نسیم گیلان

آخرين مطالب

بنیاد شهید و امور ایثارگران

مسائل عمرانی مزار شهدای گمنام بر عهده شهرداری است

نسیم گیلان - مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثاگران تهران بزرگ با ارائه توضیحات لازم در مورد حذف بند مربوط به ترویج فرهنگ و شهادت در قانون بودجه، گفت: مسائل عمرانی شهدای گمنامی که در داخل شهر دفن شدند، بر عهده شهرداری است.

پیام تسلیت رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در پی درگذشت پدر شهیدان والامقام «خیر دستجردی طرق»

نسیم گیلان - معاون رییس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران با صدور پیامی درگذشت مرحوم «حاج محمدرضا خیر دستجردی» پدر شهیدان والامقام «حمید و محمدرضا خیر دستجردی طرق» را تسلیت گفت.

پیام تسلیت رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران در پی درگذشت مادر شهیدان گرانقدر «امراللهی پورشیرازی»

نسیم گیلان - معاون رییس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران با صدور پیامی درگذشت بانوی ماجده و مومنه «حاجیه خانم زهرا صادقی لاهیجانی» مادر گرامی شهیدان معزز «مهدی و علی امراللهی پورشیرازی» را تسلیت گفت.

ضرورت اشراف بر مقرارت در مسیر خدمت‌رسانی به ایثارگران/عاملین ذیحسابی مراقبت کنند

نسیم گیلان - مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان‌های استان تهران داشتن تقوا و اشراف بر قوانین را زمینه ارتقاء خدمت رسانی به ایثارگران برشمرد و گفت: مراقبت شما عاملین ذیحساب موجب پیشگیری از بروز تخلف و بهبود عملکرد مالی در مسیر خدمت رسانی به ایثارگران می‌شود.

نشست شورای معاونان و اطلاع‌رسانی استان سمنان برگزار شد

نسیم گیلان - جلسه شورای معاونان و اطلاع رسانی بنیاد سمنان با موضوع بررسی بند "ج" ماده ۳۱ قانون برنامه هفتم توسعه، ضرورت استفاده از ظرفیت‌های مردمی سازی کارهای دولت و استقرار میز خدمت در شهرستان‌های تابعه برگزار شد.

آیین اختتامیه پنجمین جشنواره بین المللی فیلم کوثر با حضور رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران برگزار شد

نسیم گیلان - آیین اختتامیه پنجمین جشنواره بین المللی فیلم کوثر با حضور رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران، عصر روز یکشنبه ۳۱ تیرماه در پردیس سینمایی باغ کتاب تهران برگزار شد.

برگزاری کنگره ملی شهدا فرصتی مغتنم برای تجدید میثاق با آرمان‌های شهدا

نسیم گیلان - نماینده ولی فقیه در استان البرز و امام جمعه شهر کرج در نشست هماهنگی برگزاری کنگره ملی شهدای استان البرز گفت: برگزاری کنگره ملی شهدا فرصتی مغتنم برای تجدید میثاق با آرمان‌های والای انقلاب اسلامی و شهدای گرانقدر و همچنین، ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در بین نسل جوان است.

مدیرکل بنیاد مازندران: جمع آوری کامل آثار شهدا تا قبل از برگزاری کنگره شهدا

نسیم گیلان - مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان مازندران گفت: جمع آوری آثار و اسناد شهدا باید منجر به نشر و گسترش فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه شود، تمامی آثار و اسناد شهدا تا قبل از برگزاری کنگره شهدای استان جمع آوری میشود.

صبر و صلابت شهدای غریب عزت ایران اسلامی را به ارمغان آورد

نسیم گیلان - مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گلستان در اجلاسیه شهدای غریب در اسارت استان با بیان اینکه غیرت، صبر و مظلومیت شهدای غریب موجب عزت و سربلندی ایران اسلامی است، افزود؛ وعده صادق نتیجه پایمردی و استقامت شهدا است و همه ما باید سیره این بزرگمردان را به عنوان اسوه‌های استقامت، صلابت و شجاعت به ویژه در میان نسل‌ جدید ترویج دهیم.

پیام تسلیت رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در پی درگذشت پدر شهیدان والامقام «هاشمی»

نسیم گیلان - معاون رییس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران با صدور پیامی درگذشت مرحوم «حاج خلیل‌اله هاشمی» پدر شهیدان والامقام «محمدرضا و رضا هاشمی» را تسلیت گفت.

لزوم همکاری دستگاه‌های متولی در برگزاری اجلاسیه کنگره ملی شهدای غریب

نسیم گیلان - مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان زنجان بر لزوم مشارکت و همکاری دستگاه‌‌های اجرایی در برگزاری اجلاسیه کنگره ملی شهدای غریب استان زنجان تاکید کرد.

توجه به رویکرد سلامت‌محوری با هدف افزایش نرخ امید به زندگی خانواده شاهد و ایثارگر

نسیم گیلان - سرپرست معاونت سلامت و توانمندسازی اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: توجه به رویکرد سلامت‌محوری با هدف افزایش نرخ امید به زندگی خانواده شاهد و ایثارگر از مهمترین رویکردهای ماست.

شناسایی ۱۸۳۰ شهید غریب در کشور

نسیم گیلان - دبیر کنگره ملی شهدای غریب گفت: ۱۸۳۰ شهید غریب دوران هشت سال دفاع مقدس در کشور شناسایی شدند که از این تعداد اطلاعات ۱۱۳۷ شهید در دسترس است.

توجه به رویکرد سلامت‌محوری با هدف افزایش نرخ امید به زندگی خانواده شاهد و ایثارگر در دستور کار است

نسیم گیلان - سرپرست معاونت سلامت و توانمندسازی اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: توجه به رویکرد سلامت‌محوری با هدف افزایش نرخ امید به زندگی خانواده شاهد و ایثارگر در دستور کار است.

انتصاب سرپرست اداره کل دفتر برنامه‌ریزی امور فرهنگی، ورزشی و اردویی

نسیم گیلان - معاون رییس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران طی حکمی «علی سپهوند» را با حفظ سمت به عنوان «سرپرست اداره‌کل دفتر برنامه‌ریزی امور فرهنگی، ورزشی و اردویی» منصوب کرد.

پیکر شهید «علیرضا رضایی» از شهدای استان گلستان با انجام آزمایش DNA احراز هویت و شناسایی شد

نسیم گیلان - پیکر شهید «علیرضا رضایی» از شهدای دوران دفاع مقدس استان گلستان با انجام آزمایش DNA احراز هویت و شناسایی شد و خانواده معظم این شهید گرانقدر از چشم انتظاری در آمد.

پیام تسلیت رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران در پی درگذشت مادر شهیدان گرانقدر «کوهکن»

نسیم گیلان - معاون رییس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران با صدور پیامی درگذشت بانوی ماجده و مومنه «حاجیه خانم خاتون محمد باقرپور» مادر گرامی شهیدان معزز «محسن و مسعود کوهکن» را تسلیت گفت.

دیدار با جامعه ایثارگری به منزله تجدید بیعت با آرمان‌های شهدا و ایثارگران است

نسیم گیلان - مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اردبیل در دیدار با حجاج شاهد و ایثارگر، دیدار با جامعه ایثارگری را به منزله تجدید بیعت با آرمان‌های شهدا و ایثارگران دانست.

اجرای طرح سپاس با محوریت نیروهای جهادی و معتمد ایثارگران امکان پذیر است

نسیم گیلان - مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز در نشست هم اندیشی با مجموعه ایثارگران سپاه امام حسن مجتبی(ع)، با بیان اینکه بنیاد به تنهایی قادر نخواهد بود به دیدار ۲۰هزار ایثارگر استان البرز مشرف شود، گفت: محور کار باید نیروهایی جهادی باشند که عاشق خدمت رسانی به ایثارگران هستند و معتمد ایثارگران باشند.

دیدار چهره به چهره مدیرکل بنیاد شهید و امورایثارگران مازندران با جانبازان سرافراز نخاعی

نسیم گیلان - مدیرکل بنیاد شهید و امورایثارگران مازندران در دیدار با جانبازان نخاعی گفت: جانبازان سرافراز نخاعی مردانی بی ادعا هستند و نام پرآوازه شان همچنان در تاریخ میدرخشد.

مادر شهیدان والامقام «کوهکن» به فرزندان شهیدش پیوست

نسیم گیلان - مرحومه حاجیه خانم «خاتون محمد باقرپور»، مادر شهیدان والامقام «مسعود و محسن کوهکن» از شهدای استان فارس در دوران دفاع مقدس دعوت حق را لبیک گفت و به فرزندان شهیدش پیوست.

طرح سپاس مورد توجه جدی قرار گیرد

نسیم گیلان - سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان شرقی گفت: اجرای دقیق طرح سپاس از ایثارگران و تکریم این قشر معزز باید مورد توجه جدّی قرار گیرد.

مردمی‌سازی برنامه‌ها و فعالیت‌های فرهنگی در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت از جمله رویکردهای دولت سیزدهم بود

نسیم گیلان - مدیرکل دفتر سیاستگذاری و برنامه‌ریزی فرهنگی، مناسبت‌ها و آیین‌ها گفت: مردمی‌سازی برنامه‌ها و فعالیت‌های فرهنگی در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت، از جمله رویکردها و جهت‌گیری دفتر سیاستگذاری و برنامه‌ریزی فرهنگی مناسبت‌ها و آیین‌ها در دولت سیزدهم بود.

پیکر شهید علی معروفخانی شناسایی شد

نسیم گیلان - مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان زنجان از شناسایی پیکر شهید والامقام علی معروفخانی پس از گذشت ۴۲ سال خبر داد.

رسیدگی به خانواده‌های جهادگران، جهادی بزرگ است

نسیم گیلان - نماینده ولی فقیه در مازندران گفت: جهاد بزرگ کارکنان بنیاد شهید و امور ایثارگران این است که به خانواده‌های جهادگران برسند، جامعه ایثارگری یادگار شهید و شهدا هستند‌.

اعلام نحوه اخذ شناسه گارانتی و فرآیند تائید خدمات پس از فروش خودرو جانبازان ۵۰ درصد و بالاتر مشمول

نسیم گیلان - نحوه اخذ شناسه گارانتی و فرآیند تائید خدمات پس از فروش خودرو جانبازان ۵۰ درصد و بالاتر مشمول واردات خودرو از سوی سازمان توسعه تجارت ایران اعلام شد.

توسعه فعالیت‌های مشترک اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران با آموزش و پرورش استان ایلام

نسیم گیلان - مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام از توسعه فعالیت‌های مشترک اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران با آموزش و پرورش استان ایلام خبر داد.

حضور ۴۰۰ نفر از ایثارگران البرزی در مراسم عزاداری امام حسین (ع) در حسینیه امام خمینی (ره)

نسیم گیلان - مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز از حضور ۴۰۰ نفر از خانواده های معظم شهدا و ایثارگران البرزی در مراسم عزاداری سید و سالار شهیدان امام حسین(ع) در حسینیه امام خمینی (ره) در محضر رهبر انقلاب خبر داد.

شهرستان‌های استان تهران با ۳۷ حسینیه شهدا میزبان عزاداران حضرت اباعبدالله(ع)است

نسیم گیلان - مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان‌های استان تهران گفت: در ایام ماه محرم، ۳۷ حسینیه که مزین به‌نام شهداست، پذیرای سوگواران و عزاداران حضرت اباعبدالله‌الحسین(ع) است.

موضوع فرهنگ ایثار و شهادت یکی از اولویت‌های دولت شهید آیت‌الله رئیسی در حوزه فرهنگ بود

نسیم گیلان - مدیرکل دبیرخانه شورایعالی ترویج و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت گفت: موضوع فرهنگ ایثار و شهادت یکی از اولویت‌های دولت شهید آیت‌الله رئیسی بود که طی سه سال گذشته تلاش شد با استفاده از ظرفیت‌های قانونی که برای شورایعالی توسعه و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و قوانینی که وجود دارد انسجامی را در فعالیت‌های حوزه فرهنگ ایثار و شهادت ایجاد شود.

مدیرکل بنیاد البرز: حفظ حجاب پرتکرارترین پیام شهدا

نسیم گیلان - مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز با بیان اینکه پرتکرارترین پیام شهدا حفظ حجاب است، بحث حجاب را یک بحث عقلی دانست و تصریح کرد: حجاب همچون سدی در مقابل سایر رذایل اخلاقی است.

تکریم ۵خانوادۀ شهید و ایثارگر تبریز توسط سلمانی

نسیم گیلان - سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان‌شرقی در ادامۀ دیدارهای مستمر خود با خانواده‌های بزرگوار شهدا و ایثارگران، با حضور جداگانه در منزل شهیدان والامقام بهروز فتاحی، داود پاکدامن ترکمبور، اسفندیار سلیمی، جعفر داوطلب پوراصغری و جانباز سرافرازِ ۲۵درصد حاج عارف محمودی قوشه‌گنبد در تبریز، خانوادۀ این شهدا و جانباز محمودی را مورد تکریم قرار داد

خون پاک شهیدان عظیم الشان کربلا، در رگ‌های تاریخ جوششی تازه می‌یابد

نسیم گیلان - مدیرکل بنیاد شهید و امورایثارگران استان مازندران در آستانه فرارسیدن تاسوعا و عاشورای حسینی، گفت: خون پاک شهیدان عظیم الشان کربلا، در رگ های تاریخ جوششی تازه می یابد.

مدیرکل بنیاد گیلان در یادواره امام جمعه فقید رودسر و فرزندان شهیدش حضور یافت

نسیم گیلان - مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان در مراسم یادواره ارتحال ابوالشهدا حجت الاسلام و المسلمین شیخ احمد جنیدی امام جمعه فقید رودسر و چهار فرزند شهیدش در این شهرستان حضور یافت.

مراسم عزاداری شهادت امام حسین(ع) در ساختمان قدیم بنیاد شهید و امور ایثارگران برگزار شد

نسیم گیلان - مراسم عزاداری شهادت امام حسین(ع) و یاران باوفای ایشان با حضور حجت‌الاسلام و المسلمین موسوی مقدم، نماینده ولی فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران و دیگر مسئولان و کارکنان بنیاد شهید و امور ایثارگران برگزار شد.

انتصاب سرپرست اداره‌کل دفتر برنامه‌ریزی امور فرهنگی، ورزشی و اردویی

نسیم گیلان - معاون رییس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران طی حکمی «علی سپهوند» را به عنوان «سرپرست اداره‌کل دفتر برنامه‌ریزی امور فرهنگی، ورزشی و اردویی» منصوب کرد.

ساير مطالب

ایثار و شهادت ارزشمندترین سرمایه انقلاب اسلامی است

مراسم تکریم از بازنشستگان بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز برگزار شد

دیدار مسئولان آذربایجان شرقی با خانواده شهید هژبر قشونی

نخستین جلسه شورای تخصصی اجرای جز 1 بند «ت» ماده 31 قانون برنامه هفتم برگزار شد

پیام تسلیت رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران در پی درگذشت مادر شهیدان والامقام «هوشمند»

برگزاری میز خدمت مدیر عامل شرکت گاز استان بوشهر در بنیاد شهید

پیام تسلیت رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در پی درگذشت پدر گرامی شهیدان والامقام «حجازی»

فرمانده انتظامی استان اردبیل از مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اردبیل تجلیل کرد

احمد حیدری قنبرآباد» جانباز سرافراز 70 درصد از مشهد مقدس، به خیل شهدا پیوست

پدر شهیدان والامقام «سید جعفر و محمدباقر حجازی» آسمانی شد

مادر شهیدان والامقام «جعفرزاده» آسمانی شد

پیکر شهید «سعید خسروی‌پور» در شوش تشییع و به خاک سپرده شد

خانواده‌های معظم شاهد و ایثارگر گنجینه‌های معنوی جامعه هستند

مدیرکل بنیاد کرمانشاه: اولویت بنیاد، ارتقای سطح رضایت مندی جامعه ایثارگری است

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران استان مازندران منصوب شد

افسر فرماندهی انتظامی نیشابور در درگیری مسلحانه به شهادت رسید + عکس

نشست هم اندیشی شورای معاونین اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز برگزار شد

پیام تسلیت رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران در پی درگذشت مادر شهیدان والامقام «فتح الهی سید آبادی»

مدیرکل بنیاد کرمانشاه: محرم، ماه ایثار و شهادت فی سبیل الله است

برنامه ریزی برای پایش سلامت 5300 نفر از جامعه ایثارگران استان ایلام طی سال جاری

انتصاب «دبیر ستاد مرکزی اربعین» بنیاد شهید و امور ایثارگران

نشست هم‌اندیشی بانوان دبیر و عضو تشکل‌های مردمی «حجاب خواستنی» برگزار شد

تعداد تشکل‌های ایثارگری به 322 تشکل افزایش پیدا کرده است

پیامبر اکرم (ص) با ایجاد تشکل حلف‌الفضول قبل بعثت و تشکل خانوادگی پس از بعثت دین اسلام را جهانی کردند

هفتمین جلسه شورای معاونین با حضور نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس برگزار شد

عیادت سرپرست بنیاد شهید آذربایجان‌شرقی از همکار بازنشسته بیمار

بازسازی بیمارستان نیایش از اعتبار 21 میلیارد تومانی معاون اول رییس جمهور صورت گرفت

در بودجه سال جاری 150 میلیارد تومان بابت بازسازی بیمارستان‌ها در نظر گرفته شده است

دیدار چهره به چهره مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اردبیل با جامعه ایثارگری

​​​​​​​رفع دغدغه‌های 55 ایثارگر آذربایجان شرقی در دیدار مردمی امروز سلمانی

جلسه ستاد شاهد دانشگاه‌های استان البرز برگزار شد

قاضی‌زاده هاشمی: ارائه خدمات به ایثارگران و جانبازان تا آخرین روز دولت با جدیت ادامه دارد

اشتغال فرزندان شاهد و ایثارگر از دغدغه‌های مهم بنیاد شهید است

بازدید رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران از روند بازسازی بیمارستان نیایش

دیدار استاندار مازندران با والدین سه شهید حجازی

شهدای آزاده برای دفاع از ملت ایران و ارزش‌های نظام و انقلاب به شهادت رسیدند

برگزاری مراسم عزاداری شهادت حضرت ابا عبدالله الحسین (ع) در بنیاد سمنان

دکتر قاضی‌زاده هاشمی: شهدای ما مانند شهید آیت‌الله رئیسی در هر کوی و برزن به دنبال خدمت می‌رفتند

قریب به 50 خانواده شهید غریب در اسارت در تهران بزرگ شناسایی شدند/ شهدای غریب در اسارت مظلومانه به شهادت رسیدند

آثار فاخر بسیاری در حوزه ایثار و شهادت تولید و نشر یافته است

دو کتاب نشر شاهد با حضور نماینده ولی فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران رونمایی شد

با حضور نماینده ولی فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران دو کتاب نشر شاهد رونمایی شد

نشست هم اندیشی مشاورین ایثارگران دستگاه های اجرایی در استان البرز برگزار شد

اطلاعیه شماره 2 دفتر مسکن و تسهیلات رفاهی در خصوص نحوه ثبت سفارش خودرو جانبازان 50% و بالاتر مشمول

معرفی محصولات دانش‌بنیان و استارت‌آپی دانش‌پژوهان و سرآمدان شاهد و ایثارگر در مسابقه تلویزیونی صعود از شبکه نسیم

در حوزه ایثار و شهادت آثار فاخر بسیاری تولید و نشر یافته است

فرهنگ ایثار و شهادت امتداد تجلی فرهنگ عاشورا در دوران دفاع مقدس است

بنیاد شهید و امور ایثارگران برنامه‌های فرهنگی و اجتماعی ویژه‌ای برای مادران، همسران و دختران شهدا و ایثارگران دارد

اعلام زمان و نحوه ثبت درخواست انتقال دانشجویان شاهد و ایثارگر در دانشگاه آزاد اسلامی

سازمانی موفق است که به روز باشد و از حداکثر ظرفیت‌ها استفاده کند

انتصاب معاون توسعه مدیریت، منابع و برنامه‌ریزی بنیاد شهید و امور ایثارگران

پیام تسلیت رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران در پی درگذشت مادر شهیدان والامقام «افلاکیان نجف‌آبادی»

دیدار سلمانی با خانواده 5 شهید والامقام تبریزی

ثبت پرونده 478 شهید مدافع حرم در قم

همایش مدیریت بیمارستانی روسای مراکز تابعه سازمان سلامت کوثر برگزار شد

مادر شهیدان والامقام «فتح الهی» از مازندران آسمانی شد

اطلاعیه دوازدهمین آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی 1403 اداره کل اشتغال و کارآفرینی بنیاد شهید و امور ایثارگران

بازنشستگان پشتوانه های ارزشمند بنیاد جهت ارائه خدمت به جامعه ایثارگری هستند

مدیرکل بنیاد کرمانشاه: حضور خانواده های شهدا در انتخابات حماسه ای دیگر را رقم خواهند زد

حفظ ارزشهای اسلامی مهمترین دغدغه شهداست

چهارمین جلسه شورای فقهی حقوقی بنیاد شهید و امور ایثارگران در قم برگزار شد

حضور حداکثری جامعه معزز ایثارگری در انتخابات ریاست جمهوری

بازدید دوره ای گروه ارزیابی عملکرد استان کرمانشاه عملیاتی شد

قاسمی: معافیت ایثارگران از پرداخت هزینه خدمات قضایی

اولین نشست همدلی و همفکری مدیر کل بنیاد سمنان با کارکنان در سال جاری

دیدار مدیرکل بنیاد کرمانشاه با 3 خانواده شاهد و ایثارگر در روانسر

همایش تجلیل از قضات شاهد و ایثارگر برگزار شد

مرکز فرهنگی و تفریحی شهدای اریبهشت ویژه مادران، همسران و دختران شهدا و ایثارگران با حضور رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران افتتاح شد

بنیاد شهید و امور ایثارگران برنامه‌های فرهنگی و اجتماعی ویژه‌ای برای مادران، همسران و دختران شهدا و ایثارگران دارد

بیانیه جمعی از نخبگان شاهد و ایثارگر در دعوت از مردم جهت حضور در انتخابات

ارتقا کیفیت زندگی جامعه ایثارگری مهمترین هدف دولت سیزدهم

استفاده از ظرفیت تشکل‌های ایثارگری برای شناسایی استعدادهای این قشر

دعوت انجمن رهپویان شهدای ایل خزل جهت مشارکت گسترده در چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری

شورای اداری مدیران استان مرکزی با حضور نماینده ولی فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران برگزار شد

جانبازان شاهدان زنده و نماد دفاع و مقاومت هستند

جذب 93 درصد تسهیلات اشتغال در بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام

93 درصد تسهیلات اشتغال در بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام جذب

اطلاعیه شماره 2 دفتر مسکن و تسهیلات رفاهی در خصوص نحوه ثبت سفارش خودرو جانبازان 50% و بالاتر مشمول

اطلاعیه شماره 2 واردات خودرو جانبازان 50% و بالاتر مشمول

گردهمایی اعضای تشکل‌ها و نخبگان شاهد و ایثارگر استان مرکزی با حضور نماینده ولی فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران

برگزاری ملاقات عمومی در بنیاد جویبار

دیدار نماینده ولی‌فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران با آیت الله دری نجف آبادی

نشست شورای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت با حضور نماینده ولی فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران

پنجاه و ششمین شماره نشریه «خط زندگی» به صاحب امتیازی بنیاد شهید و امور ایثارگران منتشر شد

مراسم افتتاحیه مراکز گردشگری سلامت و کتابخانه‌های هتلی برگزار شد

دیدار سرپرست اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز با دادستان کرج

جانباز 70 درصد «مصطفی ابراهیمی» به همرزمان شهیدش پیوست

استقبال از خانواده شهدای غزه در میدان فلسطین تهران

جانباز سرافراز دوران دفاع مقدس «مسعود سعادت» به یاران شهیدش پیوست

انتصاب مدیرکل دفتر حمایت و نظارت بر تولید آثار فرهنگی و هنری

واگذاری موسسات به ایثارگران سبب مشارکت آن‌ها در توسعه اقتصاد کشور می‌شود

انتصاب مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گلستان

انتصاب مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام