نسیم گیلان
ارتقای خدمات به زایران اربعین حسینی مستلزم آسیب شناسی عملکرد مواکب
چهارشنبه 26 ارديبهشت 1403 - 18:39:07
نسیم گیلان -

نسیم گیلان

استاندار گیلان ؛ ارتقای سطح خدمات به زایران حسینی را مستلزم آسیب شناسی خدمات مواکب در دوره‌های گذشته‌ی اربعین دانست و از دست اندرکاران امر خواست روند ارایه‌ی خدمات به زایران حسینی را بر اساس تجربیات سال‌های گذشته تحلیل کنند و با رفع نقصان‌ها و تقویت نقاط قوت، زمینه‌ی رضایتمندی هر چه بیشتر زایران اربعین از مواکب گیلانی را فراهم کنند.
بیشتر بخوانید: اخبار روز خبربان

نسیم گیلان

اسدالله عباسی رئیس ستاد اربعین گیلان همچنین بر لزوم کارکرد‌های فرهنگی درکنار ارایه‌ی خدمات پشتیبانی به زایران اربعین تاکید کرد و افزود: پذیرایی، بخشی از رسالت‌های مواکب برای خدمت رسانی به زایران اباعبدالله الحسین علیه السلام دانست.
در ادامه‌ی این نشست، مجید دوهندو، رییس ستاد بازسازی و نوسازی عتبات و عالیات گیلان با اشاره به رسالت این ستاد درحوزه‌ی پذیرایی از زایران اربعین حسینی گفت : سال گذشته 31 موکب گیلانی همراه با دیگر مواکب داخلی و خارجی، کار پشتیبانی و ارایه‌ی خدمات به 4 میلیون و 500 هزار زایر اربعین حسینی را بر عهده داشتند.

نسیم گیلان

حسن دشمیر دبیر ستاد اربعین گیلان هم افزود: سال گذشته ظرفیت مواکب 31 گانه‌ی گیلان در عراق، 26 هزار و 620 نفر روز بوده که در قالب 16 سازه‌ی دائمی و 14 سازه‌ی موقت با مجموع 38 هزار مترمربع به زایران اربعین حسینی خدمات ارایه کردند. 
مجید ذاتی، نماینده‌ی موکب داران گیلانی نیز در این نشست، عمده‌ترین چالش‌های انتقال مواد اولیه و امکانات مواکب گیلانی به عراق را تشریح کرد و افزود: اتخاذ تدابیر لازم برای حرکت هماهنگ موکب‌های گیلانی در انتقال امکانات و نیازمندی ها، از الزاماتی ست که امسال باید بدان توجه شود.
همچنین این نشست به پرچم حرم مطهر ابا عبدالله الحسین علیه السلام مزین شد.

http://www.gilan-online.ir/Fa/News/752642/ارتقای-خدمات-به-زایران-اربعین-حسینی-مستلزم-آسیب-شناسی-عملکرد-مواکب
بستن   چاپ