریاست جمهوری به کردستان، مایه خیر و برکت برای کردستانی‌ها شد

دیدار وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با خانواده شهید فهمیده

قرارگاه جهادی اشتغال استان پای کار کارجویان البرزی است

ایجاد اشتغال برای 29 هزار نفر در استان زنجان از محل تسهیلات صندوق کارآفرینی امید

رعیتی‌فرد: کاهش آسیب‌پذیری حوادث از اهداف اساسی برگزاری مانورها است

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی فارس: نقش فراموش نشدنی دانش‌آموزان آگاه سرمشقی ارزشمند برای جوانان امروز است

استان بوشهر پیشتاز در کسب عناوین کشوری

معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی: تعامل سازنده‌ای میان وزارت تعاون و دبیرخانه شورای‌عالی مناطق آزاد وجود دارد

بررسی موانع تولید و اشتغال‌آفرینی صنایع کرمانشاه در حضور مرتضوی

کرمانشاه مستعد رشد سرمایه‌گذاری است

حمایت دولت از رونق سرمایه‌گذاری در مناطق مرزی کشور

بازدید مرتضوی از کارخانه لاستیک بارز کردستان/ هدف‌گذاری تولید سالانه 66 هزار تُن لاستیک رادیال سواری

افتتاح گاوداری 1000 رأسی دیواندره با حضور وزیر تعاون

مرتضوی وارد شهرستان دیواندره شد

استخر مجموعه ورزشی کارگران بهاران سنندج افتتاح شد

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی وارد سنندج شد

کاهش حدود یک درصدی بیکاری بانوان در یک‌ سال گذشته

مرتضوی: به دنبال تأمین مسکن برای کارگران هستیم

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی زنجان خبر داد: امسال 1680 مورد بازرسی از کارگاه های پرخطر انجام شد

اعتبارات حوزه مشاغل خانگی لرستان در سال جاری 20 درصد افزایش یافت

رسیدگی به نامه های مردمی دومین سفر ریاست جمهوری به کردستان با حضور مسوولان وزارت کار

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی فارس تاکید کرد: ضرورت افزایش اعتبارات در بخش پیشگیری از آسیب های اجتماعی محیط های کارگری