نسیم گیلان

آخرين مطالب

با حکم زاکانی صورت گرفت؛

انتصاب اعضای شورای عالی و کمیته برنامه‌ریزی و نظارت ستاد ارتقاء سلامت اداری و مبارزه با فساد شهرداری تهران

انتصاب اعضای شورای عالی و کمیته برنامه‌ریزی و نظارت ستاد ارتقاء سلامت اداری و مبارزه با فساد
  بزرگنمايي:

نسیم گیلان - شهردار تهران در احکامی جداگانه اعضای شورای عالی و کمیته برنامه‌ریزی و نظارت ستاد ارتقاء سلامت اداری و مبارزه با فساد شهرداری تهران را منصوب کرد.

به گزارش شهر ، علیرضا زاکانی شهردار تهران، در حکمی ابوالفضل فلاح، سجاد محمدعلی‌نژاد و محمد مقدم را به عنوان اعضای شورای عالی ستاد ارتقاء سلامت اداری و مبارزه با فساد شهرداری تهران منصوب کرد. در بخشی از این حکم آمده است:
امید است با استعانت از پروردگار یکتا ضمن شناخت کامل فرایندها، ایجاد شفافیت در عملکردها و صیانت از حقوق عمومی و بیت‌المال را سرلوحه کار خود در شورا قرار داده و همواره در راستای ریشه‌کن‌سازی سیستمی فساد، بهینه‌سازی عملکرد و ارتقاء کارامدی شهرداری اقدام نمایید.

نسیم گیلان


زاکانی همچنین در احکامی جداگانه رئیس، نایب رئیس و اعضای کمیته برنامه‌ریزی و نظارت ستاد ارتقاء سلامت اداری و مبارزه با فساد شهرداری تهران را منصوب کرد.

نسیم گیلان


در این رابطه لطف‌الله فروزنده به عنوان رئیس، داود گودرزی به عنوان نایب رئیس و ابوالفضل فلاح، محمد مقدم، محمدحسین شیخ حسن، سعید کرمی، محمد داودی، محمد فرجود و محمد شوریابی را به عنوان اعضای این کمیته منصوب کرد.

نسیم گیلان


در بخشی از حکم آمده است: امید است با برنامه‌ریزی و بازنگری قوانین و مقررات و رویه‌های اجرایی، با رویکرد شفاف‌سازی، هوشمندسازی، پیشگیری، بازدارندگی و برخورد قاطع با تخلفات نسبت به شناسایی و احصاء مصادیق تعارض منافع، بروکراسی‌های زائد اداری و فسادآفرین اقدام نموده و ضمن تدوین شاخص‌های سلامت و برنامه عملیاتی ارتقاء سلامت اداری و صیانت از حقوق شهروندان با بررسی راهکارهای مختلف به منظور مقابله با فرایندهای درون سازمانی منجر به فساد و تهدید سلامت سازمان اقدام نمایید.

نسیم گیلان


انتهای پیام/

لینک کوتاه:
https://www.nasimegilan.ir/Fa/News/317501/

نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield
مخاطبان عزیز به اطلاع می رساند: از این پس با های لایت کردن هر واژه ای در متن خبر می توانید از امکان جستجوی آن عبارت یا واژه در ویکی پدیا و نیز آرشیو این پایگاه بهره مند شوید. این امکان برای اولین بار در پایگاه های خبری - تحلیلی گروه رسانه ای آریا برای مخاطبان عزیز ارائه می شود. امیدواریم این تحول نو در جهت دانش افزایی خوانندگان مفید باشد.