نسیم گیلان

آخرين مطالب

بنیاد شهید و امور ایثارگران

دیدار معاون سلامت و توانمندسازی اجتماعی و جمعی از مدیران کل بنیاد شهید و امور ایثارگران با جانبازان نخاعی مازندران

نسیم گیلان - معاون سلامت و توانمندسازی اجتماعی و مدیرکل دفتر ریاست، روابط عمومی و امور بین الملل بنیاد شهید و امور ایثارگران در مرکز امام علی(ع) با جانبازان سرافراز دیدار و گفت‌وگو کردند.

پیگیری مصوبات دور نخست سفر رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران به استان مازندران

نسیم گیلان - مدیرکل دفتر ریاست، روابط عمومی و بین‌الملل بنیاد شهید و امور ایثارگران از سفر به استان مازندران با هدف پیگیری مصوبات دکتر قاضی‌زاده هاشمی به این استان خبر داد.

عفاف و حجاب

نسیم گیلان - سید امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی؛ معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران

پدر شهیدان والامقام «رشید» آسمانی شد

نسیم گیلان - «غلامعلی رشید» پدر شهیدان والامقام «ابوالقاسم و ابراهیم رشید» و جانبازان گرانقدر «احمد، محمود و محسن رشید»، در سن ۸۹ سالگی دعوت حق را لبیک گفت و آسمانی شد.

مادر شهیدان والامقام «غبیشاوی» آسمانی شد

نسیم گیلان - مرحومه حاجیه خانم «سعیده آلبوغبیش» مادر شهیدان والامقام «یحیی و محمود غبیشاوی» از استان خوزستان دعوت حق را لبیک گفت و به فرزندان شهیدش پیوست.

اجتماع بزرگ نوه شهیدی‌ها در استان البرز برگزار شد/نوه‌های شهدا در مسیر ترویج تفکر ایثار و شهادت قدم بردارند

نسیم گیلان - مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز در اجتماع بزرگ نوه شهیدی‌ها با تأکید بر اینکه نوه‌های شهدا برای تصمیم‌گیری و تصمیم سازی و همچنین سکان‌داری آینده جامعه اسلامی در مسیر تفکر ایثار و شهادت قرار بگیرند، گفت: نوه‌های شهدا می‌توانند موفق‌تر از فرزندان آنها در مسیر ترویج تفکر ایثار و شهادت قدم بردارند.

ملاقات چهره به چهره مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اردبیل با جامعه معظم ایثارگری

نسیم گیلان - داور نوری مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثاگران استان اردبیل روز چهارشنبه ۲۱ تیرماه به صورت چهره به چهره با تعداد ۳۰ نفر از خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران دیدار کرد.

رفع شکاف بین نسلی با سپردن نقش تبیین‌گری به جوانان محقق می‌شود/ ترویج فرهنگ ایثار و شهادت به یک نهضت ملی تبدیل شود

نسیم گیلان - جانباز شیمیایی و مدیرعامل انجمن دفاع از جانبازان و قربانیان سلاح‌های شیمیایی استان فارس پس از نشست رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران و دبیران تشکل‌های شاهد و ایثارگر در حوزه‌های بانوان شاهد و ایثارگر، مصدومان شیمیایی و شهدای ترور، گفت: ترویج فرهنگ ایثار و شهادت به یک نهضت ملی تبدیل شده و نقش راهبردی داشته باشد.

رفع اشتقاق بین نسلی با سپردن نقش تبیین گری به جوانان محقق می‌شود/ ترویج فرهنگ ایثار و شهادت به یک نهضت ملی تبدیل شود

نسیم گیلان - جانباز شیمیایی و مدیرعامل انجمن دفاع از جانبازان و قربانیان سلاح‌های شیمیایی استان فارس پس از نشست رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران و دبیران تشکل‌های شاهد و ایثارگر در حوزه‌های بانوان شاهد و ایثارگر، مصدومان شیمیایی و شهدای ترور، گفت: ترویج فرهنگ ایثار و شهادت به یک نهضت ملی تبدیل شده و نقش راهبردی داشته باشد.

دیدار مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام با خانواده‌های معظم شهدا و جانبازان

نسیم گیلان - سرتیپ دوم پاسدار ابوالقاسم شریفی رییس اداره ایثارگران کل نیروهای مسلح، سردار شاکرمی فرمانده سپاه پاسداران استان ایلام و جمال اسدی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان عصر سه‌شنبه ۲۰ تیرماه با خانوده‌های شهیدان والامقام «قنبر جم زاده» و «عزیز نیازیان»، جانباز روشندل «علی رحمانی» و جانباز «جعفر عزیزمنش» و «حسینعلی پنجستونی» دیدار و از ایشان تجلیل بعمل آوردند.

دیدار با بیش از ۳ هزار و ۷۰۰ خانواده‌ معظم شهدا در استان چهار محال و بختیاری

نسیم گیلان - مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران چهارمحال‌و بختیاری با اشاره به اجرای طرح «سپاس» با هدف سرکشی و دیدار با خانواده شهدا، بیان کرد: امسال تاکنون سه هزار و ۷۳۲ دیدار و سرکشی انجام شده است و رقم مطلوبی در مقایسه با سال گذشته است که سه هزار و ۳۰۰ دیدار در کل سال انجام شد.

اجتماع بزرگ نوه شهیدی‌ها در استان البرز

نسیم گیلان - اجتماع بزرگ نوه شهیدی‌ها بعدازظهر سه شنبه ۲ تیرماه باهدف زنده نگه‌داشتن یاد و نام شهدا و ارتباط نسلی بین نوادگان شهدا و شهدا برای تقویت روحیه ایثار، جهاد و شهادت و همچنین ترویج و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت در بین آحاد مردم و علی‌الخصوص کودکان و نوجوانان در سطح شهر و مدارس به همت اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز، موسسه فرهنگی شهید منصوری و شورای شهر با حضور خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران، فرزندان و نوه‌های شهدا، سلیمان رستمیان مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز، عمار ایزدیار سخنگو و نائب رئیس شورای شهر کرج و سایر مسئولین و اقشار مختلف مردم در تالار شهیدان نژاد فلاح کرج برگزار شد.

هفت سال خانه نشینی شهیده بیگم مطلوبی برای حفظ حجاب

نسیم گیلان - در زمان رضا شاه که دستور کشف حجاب صادر شده بود، شهیده بیگم مطلوبی روزی به قصد انجام کاری، محجبه از منزل بیرون رفت که با برخورد تند یکی از پاسبان‌های آن زمان رو به رو شد که قصد برداشتن چادرش را داشت بعد از آن روز وی با خود عهد بست برای حفظ حجابش از خانه بیرون نرود و بر این عهد سالها پای بند بود.

همایش مسئولان امور ایثارگران دستگاه‌های اجرایی و تشکل‌های ایثارگران استان اردبیل

نسیم گیلان - با حضور استاندار اردبیل، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان و مشاوران امور ایثارگران دستگاه‌های اجرایی، روز سه‌شنبه ۲۰ تیرماه همایش مسئولان امور ایثارگران دستگاه‌های اجرایی، تشکل‌های ایثارگران و مشارکت مردمی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اردبیل در محل استانداری اردبیل برگزار شد.

اردوی یک‌روزه فرهنگی، تفریحی، درمانی و آموزشی ویژه همسران جانبازان و شهدا منطقه سه مشهد

نسیم گیلان - اردوی فرهنگی، تفریحی، درمانی و آموزشی به منظور ارتقا سطح نشاط و شادابی همسران شهدا و همسران جانبازان تحت پوشش بنیاد منطقه سه مشهدمقدس به مقصد منطقه گردشگری روستا و آبشار اخلمد برگزار شد.

همایش مسئولان امور ایثارگران دستگاه‌های اجرایی استان اردبیل برگزار شد

نسیم گیلان - در راستای هماهنگی و تقویت ارتباط و تعامل مسئولان امور ایثارگران دستگاه‌های اجرایی با بنیاد شهید و امور ایثارگران، همایش مسئولان امور ایثارگران دستگاه‌های اجرایی استان اردبیل با حضور استاندار و مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان برگزار شد.

دیدار چهره به چهره مدیرکل بنیاد استان کهگیلویه و بویراحمد با ۴۷ ایثارگر

نسیم گیلان - ملاقات عمومی رضا پارسیان‌نژاد مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کهگیلویه وبویراحمد با جامعه ایثارگران برگزار شد. در این ملاقات، ۴۷نفر از خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران طی دیدار چهره به چهره با مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان، مسائل و مشکلات خود را مطرح کردند.

نخستین نشست هم‌اندیشی اداره کل پذیرش و امور اداری ایثارگران برگزار شد

نسیم گیلان - نخستین نشست هم‌اندیشی اداره کل پذیرش و امور اداری ایثارگران با حضور معاون مددکاری و مشارکت‌های مردمی بنیاد شهید و امور ایثارگران و مدیران کل بنیاد استان‌ها برگزار شد.

تشکل‌های شاهد و ایثارگر در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت گام برمی‌دارند

نسیم گیلان - مدیرعامل انجمن همسران شهدای استان فارس پس از نشست رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران و دبیران تشکل‌های شاهد و ایثارگر در حوزه‌های بانوان شاهد و ایثارگر، مصدومان شیمیایی و شهدای ترور، گفت: تشکل‌های شاهد و ایثارگر در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و مردمی‌سازی فعالیت‌ها گام برمی‌دارند.

برنامه‌ریزی برای تأسیس موزه قربانیان تروریسم و برگزاری جشنواره حقوق بشر

نسیم گیلان - معاون امور بین‌الملل قوه قضائیه و دبیر ستاد حقوق بشر جمهوری اسلامی ایران روز سه‌شنبه ۲۰ تیرماه در نشستی با حضور رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران و دبیران تشکل‌های شاهد و ایثارگر در حوزه‌های بانوان شاهد و ایثارگر، مصدومان شیمیایی و شهدای ترور از برپایی موزه قربانیان تروریسم و برگزاری جشنواره حقوق بشر در آینده نزدیک خبر داد.

حضور نماینده ولی فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران در جمع بانوان شاغل در بنیاد/ضرورت توجه به امور معنوی و شناسایی خیر و شر

نسیم گیلان - نماینده ولی‌فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران در جمع بانوان شاغل در ستاد مرکزی بنیاد بر ضرورت توجه به امور روحی و معنوی تأکید کرد و گفت: چهار چیز از جمله دانایی، دوست داشتن، اراده و عمل کردن انسان را می‌سازد.

نشست قاضی‌زاده هاشمی با دبیران تشکل‌های شاهد و ایثارگر/ ضرورت تشکیل پرونده حقوقی در مجامع بین‌المللی و استفاده از همه ظرفیت‌ها برای احقاق حق ایثارگران

نسیم گیلان - معاون رئیس‌جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران روز سه‌شنبه ۲۰ تیرماه در دیدار با دبیران تشکل‌های شاهد و ایثارگر در حوزه‌های بانوان شاهد و ایثارگر، مصدومان شیمیایی و شهدای ترور، گفت: تشکیل پرونده حقوقی در مجامع بین‌المللی و استفاده از ظرفیت‌های تشکل‌های ایثارگری، معاونت حقوقی ریاست جمهوری و ستاد حقوق بشر قوه قضاییه برای احقاق حق ایثارگران ضرورت دارد.

ملاقات عمومی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز با ایثارگران

نسیم گیلان - سلیمان رستمیان مدیرکل، به همراه معاونین بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز صبح امروز سه‌شنبه ۲۰ تیرماه از ساعت ۸ با حضور در میز خدمت بنیاد البرز به‌صورت چهره به چهره با ۴۲ نفر از ایثارگران البرزی دیدار و ضمن رسیدگی به مشکلات، به سؤالات و درخواست‌های آنان پاسخ دادند.

شهیدان جاودانگان تاریخ مقاومت ایران اسلامی هستند

نسیم گیلان - استاندار مازندران گفت: شهیدان جاودانگان تاریخ مقاومت ایران اسلامی هستند، خانواده های شهدا لگوهای تمام عیار برای همه اعصار و دوره‌ها محسوب می‌شوند.

دیدار مدیرکل بنیاد خوزستان با خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران

نسیم گیلان - حسن نورانی، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان خوزستان به همراه معاونان ستادی، طبق روال دوشنبه‌های هرهفته، در دیدار چهره به چهره با خانواده‌های معزز و معظم شهدا ضمن تکریم جامعه ایثارگری به بررسی مسائل و رفع مشکلات ایثارگران پرداخت.

دیدار چهره‌به‌چهره مدیرکل بنیاد شهرستان‌های استان تهران با ایثارگران در میزخدمت

نسیم گیلان - عباسعلی رضایی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان‌های استان تهران در ادامه دیدارهای مستمر هفتگی خود با ایثارگران صبح امروز سه‌شنبه ۲۰ تیرماه با حضور در میز خدمت ساختمان شهید رجایی با ایثارگران به صورت چهره به چهره دیدار و گفتگو کرد. در این دیدارها که معاونان و روسای ادارات ستادی نیز حضور داشتند، ایثارگران مسائل و مشکلات خود را مطرح و مدیرکل دستورات لازم را در خصوص تحقق آن صادر کرد.

بررسی ۳۰۶ پرونده پزشکی در استان زنجان/ اعزام تیم کمیسیون پزشکی به تمامی مراکز استان‌ها

نسیم گیلان - سرپرست اداره‌کل کمیسیون پزشکی بنیاد شهید و امور ایثارگران از اعزام تیم کمیسیون پزشکی به تمامی مراکز استان‌ها تا پایان سال جاری خبر داد.

دیدار هفتگی مدیرکل بنیاد زنجان با ۱۸ نفر از جامعه ایثارگری

نسیم گیلان - سرپرست و معاونین بنیاد شهید و امور ایثارگران استان زنجان، طبق روال دوشنبه‌ها، در دیدار چهره به چهره با ۱۸ نفر از خانواده‌های معزز شهدا و ایثارگران ضمن تکریم، به بررسی و رفع مسائل این عزیزان پرداختند.

عیادت مدیرکل بنیاد استان مازندران از جانباز سرافراز ۷۰ درصد «مصطفی محمدی»

نسیم گیلان - سعید کهن‌سال مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان مازندران با همراهی عباس‌نژاد معاون تعاون و رئیس بنیاد بابل از جانباز معزز ۷۰ درصد مصطفی محمدی که در بیمارستان آیت‌اله روحانی (ره) بابل بستری است دیدار و عیادت کرد.

سفر یکروزه مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام به شهرستان ایوان

نسیم گیلان - در پی سفرهای هفتگی جمال اسدی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام و رئیس اداره حراست و بازرسی، ضمن دیدار و گفتگو با حجت‌اله اکبری فرماندار شهرستان ایوان، با خانواده‌های معظم شهیدان «قباد چولکی»، «ابراهیم چولکی» و جانباز گرانقدر «یداله چولکی»، «محمود بیژن پور»، «حجت‌اله چولکی»، «صید محمد حوری»، «علی حوری» و «شمس‌اله طرنی زاده» در راستای طرح سپاس دیدار و سرکشی بعمل آوردند‌.

معرفی نخبگان ایثارگر کهگیلویه و بویراحمد نیازمند برنامه‌ریزی بهتری است

نسیم گیلان - مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران کهگیلویه و بویراحمد در مراسم تجلیل از برگزیدگان المپیاد دانش‌آموزی شاهد و ایثارگر گفت: معرفی نخبگان ایثارگر این استان و حمایت از آنان نیازمند برنامه‌ریزی بهتری است.

افتتاح شعبه شورای حل اختلاف بنیاد شهید و امور ایثارگران کرمانشاه

نسیم گیلان - مدیرکل بنیاد کرمانشاه در افتتاحیه شعبه ویژه شورای حل اختلاف در بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گفت: ما خادمان شهدا در بنیاد، تمام اهتمام خود را در راستای تسهیل‌گری امور و مسائل جامعه ایثارگری، بیش از پیش به کار می‌بندیم.

دیدار هفتگی مدیرکل بنیاد اصفهان با خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران

نسیم گیلان - مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اصفهان، طبق روال دوشنبه‌های دیدار، در دیداری چهره به چهره با خانواده‌های معزز و معظم شهدا ضمن تکریم جامعه ایثارگری به بررسی و رفع مسائل این عزیزان پرداخت و پای درد دل ایثارگران نشست.

اجتماع بزرگ مردمی عفاف و حجاب برگزار می‌شود

نسیم گیلان - اجتماع عظیم امت انقلابی با مشارکت دبیرخانه ستاد عفاف و حجاب مرکز مقاومت بسیج بنیاد شهید و امور ایثارگران به مناسبت هفته گرامیداشت عفاف و حجاب برگزار خواهد شد.

ابلاغ دستورالعمل اجرایی برنامه اردوی «راه اشتغال»/حضور ۲۰۰۰ ایثارگر در اردوی «راه اشتغال» در سال جاری

نسیم گیلان - نحوه ارائه خدمت به متقاضیان واجد شرایط بهره‌مندی از برنامه اردوی «راه اشتغال» برای سال ۱۴۰۲ از سوی معاون سلامت و توانمندسازی اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران ابلاغ شد.

ساير مطالب

امضای تفاهم‌نامه مرکز آمار ایران و سازمان اقتصادی کوثر برای تبادل اطلاعات و داده‌های آماری

تشییع پیکر مطهر شهید مدافع حرم «مهدی اکبرپور» در گلزار شهدای تهران

دیدار مردمی مدیرکل بنیاد لرستان با خانواده‌های معزز شهدا و ایثارگران شهرستان خرم‌آباد

نشست نماینده ولی‌فقیه در بنیاد با پرستاران بیمارستان خاتم‌الانبیا (ص)/نجات انسان از بیماری نوعی عبادت است/معنای حجاب حرمت برای انسان است

تشییع پیکر شهدای حادثه کلانتری 16 زاهدان

دیدار مدیرکل بنیاد استان لرستان با جانبازان سرافراز

دیدار نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام با خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران

اتمام بازسازی‌ گلزار شهدای دشتبان شهرستان دماوند/کار مرمت گلزار شهدای بی‌بی‌سکینه ملارد تا یک‌ماه آینده به پایان می‌رسد

اولین نشست هم‌اندیشی مشاوران و نمایندگان ایثارگران دستگاههای اجرایی در سال 1402 استان خراسان رضوی

پیکر مطهر جانباز 70 درصد «حاج غلامرضا فقیهی» در استهبان آرام گرفت

بازگشت کاروان حج تمتع ویژه جانبازان به میهن اسلامی

نشست نماینده ولی‌فقیه در بنیاد با پرستاران بیمارستان خاتم‌الانبیا (ص)/نجات انسان از بیماری نوعی عبادت است

برگزاری کارگاه‌های آموزشی برای ایثارگران پذیرفته شده در آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش و بانک ملی

بازگشت کاروان ویژه جانبازان حج تمتع به میهن اسلامی

بازگشت کاروان حج تمتع ویژه جانبازان

پیام تسلیت رئیس جمهوری در پی درگذشت مادر شهیدان «سجادی»

پرداخت غرامت جنگی توسط متجاوز موضوعی غیر مرتبط با بنیاد شهید است/ تجمع مقابل ساختمان بنیاد در آرامش به پایان رسید

دیدار استاندار و مدیرکل بنیاد مازندران با خانواده‌های معظم شهدا در اشکور رامسر

تشکیل کانون‌های داوری حقوقی ایثارگران در قزوین ضروری است

همایش حقوق شهروندی و آسیب‌شناسی قوانین حوزه ایثارگران در قزوین

مشکلات عدم اجرای قوانین ایثارگری برطرف شود

تشییع پیکر جانباز و آزاده شهید «محمود رحمتی» در کرج

تعیین مجازات کیفری برای مسئولان متخلف در اجرای قوانین ایثارگری

ضرورت برنامه محوری در فعالیت‌های مدیران بنیاد شهید و امور ایثارگران

نشست نماینده ولی فقیه در بنیاد با پرستاران بیمارستان خاتم‌الانبیا (ص)/ نیازهای باطل با عفت باطل می‌شود/نجات انسان از بیماری نوعی عبادت است

دیدار مدیرکل بنیاد چهارمحال و بختیاری با 18 ایثارگر در شهرستان کوهرنگ

مادر شهیدان والامقام «چوقادی» به دیدار حق شتافت

برگزاری نشست علمی با انجمن جانبازان بصیر خانه نور

پدر شهیدان والامقام «صالحی» آسمانی شد

برگزاری اردوی تفریحی یک روزه ویژه جانبازان در سنندج

تشییع پیکر مطهر مادر سرلشکر شهید دقایقی

پیام تسلیت رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در پی درگذشت مادر سردار شهید «اسماعیل دقایقی»

دیدار مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان غربی با خانواده شهدای سادات

جانباز و آزاده سرافراز دوران دفاع مقدس «محمود رحمتی» به خیل شهدا پیوست

روایتی کوتاه از سمینار آموزشی دبیران تشکل‌های شاهد و ایثارگر کشور در قزوین

دیدار مدیرکل بنیاد کهگیلویه و بویراحمد با خانواده 4 ایثارگر در شهرستان لنده

اجرای طرح پایش سلامت برای ایثارگران شهرستان سرپل ذهاب

بنیاد شهید و امور ایثارگران ناظر حقوق ایثارگری در نظام اداری کشور است

قدردانی استانداری تهران از عملکرد بانک دی در زمینه تخصیص تسهیلات اشتغال‌زایی

ابلاغ دستورالعمل اجرایی برنامه راهنمایی و مشاوره شغلی، فنی و تخصصی ایثارگران

نماینده ولی‌فقیه در استان خراسان شمالی با دو خانواده ساداتِ ایثارگر دیدار کرد

دیدار مدیرکل بنیاد مازندران با خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگر سادات

دیدار مدیرکل بنیاد کرمانشاه با 7 ایثارگر استان

جانباز و آزاده سرافراز دوران دفاع مقدس «محمد رحمتی» به خیل شهدا پیوست

دیدار نماینده ولی‌فقیه در استان البرز و امام‌جمعه کرج با خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران سادات

دیدار عیدانه سرپرست بنیاد گلستان با جامعه ایثارگری سادات استان

پیگیری مسائل ایثارگران در سفر یک روزه مدیرکل بنیاد اصفهان به شهرستان اردستان

دیدار مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان لرستان با خانواده شهدای سادات در لرستان

رویای مادر شهید نوری با حضور استاندار کهگیلویه و بویراحمد رنگ واقعیت گرفت

پدر شهیدان والامقام «قزلباش» آسمانی شد

جانباز 70 درصد والامقام «غلامرضا فقیهی» به یاران شهیدش پیوست

مادر شهیدان والامقام «مهتدی» آسمانی شد

دیدار استاندار اردبیل با خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران سادات

پدر شهیدان والامقام «صالحی» به فرزندان شهیدش پیوست

پنجمین یادواره تصویری افلاکیان در مازندران

دیدار استاندار و مدیرکل بنیاد اصفهان با خانواده شهیدان «توکلی» در اردستان

جانباز 70 درصد «حاج محمد رضا زنجانی» به یاران شهیدیش پیوست

آیین بزرگداشت شهدای سادات شهر تهران برگزار شد

آیین گرامیداشت شهدای سادات/برگزاری یادواره شهدا نقطه روشنی در جستن اصل ‌و هدف غایی است

دیدار با خانواده‌های معظم شهدای سادات در قالب طرح ابراهیمیان در قم

یادواره سالگرد شهیدان انصاری و نورانی در استان گیلان

روایتگری مدیرکل بنیاد تهران بزرگ در جمع دانشجویان دانشگاه فرهنگیان

سازمان فرهنگی، ورزشی و سیاحتی کوثر بنیاد شهید و امور ایثارگران آغاز به کار کرد

دیدار نماینده ولی فقیه و مدیرکل بنیاد مازندران با دو خانواده شهید در ساری

جشن عید سعید غدیر در بنیاد شهید و امور ایثارگران

بزرگداشت شهدای سادات به مناسبت عید سعید غدیر-1

بزرگداشت شهدای سادات به مناسبت عید سعید غدیر-2

جشن عید سعید غدیر در بنیاد شهید و امور ایثارگران برگزار شد

جشن عید غدیر در بنیاد شهید و امور ایثارگران برگزار شد

تقویت و توسعه تشکل‌های مردم نهاد در حوزه ایثار و شهادت ضروری است

تشکل‌های مردم ‌نهاد در شناساندن مکتب شهدا نقش‌آفرین باشند

تصویب آیین‌نامه اجرایی اختصاص یک درصد از اعتبارات دستگاه‌ها به ترویج فرهنگ ایثار و شهادت

تجلیل از والدین شهدای سادات در شهرری/دهه ولایت نماد ولایتمداری و گذشت والدین شهدا است

تقویت و توسعه تشکل‌ها مردم نهاد در حوزه ایثار و شهادت ضروری است

تشکل‌های مردم نهاد موتور محرکه توسعه‌یافتگی کشور هستند

آیین افتتاحیه سمینار آموزشی دبیران تشکل‌های شاهد و ایثارگر کشور در قزوین

دیدار با بیش از 11 هزار ایثارگر مازندرانی در سه ماه اول سال جاری

نخستین کارگاه آموزشی توجیهی هدایت تحصیلی داوطلبان شاهد و ایثارگر

نخستین کارگاه آموزشی توجیهی هدایت تحصیلی داوطلبان شاهد و ایثارگر برگزار شد

تشکل‌های شاهد و ایثارگر فرهنگ ایثار و شهادت را الگوسازی کنند

تجلیل از خانواده شهدای طلاب استان زنجان

پدر شهیدان والامقام «استکی» به فرزندان شهیدش پیوست

ملاقات عمومی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز با ایثارگران

توجه به کارآفرینی زمینه حل مشکل اشتغال ایثارگران را فراهم می‌کند

دیدار چهره به چهره مدیرکل بنیاد مازندران با جامعه هدف معزز ایثارگری در نوشهر

دیدار چهره به چهره سرپرست بنیاد گلستان با جامعه ایثارگری استان

نشست پیام آوران ایثار در بنیاد شهید و امور ایثارگران لرستان

مدیرکل بنیاد شهرستان‌های استان تهران در میز خدمت به سوالات ایثارگران پاسخ داد

تقدیر مدیرکل بنیاد استان مرکزی از جانباز سرافراز و فعال شاهد و ایثارگر حوزه هنری

آخرین توصیه‌ها به داوطلبان شاهد و ایثارگر آزمون سراسری/تحول در هدایت تحصیلی دانش آموزان شاهد و ایثارگر

دیدار نماینده ولی‌فقیه در استان و مدیرکل بنیاد ایلام با خانواده‌های معظم شهدا

رونمایی و اکران فیلم «کمپ شماره 10» در زنجان

دیدار مدیرکل بنیاد آذربایجان غربی با خانواده معظم شهدا در شهر «قوشچی» بخش انزل ارومیه

هفتمین جلسه تدوین تاریخ رزم لشکر ده سیدالشهدا(ع) در گلزار شهدای بهشت زهرای تهران

اعلام زمان و نحوه ثبت درخواست انتقال دانشجویان شاهد و ایثارگر در دانشگاه آزاد اسلامی

یادواره شهید «طیبی» در اسفراین/ شهید طیبی دارای روح بلند و انگیزه خدمت بود

ضرورت برنامه محوری در فعالیت‌های مدیران بنیاد شهید و امور ایثارگران

پدر شهیدان والامقام «قربانی» آسمانی شد

مردم همیشه پای دفاع از نظام و انقلاب ایستاده‌اند

والدین معظم شهدا گنجینه‌های معنوی، آیه‌های صبر، استقامت و ایثار هستند