نسیم گیلان

آخرين مطالب

وزارت رفاه

آیین گشایش پایگاه مقاومت بسیج شهید آرمان علی‌وردی برگزار شد

نسیم گیلان - آیین گشایش پایگاه مقاومت بسیج شهید «آرمان علی‌وردی» با حضور پدر این شهید بزرگوار و جمعی از بسیجیان و طلاب حوزه‌های علمیه حضرت بقیه‌الله(عج) در مجموعه فرهنگی‌ ورزشی تلاش برگزار شد.

کاهش نرخ بیکاری در ۱۹ استان کشور نسبت به مدت مشابه در سال گذشته/ نرخ مشارکت اقتصادی افزایش یافته است

نسیم گیلان - معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی از کاهش نرخ بیکاری در ۱۹ استان کشور نسبت به مدت مشابه در سال گذشته خبر داد.

تعاونی‌های مسکن‌ جهش با هدف ساخت ۴۰۰ هزار واحد مسکونی در دولت سیزدهم تشکیل می‌شود

نسیم گیلان - وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از تشکیل تعاونی‌های‌ مسکن جهش با هدف ساخت ۴۰۰ هزار واحد مسکونی در دولت سیزدهم خبر داد و گفت: اولویت وزارت تعاون، خانه‌دار شدن جامعه کارگری، کارمندی، بازنشستگان و مستمری‌بگیران است.

صدور ۱۸ مجوز موسسه مشاوره شغلی و کاریابی غیردولتی داخلی از ابتدای سال تاکنون در یزد

نسیم گیلان - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد گفت: ۱۸مجوز موسسه مشاوره شغلی و کاریابی غیر دولتی داخلی از ابتدای سال تاکنون در استان یزد صادر شده است.

ثبت یک میلیون کد ملّی تأیید‌شده در سامانه اشتغال/ در ۱۰ ماهه سپری‌شده امسال ۸۰ درصد اشتغال وعده داده شده محقق شده است

نسیم گیلان - «در ۱۰ ماهه سپری شده امسال ۸۰ درصد اشتغال وعده داده شده محقق شده است.» معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برای اثبات ادعای خود نشانی سامانه رصد ملی اشتغال را می‌دهد؛ سامانه‌ای که برای اولین بار در کشور در راستای شفاف‌سازی و راستی‌آزمایی همه خدمات اشتغال ارائه شده به مردم با کدهای مخصوص و تفکیک‌شده در آن ثبت شده‌اند. نمونه مناسب برای پاسخ به منتقدانی که می‌گویند نمی‌توان در این بازه زمانی این مقدار شغل را ایجاد کرد. آن‌هایی‌که همواره با حدس و گمان مقدار اشتغال ایجاد شده را اعلام می‌کردند.

بیش از ۶ هزار بازرسی از کارگاه‌های مشمول قانون کار استان کرمانشاه انجام شد

نسیم گیلان - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه گفت: در ۹ ماهه امسال ۶ هزار و ۷۱ مورد بازرسی کار به منظور نظارت بر حسن اجرای قانون کار از کارگاه‌های مختلف معدنی، ساختمانی و کارگاه های پرخطر صنعت نفت و گاز در استان کرمانشاه انجام شد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان: دهه فجر آینه تمام‌نمای خدمات نظام در طول تمام سال‌های بعد از انقلاب است

نسیم گیلان - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان گفت: باید خدمات و توانمندی های خود را به طور مناسب برای جامعه هدف تبیین و منعکس کنیم و هریک از برنامه های ما محوریت تبیین داشته باشد.

قرارگاه اشتغال با هدف نظارت بر اشتغال های ایجادی در کرمانشاه ایجاد شد

نسیم گیلان - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه گفت: قرارگاه اشتغال با هدف نظارت میدانی و حضوری بر طرح های اشتغال ثبت شده در سامانه رصد در کرمانشاه از ۸ بهمن آغاز و تا بیستم اسفند ماه ادامه دارد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان: نظام و انقلاب اسلامی مدیون خون شهدا و تلاش‌های شجاعانه ایثارگران است

نسیم گیلان - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان لرستان گفت: این نظام و انقلاب مدیون خون شهدا و تلاش های شجاعانه ایثارگران است و هر کاری برای این جامعه انجام دهیم،کم است .

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اصفهان: از تشکیل شورای هماهنگی امور ایثارگران استقبال می‌کنیم

نسیم گیلان - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان در دیدار مشاور استاندار در امور ایثارگران گفت: به منظور ایجاد هماهنگی و وحدت رویه از تشکیل شورای هماهنگی امور ایثارگران در دستگاه‌های تابعه استقبال می‌کنیم.

آغاز جشنواره فرهنگی، دستگاه های عضو شورای هماهنگی تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد

نسیم گیلان - اولین جشنواره فرهنگی، ورزشی کارکنان وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و دستگاه های تابعه به یاد و نام شهید پهلوان ابراهیم هادی در استان برگزار می شود.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان: تحرک در بازار کار از مهمترین وظایف کاریابی‌ها است

نسیم گیلان - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان بر نقش، اهمیت و جایگاه کاریابی ها در بازار کار اشاره کرد و گفت: تحرک در بازار کار از مهمترین وظایف کاریابی ها است.

البرز ۴۴۲ شهید کارگری و کارفرمایی تقدیم نظام اسلامی کرده است

نسیم گیلان - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان البرز گفت: البرز ۴۴۲ شهید کارگری و کارفرمایی را تقدیم این نظام و انقلاب کرده اما طی این سال ها، کمتر نامی از آن ها برده شده است.

کسب رتبه دوم کشوری توسط مدیریت کارآفرینی و اشتغال اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد

نسیم گیلان - براساس ارزیابی های صورت گرفته توسط معاونت توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، مدیریت کارآفرینی و اشتغال اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد رتبه دوم کشوری را از آن خود کرد.

افزایش ۴۰ درصدی حقوق مستمری بگیران صندوق بیمه روستاییان و عشایر استان زنجان

نسیم گیلان - مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر استان زنجان گفت: حقوق مستمری بگیران صندوق بیمه روستاییان، کشاورزان و عشایر استان زنجان ۴۰ درصد افزایش یافت.

مدیرکل آموزش فنی ‌و حرفه‌ای کرمانشاه: باید با آموزش‌های مهارتی "کپسولی" توانمندی‌ شاغلین دستگاه‌ها را بالا ببریم

نسیم گیلان - مدیرکل آموزش فنی‌ و حرفه‌ای استان کرمانشاه گفت: برای بالا بردن توانمندی‌ افراد شاغل در دستگاه‌ها و نهادهای مختلف باید به سمت آموزش‌های مهارتی کپسولی برویم.

وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی آماده همکاری و گسترش تعامل با جمهوری ارمنستان است

نسیم گیلان - مدیرکل‌ امور بین‌الملل وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: این وزارتخانه با جدیت آماده همکاری و گسترش تعامل با کشور دوست و همسایه، جمهوری ارمنستان است.

بانک رفاه کارگران رتبه دوم در بین بانک‌ها و نهم در بین یکصد شرکت برتر ایران را کسب کرد

نسیم گیلان - بر اساس نتایج بیست‌وپنجمین رتبه‌بندی شرکت‌های برتر ایران (رتبه بندی IMI-۱۰۰)، بانک رفاه کارگران رتبه ۹ در میان یکصد شرکت برتر و رتبه ۲ در گروه بانک‌ها و مؤسسات اعتباری را از نظر شاخص فروش به خود اختصاص داد.

بانک رفاه کارگران رتبه دوم در بین بانک‌ها و نهم در بین صد شرکت برتر ایران را کسب کرد

نسیم گیلان - بر اساس نتایج بیست‌وپنجمین رتبه‌بندی شرکت‌های برتر ایران (رتبه بندی IMI-۱۰۰)، بانک رفاه کارگران رتبه ۹ در میان صد شرکت برتر و رتبه ۲ در گروه بانک‌ها و مؤسسات اعتباری را از نظر شاخص فروش به خود اختصاص داد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل: کارآفرینان زمینه‌های اشتغال افراد جویای کار را فراهم کنند

نسیم گیلان - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل با حضور در برنامه رادیویی «دانیشیق» در آستانه دهه مبارک فجر ضمن تبیین و تشریح عملکرد و برنامه ها آتی اداره کل گفت: سرمایه گذاران و کارآفرینان با ایجاد واحدهای کسب و کار زمینه اشتغال افراد جویای کار را فراهم کنند.

جشنواره فرهنگی ورزشی کارکنان و سازمان‌های تابعه وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی در استان لرستان برگزار می شود

نسیم گیلان - مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان لرستان گفت: جشنواره فرهنگی ورزشی کارکنان و سازمان های تابعه این وزارتخانه در استان در پنج رشته برگزار می شود.

همکاری‌های مشترک ایران و بورکینافاسو دنبال می‌شود

نسیم گیلان - وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در دیدار با همسر نخست‌وزیر بورکینافاسو گفت: پیش‌نویس تفاهم‌نامه همکاری در حوزه‌های مختلف تهیه شده و همکاری‌های مشترک میان ایران و بورکینافاسو دنبال می‌شود.

بازدید مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اصفهان و هیأت همراه از پایگاه جهادی "زنان، سلامت خانواده و تعالی جامعه"

نسیم گیلان - به دنبال برپایی پایگاه جهادی با شعار «زنان، سلامت خانواده و تعالی جامعه» با هدف ارائه خدمات اجتماعی و سلامت محور به زنان که با همکاری شهرداری منطقه۱۲ در فرهنگسرای امیرالمومنین برگزار شد، مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان و هیأت همراه از این مکان بازدید کردند.

همزمان با دهه فجر ۴۴ برنامه شاخص با شعار "جهاد تبیین، رقابت خدمت" در استان کرمانشاه اجرا می شود

نسیم گیلان - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه در اولین کمیته کارگری و کارفرمایی ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی استان کرمانشاه، گفت: به مناسبت چهل و چهارمین سالگرد انقلاب اسلامی، ۴۴ برنامه با شعار جهاد" تبیین، رقابت خدمت" در کمیته کارگری و کارفرمایی ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی در کرمانشاه اجرا می شود.

هم‌افزایی ظرفیت‌های رسانه‌ای استان هرمزگان برای تبیین طرح کالابرگ الکترونیک کلید خورد

نسیم گیلان - رئیس مرکز روابط‌عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و عضو قرارگاه ملی کالابرگ الکترونیک در سفر دو روزه به استان هرمزگان با جمعی از مدیران، نخبگان و فعالان رسانه‌ای استان دیدار کرد.

خدمت‌رسانی به بیش از ۲۵۰۰ نفر در پایگاه جهادی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی بوشهر

نسیم گیلان - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی بوشهر در پایان طرح جهادی زنان، سلامت خانواده و تعالی جامعه گفت: پایگاه جهادی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان بوشهر بیش از ۲۵۰۰ نفر در شهر وحدتیه خدمت رسانی کرد.

اشتغال یکساله استان بوشهر طی ۹ ماه با بیش از ۲۲ هزار شغل محقق شد

نسیم گیلان - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان بوشهر گفت: در ۹ ماه سال جاری ۲۲ هزار و ۱۰۱ فرصت شغلی در این استان ایجاد شد که نسبت به تعهد اشتغال یکساله استان به وزارتخانه های کشور و تعاون، کار و رفاه اجتماعی ۲ درصد بیشتر است.

۳۳ تعاونی تولیدی، توزیعی و خدماتی در استان لرستان تشکیل شد

نسیم گیلان - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان بر لزوم ترویج فرهنگ تعاون در بین آحاد جامعه تاکید کرد و گفت : طی ۹ ماهه سال جاری ۳۳ تعاونی در بخش های مختلف اقتصادی استان تشکیل شد .

ثبت نام پنجمین مرحله آزمون های سنجش مهارت - زمان :از ساعت ۸:۰۰ صبح دهم مهر تا ساعت ۲۴:۰۰ هفدهم مهرماه - از طریق سامانه http://advari.irantvto.ir

نسیم گیلان - دهم مهر ماه سال جاری ثبت نام اینترنتی پنجمین مرحله آزمون های سنجش مهارت در سال ۱۳۹۷ از طریق سامانه http://advari.irantvto.ir انجام می شود.

ساير مطالب

دیدار هیئت روسکاسموس با نمایندگان ایران در نمایشگاه بین المللی هوایی

ساخت کشتی تفریحی با استفاده از توان داخلی

رویکرد آرمانی به جزیره کیش در رادیو جام جهانی

صدور مجوز "خانه مسافر" به بومیان ساکن در بافت تاریخی کیش

تشکیل هفته های فرهنگی با هدف ترغیب گردشگران برای سفر به کیش

بازتاب رویدادهای ورزشی با ادامه همکاری دو جانبه با رادیو

کیش کاپ فوتسال ایران رسما آغاز شد

589 مصوبه مرتبط با مناطق آزاد در فرآیند مقررات زدایی حذف شد

تاج: کیش سنگ تمام گذاشت

برگزاری مراسم باشکوه نخستین کنگره ملی شهدای غواص در کیش

اقتدار ایران اسلامی مرهون خون شهدا است

سروده افشین علا، برای غواصان شهید

تداوم برگزاری یادواره های شهدا در کیش

برگزاری کارگاه آموزشی فیلمنامه نویسی در کیش

انتصاب سعید پورزادی به عنوان سرپرست سازمان منطقه آزاد کیش

برگزاری دوره آموزشی قالیبافی مقدماتی در کیش

برگزاری سلسله برنامه های قرآنی "نقش نور" در کیش

هشدار سطح نارنجی هواشناسی / تشکیل ستاد مدیریت بحران کیش

تاکید بر رعایت ضوابط بهداشتی در جزیره کیش

صرفه جویی سالانه 300 میلیون لیتر گازوئیل در جزیره کیش

انتصاب سعید پورزادی به عنوان سرپرست سازمان منطقه آزاد کیش

برگزاری کارگاه آموزشی فیلمنامه نویسی در کیش

برگزاری کارگاه آموزشی "تربیت مدرس پیشگیری اولیه از اعتیاد” در مدارس

انتصاب سرپرست معاونت اقتصادی و سرمایه گذاری

حفظ و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت ضامن اقتدار نظام است

سروده افشین علا، برای غواصان شهید

اقتدار ایران اسلامی مرهون خون شهدا است

برگزاری مراسم باشکوه نخستین کنگره ملی شهدای غواص در کیش

تکمیل ترمینال جدید فرودگاه بین المللی کیش تا پایان سال جاری

کیش میزبان نخستین کنگره ملی شهدای غواص

طراحی و ساخت در حوزه هوانوردی، راهبرد بلند مدت دولت سیزدهم

طراحی و ساخت در حوزه هوانوردی، راهبرد بلند مدت دولت سیزدهم

کسب دستاوردهای ارزشمند در حوزه طراحی و ساخت هواپیما در سطح کشور

کسب دستاوردهای ارزشمند در حوزه طراحی و ساخت هواپیما در سطح کشور

انتشار فراخوان عمومی‌ شناسایی‌ مجریان برگزاری‌ رویدادها و ثبت‌ ایده ها

انتشار فراخوان عمومی‌ شناسایی‌ مجریان برگزاری‌ رویدادها و ثبت‌ ایده ها

ایرانی آباد دغدغه ایران ناب

ایرانی آباد دغدغه ایران ناب

عبدالملکی: پیشرفت های فرهنگی کیش در دولت سیزدهم محسوس است

عبدالملکی: پیشرفت های فرهنگی کیش در دولت سیزدهم محسوس است

غبار روبی و عطر افشانی مزار شهدای گمنام کیش

غبار روبی و عطر افشانی مزار شهدای گمنام کیش

تجلیل و قدردانی از پرستاران بیمارستان کیش

تجلیل و قدردانی از پرستاران بیمارستان کیش

لزوم نقش آفرینی دانشجویان در گام دوم انقلاب اسلامی و استکبار ستیزی

لزوم نقش آفرینی دانشجویان در گام دوم انقلاب اسلامی و استکبار ستیزی

بهره برداری از کشتی بزرگ تفریحی و مسافرتی کارینا در بندرگاه کیش

بهره برداری از کشتی بزرگ تفریحی و مسافرتی کارینا در بندرگاه کیش

محصول شرکت های دانش بنیان جزیره در اولویت خریدهای سازمانی

محصول شرکت های دانش بنیان جزیره در اولویت خریدهای سازمانی

اطلاعیه دعوت به مشارکت در بورس بین‌الملل مناطق آزاد منتشر شد

اطلاعیه دعوت به مشارکت در بورس بین‌الملل مناطق آزاد منتشر شد

کیش صاحب کشتی بزرگ تفریحی- مسافرتی می شود

کیش صاحب کشتی بزرگ تفریحی- مسافرتی می شود

استقبال سازمان از ظرفیت سرمایه گذاران متقاضی ایجاد کمپ ها و هتل های ورزشی

ایجاد تشکل های حرفه ای عکاسان گردشگری در جزیره کیش

حاکمیت تفکر بسیجی در سازمان زمینه ساز حل موانع و مشکلات است

کیش میزبان برگزاری جشنواره بزرگ ایران من

انتصاب مشاور و مسئول پیگیری ویژه سازمان منطقه آزاد کیش

جزیره کیش مرکز برگزاری مسابقات آسیایی ناشنوایان در سطح کشور

پیام تبریک مهدی کشاورز به مناسبت پیروزی تیم ملی فوتبال ایران مقابل ولز در جام جهانی قطر

مروری بر دستاوردهای هفته کیش / نسخه های امیدبخش

پروژه برج های رویای کیش در آستانه افتتاح

بهره برداری از 14 پروژه مهم عمرانی تا پایان امسال در جزیره کیش

برگزاری جشنواره ماهیانه نی انبان در نقاط مختلف جزیره کیش

مهدی کشاورز: توسعه گردشگری کیش نیازمند زیرساخت و برنامه است

اعطای حکم ریاست پدافند غیر عامل منطقه آزاد کیش به مهدی کشاورز

نخستین یادواره 2 هزار شهید فوتبالیست در جزیره کیش برگزار شد

تکمیل ظرفیت نخستین پرواز کیش به دوحه

لزوم ایجاد استقلال و خودکفایی در جامعه ورزشی بانوان